Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Schronisko to nie jest dobre miejsce dla starszego psiaka :( Bosman chciałby na starość znaleźć swoich ludzi.
  2. Na fotce to chyba Rybolek jest do góry kołami :) Z nauczeniem Reksia załatwiania się w boksie może być problem :( Jakby nie patrzeć to jego "dom". Z obsikaną roślinką to może być niezły pomysł.
  3. [quote name='justynavege']Dzinka polubila brykanie po kałużach , wpada w błotko po pas prawie :evil_lol:[/quote] Może nauczyła się od Lisi? Jeśli chodzi o ogłoszenia to wyślę Dżinkę na eoferty.com.pl, ale przed urlopem raczej nie zdążę.
  4. Smutne ma oczy na tej fotce.
  5. Zdrojko, na pewno Migacz nie ma Tobie za złe i pomoże w ułożeniu suńki.
  6. Agga, Norcia na pewno będzie z nami na urlopie. Zawsze jest w naszych sercach, myślach. W pamięci mam jej kochaną mordkę, mądre oczy. Spójrzcie zresztą sami, to jedno z ostatnich zdjęć Noraska :(
  7. Piłeczka pewnie chińska była :evil_lol: A z samowystarczalnością to nie do końca tak. Czasem Saruśka przynosi też piłeczkę żeby jej porzucać.
  8. Saruśka bardzo śmiesznie bawi się piłką tenisową (już nową, bo stara się rozpadła :cool3:). Wczoraj nie mogliśmy się powstrzymać i nagraliśmy jej gonitwy. Poniżej odnośnik do filmiku. (niestety jakość nienajlepsza) [url]http://pl.youtube.com/watch?v=SyolxpKAe8w[/url]
  9. [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9486/imga62421zg7.jpg[/IMG] Kto chce wesołego rudzielca?
  10. Ale wygląda prześmiesznie :)
  11. [quote name='zurdo'][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Teraz na spacerach Tosia bawi się plastikowymi butelkami. Bo hałasują. Jeśli jest jakiś wybór, odrzuca produkty obce kulturowo, wybiera te swojskie po lokalnym piwku ;)[/FONT] [/FONT][/quote] No proszę jaki jest pożytek z panów rozsmakowanych w piwku z plastikowych butelek :evil_lol:. Dużo zdrówka dla Tośki.
  12. Zurdo, jeśli znajdziesz chwilkę, skrobnij parę słów co u Tosi?
  13. Najwyraźniej pochłanianie czegoś smacznego bardzo Diankę zajmuje.
  14. Pyszczydło ma uśmiechnięte na fotce :)
  15. Dżinka to już nie sama skóra i kości. Uciechowskie karmienie jej służy. Na fotkach wygląda czujnie :)
  16. Rybaczek jest tak śliczny, że nietaktem jest pytać o wiek :cool3:
  17. Gdzie ci chętni na przygarnięcie Julki?
  18. Mógłby ktoś wreszcie zwrócić na nią uwagę.
  19. Tytuł mówi sam za siebie. Bosman to starszy psiak, więc dom potrzebny jest szybciutko.
  20. Tośka, teraz może być tylko lepiej :) [SIZE=1](jak ja czekałem na ten post)[/SIZE]
  21. [quote name='solito']Właśnie problem w tym, że ona nie chce usiąść sobie tak na spacerku!:shake: [/quote] Żywe srebro :evil_lol:
×
×
  • Create New...