Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Pomimo, że Dianka czeka już na domek dam ją ponownie na Allegro. A co to szkodzi :evil_lol: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=209561776[/url]
  2. Treść ogłoszenia dobra :) Teraz czas na "urwanie" telefonów w jego sprawie.
  3. Tosieńko, jak nie chcesz jutro jechać sama autobusem z kartą płatniczą w pysiu to postaraj się przez noc wyzdrowieć.
  4. Jak samopoczucie Tośki po wizycie w lecznicy?
  5. Tośka, zdrowiej szybko i nie stresuj nas więcej.
  6. [quote name='Monia70'] Jak fajnie się czyta o szczęściu juz od samego tytułu/początku :multi: :multi: To szczęście daję wiarę i siłę na przyszłość.Prowokuję tylko do dobrego:loveu: :loveu:[/quote] Musi być dobrze, tytuł wątku teraz też o tym mówi :loveu:
  7. Super, że Tosia poszczekuje :multi: Trzymajcie się ciepło. Chociaż z zasady nie zaglądam do netu w weekendy, to tym razem zrobię odstępstwo, żeby śledzić zdrowienie Tośki. Dużo zdrowia Tosieńko
  8. Norasku, czuwaj nad Tosią. Ona teraz potrzebuje wsparcia.
  9. Saruśka jest karmiona zupełnie normalnie :) Na śniadanie serek biały lub jajko, na obiad ryż z kurczakiem i warzywami. Małpiszonek nie chce jeść suchego w ogóle. Oprócz żarełka dostaje kości na zęby i czasem (a może nawet częściej :oops:) psie ciasteczka. Błyszczeć zaczęła się sama z siebie :) (a może to wpływ czesania?)
  10. Rastuniu czuwaj nad Tosią. Pomóż jej walczyć i zwyciężyć chorobę.
  11. Jak się Wam podoba małpiszonek w szelkach? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1720/dscn1901qp9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2039/dscn1902is5.jpg[/IMG][/URL] Nie mam na razie zdjęć plenerowych, te zrobiłem na szybko po spacerku. Pogoda nie sprzyja fotografowaniu Saruśki. Albo jest upał i Sara wychodzi na chwilkę i już chce wracać, albo pada i wtedy też z fotek nici.
  12. Tosieńko trzymaj się i zdrowiej szybciutko. Wszyscy się martwimy.
  13. Dodałem do aukcji fotkę z językiem :)
  14. Bardzo fajna jest Dżinka :)
  15. Na pewno większość tak ma. Do dziś staram się nie chodzić obok lecznicy, gdzie walczyliśmy o życie Norci. Kiedy tamtędy przejeżdżam lub przechodzę staram się nie patrzeć w tamtą stronę. Na szczęście przeprowadziliśmy się więc rzadko mam okazję tamtędy przechodzić. Ostatni raz byłem w tej lecznicy dzień po odejściu Noraska, oddałem niewykorzystane leki, chciałem żeby się komuś przydały. Gdy stamtąd wyszedłem ryczałem jak bóbr. A w lecznicy płakaliśmy wspólnie z panią doktor, która leczyła Norcię :(
  16. [quote name='uxmal']Radkuuu, a czy udało by Ci sie dodac te fotke z języczkiem? Czy juz za pozno?[/quote] Pewnie, że by się dało :) (tę ze zmrużonymi oczkami? ze str. 86)
  17. W sobotę byłem u taty i patrzyłem jak wygląda miejsce gdzie Cię pochowaliśmy, pod drzewem rośnie świeża trawa. Norasku, ktoś kto spojrzy na ten fragment trawnika nawet nie zdaje sobie sprawy, że został tam fragment mojego serca :( , jakaś część mojego życia. Za półtora tygodnia jedziemy najprawdopodobniej na urlop. Cały czas mam przed oczami Twoją radość gdy widziałaś, że pakujemy "psi" plecak. Cały czas nie odstępowałaś nas, żebyśmy przypadkiem nie zapomnieli o psie :) Gdy braliśmy samochodowe szelki zaczynałaś szaleć z radości i od tego momentu nic nie było w stanie Cię uspokoić. Drzwi u mamy dalej są całe w rysach od pazurków wesołej Norci.
  18. Wysłałem wesołka na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=208071766[/URL]
  19. Ponownie ogłosiłem Bosmana http://www.allegro.pl/show_item.php?item=208071313 Czy ktoś da mu szansę?
  20. W związku z tym, że Dianka czeka już na swój wymarzony domek nie bardzo wiem czy ją ogłaszać ponownie (stara aukcja się skończyła).
  21. Żywności uciechowskim psiakom nie brakuje :evil_lol:
  22. Ale Rybaczek kręci głową :evil_lol: Rudzielec jest znów ogłoszony [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=208068618[/URL]
  23. Fotki z szelkami mam w aparacie, tylko ostatnio mam sporo pracy i nawet nie mam kiedy zgrać na kompa.
×
×
  • Create New...