Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Może dać cz-b zdjęcie pod tekst do plakatu?
  2. [quote name='israel'] ;) albo owczarki nie spia w lozku :) [/quote] Jak to owczarki nie śpią w łóżku? :evil_lol: Zawsze wydawało mi się, że śpią, ale coż pewnie się myliłem. A mówiąc poważnie to z Twojego opisu widać, że Bej sporo w życiu przeszedł. Opis z kładzeniem się, czy z potrzebą ciągłego kontaktu, głaskania to wypisz, wymaluj moja Saruśka, która swoje w życiu przeszła. Sara jest u nas trochę ponad dwa miesiące i jest coraz lepiej, Bej też potrzebuje troszkę czasu. Myślę, że najważniejszy jest spokój i regularny rozkład dnia. Przynajmniej tak jest w przypadku mojej suni. Ekspert ze mnie żaden, ale może moje obserwacje pomogą?
  3. Dom na wczoraj dla Chojraczka. Nieubłaganie nadchodzi zima.
  4. Czy możesz dodać moją Norcię? Nora 6.05.2001-4.06.2006 :(
  5. Dlaczego to tak boli :(
  6. Amelka ponownie szuka domku na Allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=133810276[/URL] Poprzednia aukcja jak zwykle (2 osoby obserwujące i jak widać nic :( ) Może ktoś miałby pomysł na jakiś 'chwytliwy' tekst?
  7. Julcia pokaż się na pierwszej stronie.
  8. Najgorsza w tym wszystkim jest bezsilność :shake:
  9. [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/uciechow/Untitled-1.jpg[/IMG] Parówkożerca :cool3: Może się ktoś skusi?
  10. Uciechów jest na Dolnym Śląsku.
  11. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/364/img1549ai9.jpg[/IMG][/URL] Pikuś czeka już tyle czasu :(
  12. Kiwi, jeśli możesz to umieść Onka na Allegro. Na pewno masz duże doświadczenie, a ten psiak pilnie potrzebuje pomocy. Mam tylko prośbę, jeśli się zdecydujesz umieścić Onka na Allegro to daj tutaj znać. Zdejmę swoją aukcję, żeby nie był na dwóch.
  13. Nie powinno tak być :( Pies powinien mieć swojego człowieka.
  14. Pilnie dom dla alergika potrzebny!
  15. Tam był podany stary numer, ten co miałem na Allegro. Poprosiłem Paros o zmianę na numer, który mi przesłałaś do nowej aukcji Pikusia.
  16. Czy Sara jest gdzieś ogłoszona?
  17. Temu psiakowi grozi uśpienie tylko dlatego, że nie widzi :( Onek doskonale daje sobie radę, pomimo swych ograniczeń, ma szansę na odzyskanie wzroku dzięki operacji. Potrzebny jest tylko dom, choćby tymczasowy.
  18. Pozastanawiam się, co można poprawić :)
  19. Fajnie, że plakacik może być :) A Jula jest ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=133814673
  20. Schronisko to nie jest dobre miejsce dla alergika :( Psiak potrzebuje pilnie domu.
  21. Prawda, że nie wygląda na swój wiek?
  22. Onek jest ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=133809906 Pomocy dla Onka :(
  23. Zobaczcie czy może być taki plakacik?
×
×
  • Create New...