Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Widzę, że miłośnicy boksiów nie dadzą jej zginąć :cool3:
  2. Bidulek, ale teraz będzie tylko lepiej.
  3. Na Allegro też napisałem, że Antolek jest w średnim wieku :cool3:
  4. Powodzenia Almo, zasługujesz na lepszy los.
  5. A Pikuś dalej w schronisku, zamiast szczekać w nowym, dobrym domu :(
  6. Chojrak w pilnej potrzebie. Noce coraz chłodniejsze. Psiak może nie przetrzymać zimy!
  7. Sara zupełnie nie wygląda na swoje lata.
  8. Jednak nie mogłem się powstrzymać przed odwiedzeniem Pikulca A przy okazji przypomnę o aukcjach dla psiaków z Uciechowa:) [URL]http://www.allegro.pl/item131804693_grzyby_i_kasztany_aukcja_dla_uciechowa.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item132237363_charytatywna_dla_uciechowa.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132117782[/URL]
  9. Przypomnij o sobie Onku. Niewidomy, kochający ludzi i pogodny psiak o imieniu Onek prosi o pomoc !!!! Daj mu szansę jeśli możesz !!!!! Onek jest mieszańcem Owczarka Niemieckiego, w styczniu 2006 został przywieziony do schroniska przez straż miejską strasznie wychudzony z zardzewiałym łańcuchem na szyji, ma radosny pyszczek. Przez okres około miesiąca błąkał się po okoliczny wioskach, zapewne się komuś zerwał, a po co szukać starego , ślepego psa.... Psiak ma śliczne, gładkie uszka z oklapniętymi końcówkami, półdługą sierść. Jest kremowy z czraną łatą na plecach, nie ma problemów z odnalezieniem miski zrówno z wodą jak i z jedzeniem, umiejętnie trzyma kości i z pasją je obgryza, w wolnych chwilach kopie dołki w które potem sam wpada:) Umie na wybiegu pędzić radośnie aby tuż przed siatką zwolnić i zatrzymać się, strasznie inteligenta bestia
  10. Nie wiem czy macie podobne odczucia, ale jak tylko zobaczyłem na zdjęciu jej spojrzenie nie mogę o niej zapomnieć. Suńka ma w sobie coś niezwykłego.
  11. Czy w sobotni wieczór ktoś może szukać stróżującej suni?
  12. Pokaż się ślicznotko, ktoś musi Cię wypatrzeć.
  13. Diabelkowa, wysłałem już PW :) Dzięki za chęć pomocy. Plakat będę robić po niedzieli - w weekendy raczej nie siadam do kompa. A na razie Jula przypomina o sobie.
  14. Żeby już była chociaż w domu tymczasowym, przynajmniej nic jej nie będzie grozić.
  15. Onek bardzo prosi o dom. Pomóżmy mu zobaczyć świat.
  16. Szybciutko się pokaż ślicznotko
  17. Chojraczek potrzebuje znaleźć dom zanim zrobi się naprawdę chłodno.
  18. Boksiu, pokaż się Dogomaniakom. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2012/sv405430sr4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4071/sv405431jo9.jpg[/IMG][/URL]
  19. Łatku bądź grzeczny i daj sobie smarować oczka
  20. Już poprawiłem Pikusiową aukcję :) I jak zwykle przed weekendem bardzo proszę o odwiedzanie Pikulca i podnoszenie wątku. [U][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132680390[/URL][/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32180"][COLOR=#0000ff][/COLOR][/URL]
  21. Przecież jej nic nie brakuje. Ładna, niestara, milutka. Dlaczego nikt nie zwrócił na nią uwagi?
  22. Hotel to bardzo droga impreza :shake: Operację pewnie udałoby się zorganizować tylko później powinien szybko powędrować do domu. Żeby chociaż tymczas się znalazł :placz:
  23. Pikuś ponownie zawędrował na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132680390[/URL]
  24. Kto mógłby napisać tekst do plakatu?
  25. Tak chciałbym przeczytać, że Alma ma już dom :roll:
×
×
  • Create New...