1. bianka chciala oddac obie razem
2. obraz jedzie, gadalam z foną
3. irysku - a może sie wstrzymajmy z tym transportem - przypominam, że tym swinkom nic sie nie dzieje i mamy ponad miesiąc zeby je dostarczyc tam gdzie trzeba. chodzilo bardziej o swinke olki, zeby dac jej dobry dom i mozliwosc leczenia. czy Wy specjalnie z tymi swinkami chcecie jechac? czy z jakims psem jeszcze? a zreszta - moze olka sie jeszcze odezwie
4. dodo - ze swinka dla Ciebie to chyba nie ma takiego pospiechu? spokojnie sobie wybierzesz od lexi - i jakos dogadacie się z transportem - przeciez to pare kilometrów tylko, nie?