Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Jak zwykle dźwignę w okolicach południa.
  2. Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
  3. Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
  4. Dzisiaj nam się zebrało na wspomnienia o Norci. Tyle jej zachowań się nam przypomniało. Dobrze było powspominać.
  5. Wierzę, że kiedyś spotkamy nasze psy.
  6. Dziękuję za zaproszenie.
  7. Niedziela handlowa dzisiaj na bazarku
  8. Zdrowia dla Myszki. Nadziejko, życzę lepszego czasu i dużo zdrowia dla Burzuni.
  9. No proszę, do niektórych wracają, do niektórych nie... My mamy teraz -13 Na szczęście teraz nie trzeba już wychodzić. Za to z rana można się na spacerku z psem dobrze obudzić Ciekawe, kto uprowadził? Rany, z 5 mógłbym zjeść. I wszystko jasne.
  10. Ja dysponuję tylko balkonem. Chyba się nie nada W taki mróz to chyba nawet kur się nie wyprowadza O, mój ulubiony miś. Nie miałem zamiaru nikogo wprowadzać w błąd
  11. Psiaki same się nie wyprowadzą
  12. Zaglądam po nocnej przerwie
  13. Na pewno jest im tam dobrze.
  14. Troszkę mnie uspokoił Twój wpis.
  15. Ojoj, ale pyszności. U mnie też OK jest.
×
×
  • Create New...