Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. a jak sobie dajesz rade z jego szaleństwem na smyczy? :cool1:
  2. tak, wiem. gadała o tym jak najęta. i musiała do siostry jeszcze zadzwonić i powiedziać jej o tym.
  3. evelin gróźb uzyla zeby mnie tu zwabic :cool1: Tedzik to piekny piesek. Żeby tylko dobry dom sie znalazl
  4. ja wiedziałam ze tak będzie :cool1: że Łatek się szybko przekona do Ronji :loveu:
  5. :loveu:dostałam jakąś łapówkę! kto jest jej sprawcą?
  6. ja przelalam 90,00 - jutro po południu powinno dotrzeć :cool3:
  7. Czekoladek wygląda jak Misia w męskim wydaniu ;)
  8. na moim spacerze takiego sniegu nie było. gdzie ta prowincja? bo nie pamiętam ...
  9. Ale Ty brązowa czujna jesteś!:evil_lol: Dobrze że się wyjaśniło z tym piciem wody
  10. my z moją chandrą na razie Was opuszczamy - idziemy na spacer do lasu kabackiego. może uda mi się ją tam zgubić ? :diabloti:
  11. bo my jesteśmy dwie - ja i moja koszmarna chandra, której od wczoraj nijak nie mogę się pozbyć:shake:
  12. trochę mi lepiej - ale niewiele. chyba na ten spacer pójdę do lasu. [B]Evelin[/B] - napisz mi na pw dokładnie - kiedy Ty chcesz przyjechać i o której jechac i gdzie - bo mi się tu komplikuje chyba i muszę podogrywać różne rzeczy
  13. Iv - ja jestem też jeszcze. Ale nie wiem czy się do Was nadam :cool1:
  14. nie wiem jak tam z tym czasem - ale moge wystawić bazarek i pilnować go. tylko - rozumiem, ze rzeczy są u Ciebie tak? w razie jakichs pytań? jesli mam wystawiac to poproszę tu - [email][email protected][/email]
  15. [quote name='Neigh'] [B]Pucka - [/B]wielkie dzięki:-). Na dobre konto wpłaciłaś!. Zbieramy w jednym miejscu, bo nam się bajzel zrobi...Prośba tylko o wyraźne zaznaczenie celu ( behawiorysta Lisia)[/quote] te 100,00 - to było "na krzyczki" po prostu. to przelewam jeszcze 50,00 "behawiorysta Lisia"
  16. Wysłałam do Neris. Ps. Mam koszmarna chandrę. Co robić? Tylko mi nie każ psom pomagać :p
  17. ja też dostałam na komórkę - i widze to zdjęcie. Ale do kompa przeniesć nie umiem :cool1:
  18. to ja propunuje imię " Misia" lub "Tosia"
  19. a ja? czy ja tez mogłabym wreszcie wpłacić?
  20. No przeciez ona jak Edzia wygląda :eviltong: No to pomyslę i powiem :p
  21. to Evelin wybiera - to niech się wypowie. Pownie powie że suczkę - bo jest wielbicielką sterylek :eviltong:
  22. przelałam 100,00 Na behawiorystę nie przelałam bo sprzecznie zeznajecie - gdzie przelać. Neigh - dygająca Agnieszko - to daj znać jak trzeba bedzie przelać. I - gdzie.
×
×
  • Create New...