Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ja juz sie nauczylam ze po tym czy ktos jest mily czy niemily - nie ma co oceniac. nasz najlepszy wet od gryzoni - hm ... no miły to on jest - ale tylko dla gryzoni ;)
  2. ojej jak smutno. kiedy jedziecie do Wa-wy?
  3. no i ile on wyniósł? ten rachunek? powalil cię na kolana?
  4. to chyba lepiej jakby maluch na miejscu znalazł dt, nie?
  5. jak nasyczał - to może będzie dobrze? Foksia - dzięki za wyjaśnienia.
  6. to mnie tylko pozostaje trzymać kciuki !
  7. jestem w szoku, naprawde. chyba trochę nie pojmuje - jak to wogóle możliwe! koty poszly do kastracji i 7 umarlo, a 1 jest w takim stanie??? nie rozumiem!!!
  8. jest wieczór! zdjęcia dawaj!
  9. moze baytril po prostu?
  10. zauważyłaś ;) na drugie masz "Sokole oko" czy "Jastrząb"?
  11. odpowiedź malagoś: "Tego praeparatu raczej bym nie podala, bo zobacz, nie podaje sie go dzieciom przed 15 rokiem zycia. Takiemu młodemu psiakowi trzeba podać uderzeniową dawke wapnia ( w postaci odżywki dla szczeniąt) oraz wit. D3, jak dziecku. Takie sprawy krzywicze wynikają z braku minerałów i właśnie wit.D."
  12. Fonko - czy mozna jakoś pomóc? Np - isć gdzieś, coś przynieśc, zaniesc - ja do 19 .00 pracuje, wiesz. Weekend wolny
  13. trzymały! spytalam Malagos o te tablety
  14. ciotka - czekaj - a ile ma?
  15. 1. przelałam trochę 2. marioletta duzo pacjenow miala, a ja sie spieszylam - ale wepchnełam tablety niejakiej kalci, co ze mna byla i zlecilam dowiedzenie się - otóż - [B]jesli pies ma 4 m-ce to mozna dać 1 tabl. dziennie. Jesliby miał biegunke lub wymioty - należy naturalnie odstawić. Tablety sa obecnie na Ken-ie na wys. prawie metra imielin[/B]
  16. w animalii 3 kg - 56,16. EEEE tego to moze ci jednak przeleję ... a jak kiedys w moim ulubionym zoologiku na wage chcialam - to Pan mi walnał taka mowę o bezsensie kupowania karm na kg - ze weź! Pan byl z wyksztalceniem odpowiednim.
  17. ciocia ile ty za te karme placisz? bo ja tu robie zamowienie w animalii - moze zamiast pieniadze - to zamowic? ps. swinki m. sa zdecydowanie tansze w utrzymaniu
  18. to spytam. do marioletty ide, pokaze jej zdjęcia Wikty bez strupa, i dam taka łapowke: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/mar.jpg[/IMG]
  19. to zawrócisz? bo jak nie - to ja jutro u weta jestem - to moge spytac
  20. ja z góry przepraszam za moja ignorację - bo mam takie coś, ale nie wiem czy pies takie może jeść: [URL]http://www.vitanea.pl/index.phtml?apteka=arthron_complex_60tabl&action=produkt_szczegoly&pid=41252&k=101[/URL] jesli mogłby - to ja moge dać.
  21. chcialabym sprezentowac Antosiowi troche takiej karmy. ile GB mam wplacic i dawaj nr konta ze wszystkimi szykanami. tylko hamuj się - TO NIE MA BYC 20 KG WOREK !!!
  22. irysku - to mialy byc dwa transporty razem - 1. od olki -z nysy do wandul, do bytomia - swinka z grzybicą, która olka chce oddac 2. od trolki - 2 swinki - ma adoptowac doda - tym swinkom sie nie spieszy - bo one sa na dt u trolki i zdrowe są - i maja do dody trafic do 1 maja - bo one są uzgodnionym prezentem dla jej kolegi chcialyśmy dwa za jednym zamachem załatwić - ale z olka nie dalo sie nic uzgodnic - tel do mamy podała wieczorem, dla mnie to śmieszne jest. to my mamy do niej dzwonic żeby ona świnkę mogla oddać? paranoja. o tych swinkach dla dody pisałam, ze im sie nie spieszy. no ale jakby ktos jechał - i mógłby przy okazji wziąć - to moga jechać przecież
  23. napisalam do neij na pw. innych namiarów nie podała niestety. zobaczymy czy sie uda
  24. a dla Pańci - Tońcio ;)
  25. to moze ja spytam co? jakby Ci szybko linka aktywacyjnego nie przyslali - to daj znać, ja napiszę albo można tak: [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [COLOR=green][B]Wrocław - Warszawa[/B][/COLOR] [B]24 marca[/B] [I](Apsa)[/I] i później: [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [COLOR=green][B]Warszawa - Częstochowa - Katowice - Bielsko-Biała - Żywiec[/B][/COLOR] tel. 600234030 [B]25/26 marca[/B] [I](Jola_K)[/I]
×
×
  • Create New...