Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ojejku, bianeczko - 1,5 kg :crazyeye: trzymam kciuki za Majeczkę. Beatka przyniosła mleko dla psiurów - pojedzie ono koło środy dopiero
  2. Bianko - a tej karmy ode mnie to one nie jedzą? Za małe? Czy nie lubią? Irys - znowu masz Pedigree dla swinek, tak :mad:?
  3. a gdzie to Evelin sie podziewa? Tu przygotowania idą pełna parą, aEvelin nic nie pisze ...
  4. Ulv - to jak weźmiesz dla swoich świń karmę od Bianki? skoro masz tam zakaz wstępu?:eviltong:
  5. chciałam tylko powiedzieć, że 20 kg karmy dla świń sponsoruje nasz Klub Świnkowy. Ja tylko kupiłam dla szczeniaków i zabaweckę dla kotecka. Czy koteckowi się ona podoba?
  6. no to paczka wyruszyła kurierem. zawiera: - 20 kg żarcia dla świń - na "P" :cool1: - 7,5 kg karmy suchej dla szczeniaczków, tej, którą polecała Halbina - zabaweckę dla kotecka
  7. Na P ... dla świnek - Prestige - Cavia nature - zapewne. Dziękuję wszystkim za porady - to cośtam zamówię ( nie Pedigree :eviltong:)
  8. [quote name='irysek']ano, nie chce martwic, ani denerwowac, ale wypuscili nowa linie pokarmow pedigree dla swinek. jej tez przywiozlam biance 3kg :razz:[/quote] ładnie to tak oszukiwać? ? Mama tak uczyła ? :p
  9. [quote name='irysek']:placz: nie dacie mi juz sposkoju z tym pedigree... :mad: kupilam co bylo. to tylko 3 kg poza tym, wiec maluchy nie umra od tego - chyba. najwazniejsze, ze bianka sie usmiechnela i ucieszyla... (to dla mnie najlepsze wynagrodzenie)[/quote] hahhaha - irysek kupilas pedigree ???:roflt::roflt::roflt:
  10. Pedigree to wiadomo. Co do Puriny - albo 3 kg albo 15 kg. Pośrednich nie ma podobno
  11. o super irysku :) słyszałam że udawałaś alergię na świnki :mad: :evil_lol: ja wiem że mleko kupowałaś, wszystko tu śledzę. Czy ktoś się wypowie na temat tych karm? Oooo! Dzięki Halbino :modla::modla::modla:
  12. a takie: [url=http://szopek.pl/Orijen_Puppy_Large_karma_sucha_dla_szczeniat_psow_duzych_ras_400g-1926.html]Sklep Zoologiczny www.szopek.pl - Orijen Puppy Large karma sucha dla szczeniąt psów dużych ras 400g[/url] Ciotki pomóżcie! Chce kupić - ale RC to dla mnie za drogo żeby samej kupić duże opakowanie, a małe jest mało ekonomiczne :eviltong: Halbino - nie dla tych , to dla innych - u bianki wszystko sie przyda :)
  13. albo takie moze?: [url=http://szopek.pl/Brit_Care_Junior_Large_Breed_Lamb__Rice_12kg-2024.html]Sklep Zoologiczny www.szopek.pl - Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12kg[/url]
  14. hmmmm... to ta moja jakaś licha widzę ...
  15. Ja wiem - ale pisała potem, ze zamówi ją, więc znając Biankę - pewnie już zamówiła i zapłaciła w dodatku, no i - nie ma tego w hurtowni - a ja chcę wysłać już jutro razem z ziarnami dla świnek. a ponieważ pisała tez o suchym dla szczeniaków - to sobie pomyślałam, że mogłabym wysłać to suche. To jakie??? takie mogłoby być?:[url=http://szopek.pl/Brit_Junior_Large_Breed_8kg-93.html]Sklep Zoologiczny www.szopek.pl - Brit Junior Large Breed 8kg[/url]
  16. a jaką byście suchą karmę dla tych szczeniąt proponowały? na "zaś" znaczy
  17. ale jak ona już tam będzie na obczyźnie, to czasem sie dowiemy co robi tak? jakieś zdjęcie dostaniemy? :cool3:
  18. wyszywałam torbę dla [B]Psiary[/B] - z wyszywanką przedstawiającą jej psa - na jej wyraźne życzenie. Na początku maja zawiadomiła na pw, ze skończyłam. Cisza. Pod koniec maja - po raz drugi zawiadomiłam. Znowu cisza. Potem były wakacje, [B]Psiara[/B] na dogo nie wchodziła, to sie nie upominałam. Jak sie znowu pojawiła (w połowie września) napisałam jej pw - czy dostała poprzednie. Odpisała ze nie. Wysłałam jej stare pw raz jeszcze - i od tej chwili cisza. Proszę o wpisanie [B]Psiary [/B]w bazarki do wyjaśnienia. i jeszcze pytanie - zgodziłam się (grzecznościowo) przekazać coś z bazarku innej osoby juz nawet nie pamiętam komu. Minął rok. Rzecz jest nadal nieodebrana. Poniewiera mi się w pracy. Przypominałam pół roku temu - otrzymałam odpowiedź, że przyjdzie. Nie przyszła. Czy mogę to dać na bazarek ponownie?
  19. jak to brzydula? co Ci się w niej KONKRETNIE nie podoba ? :mad:
  20. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=457509372[/URL]
  21. przed chwila przelałam 50 zł - to pewnie dotrze jutro po południu :roll:
  22. mam dzis podły humor - więc tylko takie: [URL]http://szopek.pl/Pola_malutka_mloda_suczka_o_oryginalnym_umaszczeniu-2006.html[/URL]
  23. ona ma naprawdę takie zielone oczy??? Witaj Morio, córko Wioletty :) dawajcie ten nr konta. Józia - przepiękna ...
×
×
  • Create New...