-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Bardzo chora kotka Majeczka. Maja odeszła [*]
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Kotki już w nowych domach
ojejku, bianeczko - 1,5 kg :crazyeye: trzymam kciuki za Majeczkę. Beatka przyniosła mleko dla psiurów - pojedzie ono koło środy dopiero -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Bianko - a tej karmy ode mnie to one nie jedzą? Za małe? Czy nie lubią? Irys - znowu masz Pedigree dla swinek, tak :mad:? -
MALUTKA ORYGINALNEJ MAŚCI POLA z Mielca pojechała DO DOMU DO NIEMIEC!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a gdzie to Evelin sie podziewa? Tu przygotowania idą pełna parą, aEvelin nic nie pisze ... -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Ulv - to jak weźmiesz dla swoich świń karmę od Bianki? skoro masz tam zakaz wstępu?:eviltong: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
chciałam tylko powiedzieć, że 20 kg karmy dla świń sponsoruje nasz Klub Świnkowy. Ja tylko kupiłam dla szczeniaków i zabaweckę dla kotecka. Czy koteckowi się ona podoba? -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
no to paczka wyruszyła kurierem. zawiera: - 20 kg żarcia dla świń - na "P" :cool1: - 7,5 kg karmy suchej dla szczeniaczków, tej, którą polecała Halbina - zabaweckę dla kotecka -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Na P ... dla świnek - Prestige - Cavia nature - zapewne. Dziękuję wszystkim za porady - to cośtam zamówię ( nie Pedigree :eviltong:) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']ano, nie chce martwic, ani denerwowac, ale wypuscili nowa linie pokarmow pedigree dla swinek. jej tez przywiozlam biance 3kg :razz:[/quote] ładnie to tak oszukiwać? ? Mama tak uczyła ? :p -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']:placz: nie dacie mi juz sposkoju z tym pedigree... :mad: kupilam co bylo. to tylko 3 kg poza tym, wiec maluchy nie umra od tego - chyba. najwazniejsze, ze bianka sie usmiechnela i ucieszyla... (to dla mnie najlepsze wynagrodzenie)[/quote] hahhaha - irysek kupilas pedigree ???:roflt::roflt::roflt: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Pedigree to wiadomo. Co do Puriny - albo 3 kg albo 15 kg. Pośrednich nie ma podobno -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
o super irysku :) słyszałam że udawałaś alergię na świnki :mad: :evil_lol: ja wiem że mleko kupowałaś, wszystko tu śledzę. Czy ktoś się wypowie na temat tych karm? Oooo! Dzięki Halbino :modla::modla::modla: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
a takie: [url=http://szopek.pl/Orijen_Puppy_Large_karma_sucha_dla_szczeniat_psow_duzych_ras_400g-1926.html]Sklep Zoologiczny www.szopek.pl - Orijen Puppy Large karma sucha dla szczeniąt psów dużych ras 400g[/url] Ciotki pomóżcie! Chce kupić - ale RC to dla mnie za drogo żeby samej kupić duże opakowanie, a małe jest mało ekonomiczne :eviltong: Halbino - nie dla tych , to dla innych - u bianki wszystko sie przyda :) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
albo takie moze?: [url=http://szopek.pl/Brit_Care_Junior_Large_Breed_Lamb__Rice_12kg-2024.html]Sklep Zoologiczny www.szopek.pl - Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12kg[/url] -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
hmmmm... to ta moja jakaś licha widzę ... -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Ja wiem - ale pisała potem, ze zamówi ją, więc znając Biankę - pewnie już zamówiła i zapłaciła w dodatku, no i - nie ma tego w hurtowni - a ja chcę wysłać już jutro razem z ziarnami dla świnek. a ponieważ pisała tez o suchym dla szczeniaków - to sobie pomyślałam, że mogłabym wysłać to suche. To jakie??? takie mogłoby być?:[url=http://szopek.pl/Brit_Junior_Large_Breed_8kg-93.html]Sklep Zoologiczny www.szopek.pl - Brit Junior Large Breed 8kg[/url] -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
pucka69 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
a jaką byście suchą karmę dla tych szczeniąt proponowały? na "zaś" znaczy -
MALUTKA ORYGINALNEJ MAŚCI POLA z Mielca pojechała DO DOMU DO NIEMIEC!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ale jak ona już tam będzie na obczyźnie, to czasem sie dowiemy co robi tak? jakieś zdjęcie dostaniemy? :cool3: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
pucka69 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
wyszywałam torbę dla [B]Psiary[/B] - z wyszywanką przedstawiającą jej psa - na jej wyraźne życzenie. Na początku maja zawiadomiła na pw, ze skończyłam. Cisza. Pod koniec maja - po raz drugi zawiadomiłam. Znowu cisza. Potem były wakacje, [B]Psiara[/B] na dogo nie wchodziła, to sie nie upominałam. Jak sie znowu pojawiła (w połowie września) napisałam jej pw - czy dostała poprzednie. Odpisała ze nie. Wysłałam jej stare pw raz jeszcze - i od tej chwili cisza. Proszę o wpisanie [B]Psiary [/B]w bazarki do wyjaśnienia. i jeszcze pytanie - zgodziłam się (grzecznościowo) przekazać coś z bazarku innej osoby juz nawet nie pamiętam komu. Minął rok. Rzecz jest nadal nieodebrana. Poniewiera mi się w pracy. Przypominałam pół roku temu - otrzymałam odpowiedź, że przyjdzie. Nie przyszła. Czy mogę to dać na bazarek ponownie? -
jak to brzydula? co Ci się w niej KONKRETNIE nie podoba ? :mad:
-
MALUTKA ORYGINALNEJ MAŚCI POLA z Mielca pojechała DO DOMU DO NIEMIEC!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=457509372[/URL] -
Józia-5 mc,UPOŚLEDZONA sunia w HOTELU-zostaje w DT na zawsze !
pucka69 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
przed chwila przelałam 50 zł - to pewnie dotrze jutro po południu :roll: -
MALUTKA ORYGINALNEJ MAŚCI POLA z Mielca pojechała DO DOMU DO NIEMIEC!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
mam dzis podły humor - więc tylko takie: [URL]http://szopek.pl/Pola_malutka_mloda_suczka_o_oryginalnym_umaszczeniu-2006.html[/URL] -
Józia-5 mc,UPOŚLEDZONA sunia w HOTELU-zostaje w DT na zawsze !
pucka69 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ona ma naprawdę takie zielone oczy??? Witaj Morio, córko Wioletty :) dawajcie ten nr konta. Józia - przepiękna ... -
MALUTKA ORYGINALNEJ MAŚCI POLA z Mielca pojechała DO DOMU DO NIEMIEC!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
to ostatnie - to agamika :)