-
Posts
286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Niufomanka:)
-
dziękuję wam... co ja bym bez was zrobiła??:loveu: i moje psiaki tez są wam wdzięczne:D Nathaniel, masz chyba racje:roll: nie zajmowałam się nim, tylko Funią, mógł sie poczuć odrzucony.
-
Ja tez mam koze:d Kotki lubią kozie mleko. Jest u mnie jeszcze jedna kocica, która tez ma kotki teraz( a raczej kotka bo jest jeden:)) Przychodzi do kotków kici, zajmuje się nimi, karmi je...:) przygarnęła kociaki, to dobrze, teraz ona jest ich mamą...:( Tylko szkoda, że kici juz nie ma;( to była kochana kotka:(
-
a jak to wygląda? To się wkłada w ziemie, przywionzuje gdzieś do siatki czy jakoś inaczej?? Mój pies chyba nie ma takiego nawyku, przez tyle lat nigdy nie wychodził (tzn. przed wykastrowaniem zdarzały sie długie wypady, nawet na tydzień:roll:) ale potem był spokój. Postaram sie go nauczyć chodzić na smyczy.Ale nie będzie to łatwe ze względu na jego wagę i wielkość:( najpierw muszę kupić tą linkę 30 metrową. jak myślicie, mogła bym z nim chodzić najpierw na łąki? A czy on nie odbierze tego tak, że właśnie pozwalam mu wychodzić?
-
Mój tata uważa, że zwierzęta powinny być na dworze i pilnować domu (mieszkmy poza miastem). Poza tym twierdzi, że lepiej jest im na dworze. Moga wchodzić tylko do przedpokoju. Zrobię co bedę mogła. Są takie 30 metrowe linki??:wow: nie miałam pojęcia nawet o tym:D A ile to kosztuje i gdzie mogę taką kupić??
-
Mi sie wydaje, że dobre. Wodę zmieniam codziennie. A na terenie są trzy duże stawy (Fuńka ma gdzie pływać:D) Ale Halny nigdy nie pływa... Myślicie, że w tym wieku jeszcze go czegoś naucze??
-
[quote name='iwonka_']a może w tej zagrodzie ma po prostu żar nie do zniesienia i dlatego spiernicza pod krzaki. Psem trzeba sie troche zając, a nie zostawić go samopas i mieć pretensje,ze ucieka. A wodę to w tej zagrodzie ma?[/QUOTE] Naturalnie, że nie ma wody!!:diabloti: Poza tym jest tam przypięty na łańcuchu, ma dach z blachy i zero cienia, a zagroda ma 1m x 1m:angryy: . :Myślisz że tak jest i ma warunki nie do zycia:shake: ?? W żeczywistości jest tam i woda, i cien, i wejście do pomieszczenia. Jest tam razem z drugim psem, z ta moja "nierasową nowofundlandką". Tyle, że ona jest spkojna i nie ucieka nocą, ale boje się że moze za nim wyjść. On wyrywa ściany w ogrodzeniu i ucieka, a ona nadal lezy sobie pod drzewem, albo w budzie, albo śpi (a przeważnie śpi:roll: ). Kiedy przyszedł do nas byłam za mała żeby się nim zajmować. Wcześniej mieliśmy podhalana (jego ojca) który tez był w zagrodzie i nie uciekał. Postaram się go nauczyć chodzić na smyczy, ale nie wiem co nam z tego wyjdzie...:shake: :-(
-
Tylko, jest mały problem... On ma taką zagrodę, jest tam zamknięty przez cały dzien, tzn. powinien byc zamknięty, ale ucieka:( Podkopywał sie, ale zrobilismy podmurówkę dookoła tej zagrody, a teraz wygryza deski z ogrodzenia:roll: i cały dzień siedzi schowany pod krzakami. Na spacery nie chodzi i nie wiem czy dała bym rade go nauczyć, bo juz kiedys próbowałam, ale strasznie się szarpie i nic z tego:( A ucieka pewnie dlatego, że rok temu na zime była u nas pewna suczka która uciekała. On nie wychodził wtedy, ale w tym roku zaczął, a za nim Funia...:( Powiedzcie mi jak mam go tego oduczyc??
-
Drań z petardami i inne nieciekawe przypadki...
Niufomanka:) replied to Behemot's topic in Wychowanie
Mam serdeczną prośbę!!!... Proszę o odpowiedź na temacie uciekinier, to bardzo ważne, bo mam z tym duży problem:( Gdyby ktos zechciał mi pomódz była bym dozgonnie wdzięczna... od tego to forum chyba jest:roll: -
Drań z petardami i inne nieciekawe przypadki...
Niufomanka:) replied to Behemot's topic in Wychowanie
Taki wariat jest niebezpieczny dla otoczenia! zgłoś na policje, dziewczyny mają rację. -
Mam psa (tzn to jest raczej pies moich rodziców, Halny. jeśli ktoś chce go obejrzeć to zapraszam na [url]http://halny11.pupile.com[/url] ) Problem w tym, że od jakiegoś czasu pies podkopuje sie pod ogrodzeniem i wychodzi na całą noc a rano wraca. Przynosi ze soba jakieś kości, świńskie nogi itp. Jest wykastrowany od ponad roku, ma 9 lat. Możecie mi cos podpowiedzieć? czy np. obcięcie psu pazurów sprawi, że pies przestanie kopać? P.S. Podmurówka odpada, bo mamy działkę o powierzchnia Ha.
-
:( bądźcie teraz ze mną... odeszła moja 9 letnia kotka... kicia:( przejehcał ją samochód;(:( ma teraz małe kotki, na szczęście zaczęły pić mleko kiedy daje je im na palcu:( tęsknie za nią...:(
-
Ja tu czegoś chyba nie rozumiem... jeśli pies jest w nocy na dworze, na terenie i ktoś akurat stanie sobie przy płocie i stoi, gada, albo co gorsza drarzni psa, to tez za to mandat właściciel ma płacić?!:roll:
-
Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Niufomanka:) replied to Taysha's topic in Galeria
jaki cudny misiaczek!!!:loveu: zawsze mi się podobały psy tej rasy....:) śliczne. -
Śliczny psiak...:loveu: (wszystkie psiaki są cudne, tak nawiasem mówiąc:))
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Niufomanka:) replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hehe śliczne cuda :loveu: :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Paulinka18']Widzę, że niufomanka juz sie maluje. Ja raczej nie popieram makijażu w tak młodym wieku :cool3: sama zaczełam się malować mając 16 lat i to tylko błyszczyk i trochę podkładu. No, ale niufomanka jest śliczną dziewczynką :loveu:[/QUOTE] Wygórowane słowa:cool3: Dobrze że od tamtego czasy sporo schudłam, bo wyglądałam jak pasztet! (chyba zresztą wszyscy to widzą...:-( ) Ani ja ładna, ani śliczna, ani nic w tym stylu. Nie wyobrażącie sobie jak okropnie wychodzę na fotkach za zwyczaj, przeważnie bez makijażu:shake: chyba nikt nie chciał by tego oglądać...:evil_lol: jeśli chodzi o wygląd i o wiedzę, to do rybc! ani do nikogo innego na tym forum nie mam co się porównywać...:-(
-
ozuzi, doskonale Cię rozumiem! Mnie tez się czasem strasznie nie chce iść z suńką na spacer, ale tutaj się różnimy... ja idę, mimo wszystko. Czasami zdarzy się jakaś nietypowa sytuacja, ale psiak tego nie rozumie...:roll: więc na ten jeden spacerek czas powinien sie znaleść niezależnie od sytuacji.:)
-
świata racja!!:) Dziewczny, my, "psiarze":d musimy się zawsze trzymać razem!!:):loveu:
-
Początkowo rodzice wręcz zabraniali mi wchodzić na dogo!!! Po pierwszych postach które zobaczyli, stwierdzili, że tutaj się z nikim nie dogadam. Jak widać mylili się:loveu: Teraz juz się przyzwyczaili że siedzę na dogo godzinami i nie słucham co do mnie mówią:roll:...:)
-
może i mi sie uda ją tego nauczyć, chociaż chyba będzie cięzko....
-
Jakoś mało uczęśzczany ten temat...
-
rybc!a, jaka tam ze mnie piękność. Ty jak zwykle przesadzasz:loveu:
-
Granica - Atos już przekroczył
Niufomanka:) replied to Toska1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szkoda psiaka:( Chyba za dlugie spacerki. Starość nie radość, spójrzmy prawdzie w oczy... staraj się go maksymalnie oszczędzać i kiedy lepiej sie poczuje stopniowo zwiększać dawkę ruchu. Jednak niestety... to już nie jest młodzieniaszek:( -
lubię nazywać rzeczy po imieiu!:) jakaś roztrzeopana dzisiaj jestem:D
-
Jak tylko zobaczyłam pieska, który smutno błądzi po okolicy, pytam się rodziców czy możemy go przygarnąć, niestety nigdy się nie zgadzają:( jedyne co mogę wtedy zrobić to wychodzę z domu i daję mu jedzenie i wodę...:( dla niego to zawsze cos