Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. jedz do Wrocka i daj do łapy ;) konto jest gdzieś podane na wątku aksy, do bojuuuuuuuuuuuuu - i szukaj!!!!
  2. co ciotki? bez Ulv jak bez ręki, nie? i nie ma żadnych opowieści dziwnej treści... jutro, juz jutro Ulv wróci ....
  3. no dalej!!!! gdzie sa kciuki dla Motka?:)
  4. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: UWAGA! Akcja trzymania kciuków "za Motka" - kto sie dołącza? :eviltong:
  5. Ulv dzwoniła do mnie. netu jeszcze nie ma. cały dzień dzis po wetach ze swoją ferajną biegała. Rudzia ma chorą watrobę i cukrzycę. Nie jest jednak tragicznie na szczęście.Potrzeba pieniędzy na leczenie - ciotki do boju !!!
  6. ulv napisała - Pajączek ma domek na stałe!!!!!!! wzięła go młoda dziewczyna co ma kota i dwa króliki z odzysku :) pajaczek śpi z Nią na łóżku :)
  7. informuję ze nasza Ulv żyje - kontaktowałyśmy isę sms-owo. też możecie, bedzie jej raźniej!
  8. jakie kilka lat? Gwidon ma 3 miesiace, swinka z labo tez trzy - jedynie Wolfi jest dorosły ale on jest najspokojniejszy z całej trójki?
  9. kopiuję to, co napisałam na świnkowym wątku: To o sie stało z Felkiem jest po prostu niesamowite! Siedział u mnie taki przygaszony. W kontenrku - tez smutny - juz sie zaczynałam denerwować. No i wpuściłyśmy go do Gwidona i Bobika-Wolfiego. Ńie ten sam świniak. Biega! Kwiczy! Włazi na domek! Je. Zabiera jedzenie innym. Zaczepia Wolfiego. Po prosu - zmiama kolosalna w zachowaniu świnki. I nikt mi teraz nie powie że śwince obrze jest samej jednej! Nowe świnki szukaja domu - chłopaki - Zabrze: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3051/swinkiprzercy7.gif[/IMG]
  10. w poście 308 - dziadzio wygląda jak młody kangur :) Ulv - w księgarni sa dla Ciebie różne rzeczy - smycz i ksiazka ode mnie i rzeczy od Fonki,
  11. no cóż - nie palę, nie piję, tv - nowy i śliczny więc nie będe rzucać w niego niczym. jak mam chandrę - patrzę co robia świnki, albo robię moje szaliki i wyszywam torby lniane dla psów tu nowe torby: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77162
  12. obawiam się ciotko, że kazda partia leków weterynaryjnych musi być w ten sposób zbadana :(
  13. badają czystość lekarstw weterynaryjnych - podają lek w zastrzyku ( jeden zastrzyk podobno) i tak myślę - jak czystość jest w porzadku - to świnka przeżyje i moze isc do adopcji ...
  14. na razie świnek zlaboratorium nie ma. może labo ma urlop? będą podobno pod koniec sierpnia czyli już wkrótce. Na razie domy sa na bieżąco znajdowane. Ich jest nieskończona ilość tych świnek :( Świnka dostaje zastrzyk i jak jest ok - to można ją ratować ... Jula - [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=226447981[/URL]
  15. Ulv! Podałam nr Twojego konto dziewczynom, które wygrały torbę z psem i torbę bez psa - to wpłynie Ci trochę grosza. Jak będą juz na Twoim koncie to daj znać - zebym mogła wysłać im te torby
  16. [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2470/35892351qp7.jpg[/IMG] Oto Felek [URL="http://img264.imageshack.us/img264/2470/35892351qp7.jpg"][/URL]
  17. do Białegostoku jadę! A właściwie to do Kolna! Tam ciotka mieszka! A kiedy mnie Ostróda zaprosi na weekend? Hm?
  18. wyjeżdzałam do Mamuni! :) a teraz na weekend jeszcze pojade do naszej ciotki Evelin - bo mnie zaprosiła:) a przy okazji zawiozę jej prosiaczka ;)
  19. No może - ale zobacz tytuł - jak byk " kotek-niemotek" - atu jakieś arystokratyczne - szarotki, okruszki ;)
  20. no ładnie! to ja cały czas myslałam że to "kotek-motek-niemotek", a tu się teraz okazuje ze to jakaś szarotka-okruszek? ;)
  21. wróciłam, to malutkie wakacje były .
  22. i co z nim będzie teraz? przy okazji podniosę wątek żeby krócej szukać.
×
×
  • Create New...