Na fotce to chyba Rybolek jest do góry kołami :)
Z nauczeniem Reksia załatwiania się w boksie może być problem :(
Jakby nie patrzeć to jego "dom". Z obsikaną roślinką to może być niezły pomysł.
[quote name='justynavege']Dzinka polubila brykanie po kałużach , wpada w błotko po pas prawie :evil_lol:[/quote]
Może nauczyła się od Lisi?
Jeśli chodzi o ogłoszenia to wyślę Dżinkę na eoferty.com.pl, ale przed urlopem raczej nie zdążę.
Agga, Norcia na pewno będzie z nami na urlopie. Zawsze jest w naszych sercach, myślach.
W pamięci mam jej kochaną mordkę, mądre oczy.
Spójrzcie zresztą sami, to jedno z ostatnich zdjęć Noraska :(
Saruśka bardzo śmiesznie bawi się piłką tenisową (już nową, bo stara się rozpadła :cool3:). Wczoraj nie mogliśmy się powstrzymać i nagraliśmy jej gonitwy.
Poniżej odnośnik do filmiku.
(niestety jakość nienajlepsza)
[url]http://pl.youtube.com/watch?v=SyolxpKAe8w[/url]
[quote name='zurdo'][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Teraz na spacerach Tosia bawi się plastikowymi butelkami. Bo hałasują. Jeśli jest jakiś wybór, odrzuca produkty obce kulturowo, wybiera te swojskie po lokalnym piwku ;)[/FONT] [/FONT][/quote]
No proszę jaki jest pożytek z panów rozsmakowanych w piwku z plastikowych butelek :evil_lol:.
Dużo zdrówka dla Tośki.