[quote name='fona']to w takim z plastikowym zamknieciem - ono idealnie przylega (tak jak w niektorych transporterach) - nie wierze, ze to otworzy - a jesli, funduje jej karme przez rok ;)[/quote]
ech, ryzykantka z Ciebie, ciotko !!!! a na Giełdzie też grasz?