Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Łatku bądź grzeczny i daj sobie smarować oczka
  2. Już poprawiłem Pikusiową aukcję :) I jak zwykle przed weekendem bardzo proszę o odwiedzanie Pikulca i podnoszenie wątku. [U][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132680390[/URL][/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32180"][COLOR=#0000ff][/COLOR][/URL]
  3. Przecież jej nic nie brakuje. Ładna, niestara, milutka. Dlaczego nikt nie zwrócił na nią uwagi?
  4. Hotel to bardzo droga impreza :shake: Operację pewnie udałoby się zorganizować tylko później powinien szybko powędrować do domu. Żeby chociaż tymczas się znalazł :placz:
  5. Pikuś ponownie zawędrował na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132680390[/URL]
  6. Kto mógłby napisać tekst do plakatu?
  7. Tak chciałbym przeczytać, że Alma ma już dom :roll:
  8. Pikuś, znajdź wreszcie swoje nowe miejsce i nie zajmuj Dogo innym potrzebującym ;)
  9. Już październik :( Zima coraz bliżej. Chojraczek nie może zostać w schronisku w chłodne dni. Może nie przetrzymać zimy!
  10. Nikt nie pamięta o Ameli, która całe dotychczasowe życie spędziła w schronisku :(
  11. Antolku, tak długo czekasz, a przecież taki jesteś cudny :(
  12. [quote name='justynavege'][B]Piko dwie osoby juz protestują nie masz wyjscia zmykaj do nowego domku :mad: [/B][/quote] I to szybciutko :)
  13. A może ktoś skusi się na stróżującą ONkę?
  14. Dobrze, że kasztanowy problem się rozwiązał :) lubię kasztany. Tylko szkoda, że Chojrak dalej bezdomny :(
  15. To ja też zaprotestuję :) Piko do domu!
  16. Czy nie uważacie, że Pikuś powinien mieć już własny dom i osobistego ludzia?
  17. Czas najwyższy pokazać się na pierwszej stronie.
  18. Ten pies bez pomocy do końca życia będzie siedział w schronisku! Może spróbować porozsyłać maile po znajomych z prośbą o przekazanie dalej?
  19. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7631/p1000238hl1.jpg[/IMG] Alma pokazuje się na pierwszej stronie i przypomina całemu światu o sobie :)
  20. [quote name='Lulka']jak jestesmy w schronie, to mozna powiedziec ze ja odwiedzamy, ale sunia zaraz ucieka jak sie na nia spojrzy, ni ganiam za nia bo to bez sensu raczej :shake:[/quote] Aż przykro czytać :shake: Biedna ta sunia, powinna w końcu zauroczyć kogoś odpowiedzialnego. Mogę się tylko podpisać pod tym, że taki pies jak Gerda daje dużo satysfakcji. Pierwszego dnia gdy Saruśka dotarła do mnie był problem z wchodzeniem do windy, niepewność i nieufność gdy na nią spojrzałem, a dziś po 2 miesiącach inny pies. Do windy pierwsza :) o nieufności w stosunku do mnie można zapomnieć, właściwie to zostałem adwokatem psa :cool3:
  21. Antoś ponownie na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132440119[/URL]
  22. Jula prosi o dom (i o tekst wyciskający łzy ;) )
×
×
  • Create New...