Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Antolku, tak długo czekasz, a przecież taki jesteś cudny :(
  2. [quote name='justynavege'][B]Piko dwie osoby juz protestują nie masz wyjscia zmykaj do nowego domku :mad: [/B][/quote] I to szybciutko :)
  3. A może ktoś skusi się na stróżującą ONkę?
  4. Dobrze, że kasztanowy problem się rozwiązał :) lubię kasztany. Tylko szkoda, że Chojrak dalej bezdomny :(
  5. To ja też zaprotestuję :) Piko do domu!
  6. Czy nie uważacie, że Pikuś powinien mieć już własny dom i osobistego ludzia?
  7. Czas najwyższy pokazać się na pierwszej stronie.
  8. Ten pies bez pomocy do końca życia będzie siedział w schronisku! Może spróbować porozsyłać maile po znajomych z prośbą o przekazanie dalej?
  9. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7631/p1000238hl1.jpg[/IMG] Alma pokazuje się na pierwszej stronie i przypomina całemu światu o sobie :)
  10. [quote name='Lulka']jak jestesmy w schronie, to mozna powiedziec ze ja odwiedzamy, ale sunia zaraz ucieka jak sie na nia spojrzy, ni ganiam za nia bo to bez sensu raczej :shake:[/quote] Aż przykro czytać :shake: Biedna ta sunia, powinna w końcu zauroczyć kogoś odpowiedzialnego. Mogę się tylko podpisać pod tym, że taki pies jak Gerda daje dużo satysfakcji. Pierwszego dnia gdy Saruśka dotarła do mnie był problem z wchodzeniem do windy, niepewność i nieufność gdy na nią spojrzałem, a dziś po 2 miesiącach inny pies. Do windy pierwsza :) o nieufności w stosunku do mnie można zapomnieć, właściwie to zostałem adwokatem psa :cool3:
  11. Antoś ponownie na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132440119[/URL]
  12. Jula prosi o dom (i o tekst wyciskający łzy ;) )
  13. [quote name='majaga']Ciekawe kto?:evil_lol:[/quote] No to ładnie :)
  14. Kto da szansę temu psiakowi żeby widział?
  15. Co prawda domku dać nie mogę :( ale do operacji się dorzucę.
  16. Więc Alma musi poczekać na tymczas jeszcze chwilkę ;)
  17. Pikuś wędruje na pierwszą stronę. A na aukcji już byłem :)
  18. Chojraczek na pewno znajdzie dom przed zimą, przecież jest cudownym psiakiem. A w aukcji już zalicytowałem:) W "grzybowo-kasztanowej" ktoś mnie przelicytował, ale jeszcze spróbuję przed końcem ;)
  19. Plakat mogę zrobić, tylko poprosiłbym o chwytający za serce tekst.
  20. Małpiszonek jest z nami 2 miesiące. To krótko i długo zarazem. Wiele się już nauczyliśmy (ja od niej też) i jestem naprawdę zadowolony, że mogłem ją przygarnąć. Wymaga dużo miłości i cierpliwości, ale w zamian otrzymujemy tak ogromną dawkę uczucia. Widać, że Sara jest coraz bardziej wpatrzona w nas :) Na początku miałem trochę obaw przed porównaniami, w sumie niedawno straciliśmy sunię. Obawy okazały się bezpodstawne. Sara jest zupełnie inna, ale nie przeszkadza to kochać jej. Sunia ma już swoje stałe miejsce w sercu. Czasem odnoszę wrażenie że jest z nami dłużej niż te dwa miesiące.
  21. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4712/sschron23092006103eh0.jpg[/IMG] Już tyle lat w schronisku. Wystarczy, teraz czas na dom z ogródkiem i pełną miskę. O głaskaniu nie wspominam, bo to oczywiste :)
  22. Zawsze się zastanawiałem czy ubranka nie przeszkadzają psiakom. Wiem, że czasem są konieczne, ale czy wygodne. Chyba lepiej żeby zamiast ubranka był dom dla Chojraczka :)
  23. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7631/p1000238hl1.jpg[/IMG] Prawda, że jest śliczna?
×
×
  • Create New...