Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Niedziela handlowa dzisiaj na bazarku
  2. Zdrowia dla Myszki. Nadziejko, życzę lepszego czasu i dużo zdrowia dla Burzuni.
  3. No proszę, do niektórych wracają, do niektórych nie... My mamy teraz -13 Na szczęście teraz nie trzeba już wychodzić. Za to z rana można się na spacerku z psem dobrze obudzić Ciekawe, kto uprowadził? Rany, z 5 mógłbym zjeść. I wszystko jasne.
  4. Ja dysponuję tylko balkonem. Chyba się nie nada W taki mróz to chyba nawet kur się nie wyprowadza O, mój ulubiony miś. Nie miałem zamiaru nikogo wprowadzać w błąd
  5. Psiaki same się nie wyprowadzą
  6. Zaglądam po nocnej przerwie
  7. Na pewno jest im tam dobrze.
  8. Troszkę mnie uspokoił Twój wpis.
  9. Ojoj, ale pyszności. U mnie też OK jest.
  10. Już niestety wyszły U nas niby termometr nie pokazuje rekordowego zimna, ale jakoś tak przenikliwie jest.
×
×
  • Create New...