Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. 1. w skarpecie kongi jest ponad 200,00 2. ulv przysłala dziewczynom do rozliczenia fv przelewowa - tzn ze ma byc zapłacona przelewem z afn - czyli dziewczyny mają za nią zapłacic z tej skarpety 3. ulv twierdzi ze zapłaciła gotówką 4. nie ma potwierdzenia 5. pieniądze powinny zostac w tej skarpecie dopóki ulv nie dostarczy potwierdzenia ze sklepu ze faktura została opłacona gotówką a zreszta - przelew do met został juz zlecony przez afn met - czy konga juz pojechała?
  2. bianko, cóz tu powiedzieć. jesli tak musi być, to niech się dzieciaczek nie męczy. a jak ma życ - to trzymam kciuki
  3. met - poszło! wysłalam - na mail potwierdzenie. zaraz wyślę jeszcze prtSc. andzia - poszło. zaraz podam ulv nr konta sms-em
  4. ok, to przelewam andzia - daj nr konta - przeleje ci 50 za transport i podam je ulv zeby ci w banku wplacila to 100 od bianki na transport
  5. 1. bianeczko - ja nie rozumiem po co mi to 100 zł. chyba ze to dla andzi ma byc na transport??? 2. litości - powiedzcie czy mam met przelac tę 100,00 za pobyt Kongi u niej
  6. fonko! będzie dobrze! nie płakusiaj!!!
  7. agus - ja wszystko rozumiem - od was 200,00 - ok mialo byc 300 - czyli ja jeszcze 100. met - jak mi powiesz ze 100 to ja płacę bez gadania, tylko coś tu korenia napisała. mozesz sie do tego odnieść?
  8. aga - rozumiemy to o fv przelewowej - dziękuję, ze mimo to przelałyscie met - to ile ja mam przelać? andziu - ile kosztuje transport? 150 już mamy, tak? Twoje i moje ... Kto jeszcze da?
  9. a ja uważam ze to bylo zabawne;) własnie wrócilam - nie wiem czy transport dograny i czy mam przelać met pieniądze. andzia?
  10. no wyda. przecież jesteśmy z met umówione. nie, met?
  11. no fakt, met, bez sensu by bylo gdybyś Ty mi kazala przelewać ;) andzia - Ty mi to napisz jak się sytuacja z transportem rozwija
  12. jesli pko sa to ja mam tam konto - ale to Twoje to bp chyba jest. screena mogę albo wyciąg - tylka wiesz, tam bedzie napisane " przelew został zlecony" czy jakos tam , nie będzie "przelew zrealizowany" met - to 200 zł czy 300 zł? a jak transport? dogrywany? ja do transportu mogę dołozyć 50 zł met i reszta - jesli mam przelewać - to dziś do ok. 14 jestem, potem jadę i wracam kolo polnocy. jutro jestem znowu - to proszę o info jeśli mam płacic
  13. może cos głupiego napisalas bianko;)? beatko - przelałam "koty-mafia-beataSabra"
  14. jesooooo - tweety - aż tak ;) ? nawet kotami ??? met - czy to jest mbank? jeśli tak - to mój TZ ma tam konto i mogę przelać - będziesz miała od razu.
  15. a ulv to wie? o tym problemie? chyba pojadę do wrocka i jej przywalę po prostu ;) met - ja ci przeleję te pieniądze - tylko, ze przelew do niedzieli nie dotrze. wiem, ze mnie nie znasz i niby czemu masz mi wierzyc - ale może np. tweety ze swojego doświadczenia ( tweety - przypominam - torby z logo afn, smycze z logo afn) mogłaby zaswiadczyć, że jestem osoba konkretną?
  16. pytałam green - jej ulv nie prosiła. zostaja jak wiadomo - jeszcze dwie mozliwsci ;) zaraz do nich napiszę ale pewnie spią ...
  17. met - ja w tej sekundzie ci przeleję pieniądze jesli chcesz - ale podejrzewam, ze jak dotrą pieniądze z afn-u to nie będzie proste przelac je do mnie spowrotem - skoro to na fundację pójdzie. czy masz jakiś pomysł na rozwiązanie tej sytuacji? ps. do kogo pojechalaby konga? czy tam bedzie leczona?
  18. met - to chyba o tę niedzielę chodzi - nie wiem czy AFN zdąży przelać pieniądze ;(
  19. met, wiem ze Ulv wzrócila się do AFN-u z prośbą o przelanie pieniędzy dla Naszej Szkapy. Jeszcze trochę cierpliwości. Ps. Obudziła się ... ? ;) Pś. 1 - A do jakiego dt konga jedzie?
  20. a ja na kogo sterylke mam zbierac? konkretnie prosze z historia i ze zdjeciem:) makumba i fona - zeby sie udalo!
  21. jak tam zapalenie oskrzeli? czy jest lepiej?
  22. ojejku - maluchy! co wy się tak nie przykładacie!? ciocia ladnie prosi ...
×
×
  • Create New...