Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. W sobotę kupiliśmy Saruśce prezent. Do tej pory wędrowała w kolczatce, pomyśleliśmy więc, że skoro to wyjątkowo grzeczna, nieciągnąca się na smyczy sunia, to kupimy jej szelki. Na początku małpiszonek bał się zakładania szelek, teraz jak je widzi to dalej minkę ma niewesołą, ale podaje łapki żeby ją ubrać:) A dziś od rana Saruśka jest bardzo markotna. Po pracy nie bardzo chciała chodzić, tylko kombinowała jakby tu wrócić do domku. Podejrzewam, że to przez burzę. Sara wyczuwa burzę dużo wcześniej, bardzo nie lubi grzmotów i stara się wtedy nie wychodzić z domu. Właściwie cały czas leży w burzowe dni pod stołem.
  2. Dobrze chociaż, że bidulek nie mieszka już sam w boksie :) I super, że ma wirtualnego opiekuna.
  3. Na tym to taka jakby... . . . . . . mało widoczna :evil_lol:
  4. Tośka to szczęściara, że trafiła do Ciebie :)
  5. Fajną stronkę ma Dżinka.
  6. Na super dom warto poczekać :)
  7. Czy Rybaczek dalej jest sam w boksie?
  8. Im bardziej pies mokry, tym bardziej potrzebuje bliskiego kontaktu :evil_lol:
  9. Śliczną ma mordkę.
  10. Dziurka zrobiła się w piłce tenisowej, najpierw malutka, na "szwie" piłki. Tyle, że jak Saruśka zobaczyła że można się bawić i tak, to zamiast małej dziury od zęba, piłce zrobił się uśmiech :evil_lol: Na szczęście mamy jeszcze w domu piłki tenisowe dla małpiszonka :lol:
  11. Saruśka dostała już nową zabawkę, ale wciąż woli swojego kochanego misia, pomimo, że znacznie schudł ;) A wczoraj wieczorem po zabawie piłeczką tenisową małpiszonek obgryzał piłkę i w piłce zrobiła się dziura :evil_lol:. Dobrze, że Saruśka interesuje się tylko swoimi zabawkami, a nie na przykład butami, albo krzesłami.
  12. [quote name='justynavege'] Rybak nawet nie wie ile ma wielbicieli :loveu:[/quote] Trudno Rybaka nie polubić, nawet jeśli zna się go tylko wirtualnie.
  13. Bardzo ładny tekst. Powodzenia Dżinko.
  14. Głośno gadał w oczekiwaniu na spacerek?
  15. Łobuzica potrafi się nieźle schować (sądząc z fotek) :evil_lol:
  16. U Juli pewnie nic nowego? Niefajnie :shake:
  17. Rudzielcu, przypomnij o sobie.
  18. Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na jakieś wieści :)
  19. Spróbujmy jeszcze raz na Allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=203342399[/url]
  20. Jak dobrze rozumiem tę słabość. Gdy jestem u ojca nie zawsze mam siłę aby pójść na koniec ogrodu, pod drzewo. Teraz wyrosła tam trawa i nie pozostał nawet ślad po zeszłorocznym pożegnaniu :-( Zawsze kiedy tam podchodzę nie jestem w stanie powstrzymać łez.
  21. Saruśce zdarza się bać czegoś, czego nie zna. Ale i tak jest coraz lepiej :) A Diana powędrowała znów na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=203337907[/url]
  22. Żeby tak wreszcie ktoś wypatrzył cudnego rudzielca.
  23. Kto przygarnie ślicznego Rybaczka?
×
×
  • Create New...