Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Jak wygląda sprawa Evity?
  2. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany, ale chciałbym się o coś zapytać. Czy nie wchodziło by w grę żeby w razie nie znalezienia domu grubaski trafiły do schronu? Oczywiście domek byłby nadal poszukiwany. Przecież one nie będą miały się gdzie podziać. Może prasa coś pomoże? Smutno mi z powodu psiaków
  3. Grabek, jak widzisz zaszło drobne nieporozumienie. Jeśli możesz i jesteś dalej zinteresowany to w imieniu Hapiego i jego opiekunek proszę o dom dla ślepaczka :modla:
  4. Z wątku nie wynika chyba że Argene bierze Hapiego na 100% Tak przynajmniej wywnioskowałem. Może jeszcze sprawdzić. Szkoda żeby ślepaczkowi umknął domek
  5. Podnoszę bidulka na pierwszą. Byłoby super gdyby go ktoś wypatrzył, a na dole raczej małe szanse.
  6. Ale biedak ma pecha :(
  7. Grubaski na górę. Zostało niewiele czasu :(
  8. Mały grubas poszukuje więc nie tylko domu, ale i imienia ;)
  9. Dalej nikt nie pyta o śliczną sunię?
  10. Czy nikt nie potzrebuje dwóch niewymagających psiaków? Co dla nich potrzeba? Miska, buda i ręka która pogłaszcze
  11. Może jest to jakaś szansa. Oby. :kciuki:
  12. No cóż ponowię pytanie. Czy Hapi jest gdzieś ogłaszany poza "Owczarkiem"? I dziękuję za podniesienie do góry na "Owczarku"
  13. Nieśmiało przypominam, że mała szczeniorka poszukuje domku.
  14. Hapi, niech Cię wreszcie ktoś wypatrzy.
  15. Czy ktoś kontaktował się w sprawie Evity? Ktoś zalicytował na aukcji pomimo tego,że wyraźnie zaznaczyłemżeby nie licytować. Na PW wysyłam dane tego ktosia. Trochę nie wiem co z tym zrobić.
  16. A Tobie staruszku niestety mogę pomóc tylko podnosząc na pierwszą.
  17. Na dobranoc trzeba Cię wysłać na pierwszą stronę. Może się ktoś zlituje.
  18. Powodzenia psiaki. Może prasa pomoże.
  19. Widzę, że już mnie Panie ubiegły i Hapi jest reklamowany w tym wątku :)
  20. Gazeta jest dobrym pomysłem. Ale musiałby to być lokalny dodatek. Więc ogłosić mógłby ktoś z okolic gdzie psiaki są.
  21. Nie mam pojęcia gdzie jeszcze można ogłosić te psiaki. Może ktoś coś podpowie? A na razie podnoszę (tylko tyle mogę zrobić)
  22. I jeszcze gorąca prośba do osób mających konto na "Owczarku". Podnieście ślepaczka, spadł na drugą stronę :(
  23. Czy on jest gdzieś ogłaszany poza "Owczarkiem"? Jakieś Allegro, czy coś. Przeczytałem cały wątek i nie znalazłem żadnej informacji.
  24. Ktoś napisał, że poszukuje szczeniorki. Wklejam ten wątek, może małe znajdzie dom? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28246[/url]
  25. Suńka jest na Allegro do 31 lipca. Trzeba kontynuować aukcję, aż się ktoś znajdzie. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=116129033[/url]
×
×
  • Create New...