Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72058
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Przypomnij o sobie Onku. Niewidomy, kochający ludzi i pogodny psiak o imieniu Onek prosi o pomoc !!!! Daj mu szansę jeśli możesz !!!!! Onek jest mieszańcem Owczarka Niemieckiego, w styczniu 2006 został przywieziony do schroniska przez straż miejską strasznie wychudzony z zardzewiałym łańcuchem na szyji, ma radosny pyszczek. Przez okres około miesiąca błąkał się po okoliczny wioskach, zapewne się komuś zerwał, a po co szukać starego , ślepego psa.... Psiak ma śliczne, gładkie uszka z oklapniętymi końcówkami, półdługą sierść. Jest kremowy z czraną łatą na plecach, nie ma problemów z odnalezieniem miski zrówno z wodą jak i z jedzeniem, umiejętnie trzyma kości i z pasją je obgryza, w wolnych chwilach kopie dołki w które potem sam wpada:) Umie na wybiegu pędzić radośnie aby tuż przed siatką zwolnić i zatrzymać się, strasznie inteligenta bestia
  2. Nie wiem czy macie podobne odczucia, ale jak tylko zobaczyłem na zdjęciu jej spojrzenie nie mogę o niej zapomnieć. Suńka ma w sobie coś niezwykłego.
  3. Czy w sobotni wieczór ktoś może szukać stróżującej suni?
  4. Pokaż się ślicznotko, ktoś musi Cię wypatrzeć.
  5. Diabelkowa, wysłałem już PW :) Dzięki za chęć pomocy. Plakat będę robić po niedzieli - w weekendy raczej nie siadam do kompa. A na razie Jula przypomina o sobie.
  6. Żeby już była chociaż w domu tymczasowym, przynajmniej nic jej nie będzie grozić.
  7. Onek bardzo prosi o dom. Pomóżmy mu zobaczyć świat.
  8. Szybciutko się pokaż ślicznotko
  9. Chojraczek potrzebuje znaleźć dom zanim zrobi się naprawdę chłodno.
  10. Boksiu, pokaż się Dogomaniakom. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2012/sv405430sr4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4071/sv405431jo9.jpg[/IMG][/URL]
  11. Łatku bądź grzeczny i daj sobie smarować oczka
  12. Już poprawiłem Pikusiową aukcję :) I jak zwykle przed weekendem bardzo proszę o odwiedzanie Pikulca i podnoszenie wątku. [U][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132680390[/URL][/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32180"][COLOR=#0000ff][/COLOR][/URL]
  13. Przecież jej nic nie brakuje. Ładna, niestara, milutka. Dlaczego nikt nie zwrócił na nią uwagi?
  14. Hotel to bardzo droga impreza :shake: Operację pewnie udałoby się zorganizować tylko później powinien szybko powędrować do domu. Żeby chociaż tymczas się znalazł :placz:
  15. Pikuś ponownie zawędrował na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132680390[/URL]
  16. Kto mógłby napisać tekst do plakatu?
  17. Tak chciałbym przeczytać, że Alma ma już dom :roll:
  18. Pikuś, znajdź wreszcie swoje nowe miejsce i nie zajmuj Dogo innym potrzebującym ;)
  19. Już październik :( Zima coraz bliżej. Chojraczek nie może zostać w schronisku w chłodne dni. Może nie przetrzymać zimy!
  20. Nikt nie pamięta o Ameli, która całe dotychczasowe życie spędziła w schronisku :(
  21. Antolku, tak długo czekasz, a przecież taki jesteś cudny :(
  22. [quote name='justynavege'][B]Piko dwie osoby juz protestują nie masz wyjscia zmykaj do nowego domku :mad: [/B][/quote] I to szybciutko :)
  23. A może ktoś skusi się na stróżującą ONkę?
×
×
  • Create New...