Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4712/sschron23092006103eh0.jpg[/IMG] Już tyle lat w schronisku. Wystarczy, teraz czas na dom z ogródkiem i pełną miskę. O głaskaniu nie wspominam, bo to oczywiste :)
  2. Zawsze się zastanawiałem czy ubranka nie przeszkadzają psiakom. Wiem, że czasem są konieczne, ale czy wygodne. Chyba lepiej żeby zamiast ubranka był dom dla Chojraczka :)
  3. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7631/p1000238hl1.jpg[/IMG] Prawda, że jest śliczna?
  4. Wieczorem miną cztery miesiące :( Jak mi brakuje tego wszystkiego, z czego składał się nasz ludziowo-psi dzień. Nikt na mnie nie szczeka gdy za długo czytam... Nikt nie obserwuje czujnie mojego talerza... Ktoś niedawno napisał o swoim piesku, który odszedł, że takiego psa ma się raz w życiu. Tak samo myślę o Norci. Pamiętam i zawsze będę pamiętał.
  5. Ze zrzutką na operację to dobry pomysł, na pewno znajdą się osoby, które pomogą. Tylko do leczenia potrzebny jest (choćby tymczasowy) dom.
  6. Przypomnę tylko jaka ona jest śliczna.
  7. Butelka ładna, ale Pikuś to dopiero cudo :) Szkoda, że jego fotki nie ma na aukcji
  8. Pokaż się znów na pierwszej stronie. Może się ktoś zlituje
  9. Uwaga drapieżnik! Canis Szwagrojadus ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5659/dscn1593fq7.jpg[/IMG][/URL] A wyglądam tak niewinnie :)
  10. Wrześniowy Antoś:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4884/1lq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1278/3zs1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1410/6lz9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4986/8zx9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8614/11qg8.jpg[/IMG][/URL] Kto zeche to cudo?
  11. Fotki wrześniowe wstawię jutro, dopiero teraz odebrałem maila, a powoli padam.
  12. Almo, zachowuj się poprawnie.
  13. :modla: :modla: :modla: Onek błaga o pomoc :modla: :modla: :modla:
  14. Dlaczego nikt nie zwraca na sunię uwagi?
  15. Antolek jest cały czas na Allegro, pilnuję go :) A tu mamy fotki Antolka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/5959/11ib4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4750/14gs3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1333/18fc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/313/19qg9.jpg[/IMG][/URL]
  16. Chojraczku przed zimą musisz znaleźć domek. A w aukcji zaraz licytuję :)
  17. A Juleczka dalej bezdomna :shake: Co z nią będzie?
  18. Kto pokocha ten słodki kłębuszek :)
  19. Czas najwyższy, żeby się wreszcie jakiś dom znalazł.
  20. Nawet na zdjęciach widać jak smutno patrzy :(
  21. Jeśli chcesz to prześlij do mnie. Wieczorkiem wstawię na Dogo. Chyba, że ktoś zrobi to wcześniej. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  22. Jutro miną cztery miesiące od kiedy nie ma Ciebie z nami. Smutno mi dziś, tak chciałbym Cię poczuć, pogłaskać, popatrzeć na śliczną mordkę :(
  23. Może kto się skusi na stróżującą sunie?
×
×
  • Create New...