-
Posts
286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Niufomanka:)
-
Dobry pomysł. Ja zawsze jak wychodze gdzies z ludźmi i wiem ze późno wrócę to zabieram Funie ze sobą. (szczerze mówiąc to moi znajomi juz mają jej chyba troche dość bo ona ciagle chce się bawić:D)
-
Do 12... to i tak pryzwoita godzina:lol: a z tą 20 to trochę przesadzone chyba według mnie:roll:... no, chyba ,że na prawdę nie bezpieczna okolica:mad: :razz:
-
Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat
Niufomanka:) replied to miumiu's topic in Wszystko o psach
hehe przepraszam za błędy ale pisałam tak szybko że nie zwróciłam uwagi na ogtografię:D -
Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat
Niufomanka:) replied to miumiu's topic in Wszystko o psach
Nie wiem czy taki temat jest, bo w wyszukiwarce go nie znalazłam- coś o psach które uciekają i plączą się po okolicy, potem często trafiają do schronisk. Widział ktos kiedyś taki temat? Bo ja właśnie wyjżałam przez okno i zobaczyłam bandę wielkich psów wałącających się:( -
Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat
Niufomanka:) replied to miumiu's topic in Wszystko o psach
Racja, sirprise... szkoda że nie można połączyć jednego z drugim- by rasa była oppularna, ale nie było pseudochodowców i ludzi którzy myślą tylko o zarobieniu na szczeniakach a nie o ich dobrze... szkoda że tak się nigdy nie dzieje. Albo jedno, albo drugie. -
Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat
Niufomanka:) replied to miumiu's topic in Wszystko o psach
w sumie tak... ale jest przecież wielu ludzi którym zalezy na doskonaleniu rasy... Na pewno było by także mnóstwo "pseudochodowców" ale jakieś minusy są zawsze...:( to smutne -
Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat
Niufomanka:) replied to miumiu's topic in Wszystko o psach
Kundelek mojego wujka jest identyczny jak papilion:D Ja stawiam, że w modę wejdą psy pasterkie (kuvasz, pierenejski, berneńczyki i podhalany) może się tez udać wilczurom. Mam nadzieję że ludzie przekonają się tez do nowofundlandów:] przecież to takie kochane pieski, a niestety nie wielu ludzi je doceniło jak do tej pory, uważam że powinno się to zmienić!:) -
to oktopne ze ludzie mogą źle traktować zwierzęta:( i to, że umierają w taki sposób...
-
hehe Sonix ma racje:)
-
hehe udało sie:) Ona uwielbia pie chrupki. Dawałam jej po jednej, ona jadla, ja ją czesałam i było ok:) Dzieki mam nadzieje że teraz będzie lepiej...
-
Musicie na słowo uwierzyć że malutka nie jest:) Na prawdę spory psiak już z niej wyrósł.
-
Wypróbuję, dzieki. Próbowałam tez z zabawką. Dawałam jej ulubioną zabawkę na czas czesania. Ale to nie dało rezultatu. Od pierwszych dni nie cierpiała czesania i swoich szczotek. Zawsze chciała je gryść:( nic sie nie zmieniło- nadal tego nie lubi.
-
Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat
Niufomanka:) replied to miumiu's topic in Wszystko o psach
Tak, to prawda. Niestety, są osoby które nie kupują tych psów po to zeby wychować je na łagodne... -
Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat
Niufomanka:) replied to miumiu's topic in Wszystko o psach
Na stronach typu allegro widać mnóstwo ras: amstaffy, goldeny, (labradory trochę rzadziej ale także dużo), yorki, dogi, cane corso. Teraz wśród młodych ludzi zrobiła sie moda na "psy ras niebezpiecznych". Nie trzeba wiele trudu żeby popsuć psa. I łatwo zrobić z niego mordercó. Modlą się żeby ta głupia moda zniknęła jak najszybciej, a zaczęto kupowac psy łagodne. -
Nie obraziłam się nie ma sprawy:) Żeczywiście nie wyszła na nich najlepiej:) Ale naprawdę to uroczy grubas:d Nie chcę jej utuczyć żeby nie miała problemów se stawami, ale juz waży dużo. bardzo ją kocham, mam nadzieje ze wam się podoba. Mam mały problem z czesaniem.... Funia juz ma dużo futerka a jak podrośnie to będzie prawdziwy horror!!! Podpowiedzcie co zrobic żeby polubiła czesanie? jest jakiś sposób?
-
Jeśli chcesz, to zapraszam na [URL="http://funia6.pupile.com"]http://funia6.pupile.com[/URL] tam sa jej zdjęcia te bardziej i mniej aktualne;)
-
Jednak sunię będę szkolić sama z pomoca tych którzy chcą jeszcze ze mna rozmawiać na tym forum. Mam nadzieję, że dam rade i nie mam zamiaru wychowywać jej w agresywnym nastawieniu do ludzi.
-
hehe szczerze mówiąc to o dysplazja zajmuje 2/5 mojej wiedzy o psach;) nie przypominam sobie żebym o nią pytała ale ok;) wiecej wiedzy nie zaszkodzi nigdy
-
Przykro mi że mnie nie polubilaś(ale sie nie dziwię szczerze mówiąc) mam nadzieje że kiedys się to zmieni bo nie chcę mieć tu wrogów...
-
DZięki... jak będą jakieś problemy to na pewno bedę pisać wierzę, że mogę na was liczyć:)
-
Bo ja powiedziałam treserce że chciała bym ją szkolić w przyszłości na psa obronnego (juz nie chcę:D) i ona sprawdzała czy funia odpowiednio reaguje na "atak". Własciwie sama nie wiem co to było to czym ona machała;) ale to był jakis taki pasek specjalny. Żeby sprawdzić czy nie jest tchurzliwa. No i okazało się że nie jest. A baba ma dobre wyniki w szkoleniu (nie poszła bym gdyby znajomi nam jej nie polecili) ale z podstawowym szkoleniem dam sobie radę sama. Oczywiście z waszą pomocą:) mam nadziehje że będziecie pomagac?
-
Chyba bym sie z nią zrozumiała:) wredni jesteście ale wydaje mi sie że was polubię:p
-
:( nie chce tego wszystkiego wysłuchiwać... dzieki za informacje pewnie i tak jestem tak samo głupia jak tu przyszłam ale o wiele bardziej w..rwiona... nie wiem czy tu mozna przeklinac a zresztą:/ przecież ja nic nie wiem...
-
Aż nie chce mi sie z wami gadac! dla was będę zawsze ta najgłupsza i najmłodsza, nie mówcie ze tak nie jest bo juz dobrze to widac:(:( staram się a wy mnie ciagle zniechęcacie;(:( brawo, całkiem nieźle wam idzie...
-
Z tego co pamiętam jest to zaspół struktur przewodzący impulsy w obrebie całego ciała. Długo czytałam forum na różnych tematach. Poza tym czytam dużo książek o psach. O nowofundlandach jest dostępna tylko jedna na rynku. Z serii hobby małgorzaty Nowak. ale myślcie sobie co chcecie... szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to zbytnio co sądzi o mnie ktos kto mnie wogóle nie zna i dziwie się że tak to komentujecie (bez pbrazy, tylko niektórzy.)