Wieczorem miną cztery miesiące :(
Jak mi brakuje tego wszystkiego, z czego składał się nasz ludziowo-psi dzień.
Nikt na mnie nie szczeka gdy za długo czytam...
Nikt nie obserwuje czujnie mojego talerza...
Ktoś niedawno napisał o swoim piesku, który odszedł, że takiego psa ma się raz w życiu.
Tak samo myślę o Norci.
Pamiętam i zawsze będę pamiętał.