Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Almuś pokaż się ludziom. Nie możesz zostać na ulicy. To nie miejsce dla pieska.
  2. Hapciu tyle osób trzyma kciuki. Musi się udać.
  3. Akita przypomina o sobie.
  4. Podnisę Pikusia przed weekendem.
  5. Jak to przed weekendem, zwyczajowa prośba o podnoszenie psiaka od czasu do czasu. W weekendy rzadko siadam do komputera.
  6. Dzisiaj już trzy tygodnie jak Sara dotarła do nas :) Widać ogromne zmiany. I w wyglądzie i w zachowaniu. Pierwszego dnia widać było tylko jej wielkie przerażone oczyska. Dzisiaj w domu jest już zupełnie innym psem. Jest bardzo miła, lubi być głaskana i często prosi o to. W śmieszny sposób cieszy się gdy wstajemy rano. Gdy zadzwoni budzik Sara patrzy czy wstałem go wyłączyć. Jeśli tak to od razu podsuwa się do głaskania i zaczyna robić takie radosne "auuuuu". Trudno oddać ten dzwięk, ale wierzcie, że jest przezabawny. Suńka szybko uczy się rozkładu dnia. Wie kiedy wychodzę do pracy i wtedy czeka przy komodzie w przedpokoju na swój kawałek kiełbasy. Podobnie po powrocie z wieczornego spaceru - grzecznie czeka na kość nazębną. Niesamowicie żywiołowo reaguje na słowo 'spacer'. Ze wszystkich sił chce pokazać jaka jest zadowolona. Dużo można napisać na jej temat. To taki wdzięczny psiak, a ja już nie mogę doczekać się kiedy będę w domu :painting:
  7. Kto przygarnie śliczną sunię?
  8. Sunia pokaż się na pierwszej stronie. Nie możesz mieszkać na ulicy. To nie miejsce dla psa.
  9. Pikuś ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=123369328[/url]
  10. Alma potrzebuje domu na już. Niedługo będzie jesień i gdzie podzieje się śliczna ONka?
  11. Pikuś pokaż się na pierwszej stronie. Taki śliczny futrzak i dalej bezdomny?
  12. Dziękuję za informację o "przygarnę psa". Już zaproponowałem Pikusia :) Fotki na Allegro wrzucę jutro.
  13. Tak smutno patrzy zza krat :shake:
  14. Grubaski, tak chciałbym przeczytać, że już macie domek.
  15. Fotki doszły:) Nowe zdjęcia Pikusia [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus10.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus11.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus12.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus13.jpg[/img] Cudny psiaczek :)
  16. Grubaski skoczcie na pierwszą. Może ktoś wypatrzy nierozłączne psiaki.
  17. Ktoś się wreszcie musi znaleźć. Bidna sunia zasługuje na odrobinę miłości i własną miskę.
  18. Też przyłączę się do prośby o fotki :) Chętnie wstawię, tylko muszę je mieć ;)
  19. Pokaż się pysiaczku na pierwszej stronie.
  20. ONkowata sunia, niestara, miła i cały czas bezdomna. Kto podaruje jej szczęście posiadania domu, własnej miski i ręki, która głaszcze.
  21. Pikuś pokaż się ludziom. Może ktoś szuka takiego ślicznego szczekacza :)
  22. Cóż słychać u Hapcia?
  23. Almo, ślicznotko, pokaż się na pierwszej stronie. Może wreszcie ktoś wypatrzy to psie cudo.
×
×
  • Create New...