Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Łatusiu powinieneś mieć dom, w którym nie będzie zjadacza obróżek :evil_lol:
  2. Chojraczku, pokaż się wszystkim. Piękny psiak i dalej bezdomny.
  3. Akita na pewno jest na Allegro, ponawiam cały czas aukcję. Może ktoś rozkleił plakaty? Poza tym chyba nigdzie jej nie ma:(
  4. Teraz już tylko Jula szuka domu :placz: Tak mi przykro, że nie mogłem pomóc :-(. Romusiu ['] Opis aukcji już zmieniłem. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124397903
  5. Grubaski, pokażcie się na pierwszej stronie. Czy jest możliwe żeby spośród tysiąca osób, które odwiedziły psiaki na Allegro nie znalazła się ani jedna, która by je pokochała?
  6. Dawno nikt nie odwiedzał ślicznego, małego szczekacza.
  7. Czy ktoś w ogóle wie, czy były jakieś telefony, bądź maile z ogłoszeń, plakatów i Allegro? Jutro wystawiam sunię po raz kolejny na Allegro (do jutra trwa 'stara' aukcja), taka ślicznotka musi znaleźć dom.
  8. Żeby tak aukcja okazała się pełnym sukcesem.
  9. W weekendy bardzo rzadko siadam do kmputera, to dlatego nie odwiedzałem grubciów. Grubaski pokażcie się.
  10. Łateczku, co tam dobrego słychać?
  11. Ślepiutki ONkowaty pies z okolic Piły potrzebuje domu.
  12. Zanim usiadłem dziś wieczór do komputera pościeliłem łóżko. Poszedłem wziąć prysznic, wracam i co widzę? Saruśka leży na łóżku, a żeby jej było wygodniej przesunęła sobie poduszkę tak, aby móc się na niej wygodnie położyć :mad: Kochana jest :loveu:
  13. Chociaż w weekendy rzadko siadam do komputera to czas na odwiedzenie Pikusia jakoś się znajdzie.
  14. Cy może ktoś kontaktował się w ich sprawie. Mają naprawdę dużo odwiedzin na Allegro i obserwujących?
  15. Czy były chociaż jakieś telefony bądź maile w jej sprawie?
  16. Czy u Almy nadal bez zmian?
  17. W weekend siadam do komputera sporadycznie, więc bardzo proszę o podnoszenie Pikusia i innych Uciechowskich psiaków.
  18. Czy ktoś wie co u Hapcia?
  19. Jutro jestem w Warszawie, przeważnie w Centrum. Ulotki się drukują, ale nie wiem ile ich będzie. Niestety na Dogo zajrzę tylko z samego rana, później remontuje mieszkanie. Może najlepiej byłoby się umówić telefonicznie, może jakiś SMS? Ulotki trzeba będzie jeszcze rozciąć, ja dziś nie dam rady bo padam. Mój numer 608402425
  20. Spróbuję wydrukować tyle, na ile pozwoli ilość tuszu w drukarce, tylko jak Wam to dostarczyć?
  21. Ale daleko spadłaś suńko :shake:
×
×
  • Create New...