-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='ariss']czekaj,czekaj:eviltong:jak skasowałeś i zapełniłeś tzn,że wcale nie starocie:razz::diabloti:[/QUOTE] zapelnilem innymi, bez Samby;) ciiii szukam:cool1:
-
ile tu fajncyh sznaucerkowych zdjec:loveu: moje (o ile je znajde:diabloti:) ani troche im nie dorownuja;) I te gory... :loveu:
-
haha tak bywa:evil_lol: Juz ich nie odzyskam bo skasowalem z karty myslac, ze mam juz te zdjecia przegrane na dysk, ale jednak nie mialem bo na dysku braklo miejsca:lol: a karte juz od tego czasu zapelnilem do pelna.. wiec szanse sa zerowe;) ale chyba mam jeszcze jakies starocie wiec poszukam
-
[quote name='malawaszka']Kojot pewnie się byczy gdzieś w górach :razz:[/QUOTE] taaa.. w marzeniach:lol: Myślałem, że wkleję tu jakieś zimowe foty, a tu zonk:roll: skasowałem z karty przypadkowo:shake: Ale na fotach i tak żadnych nowości nie było;) Samba zarośnięta jak niedźwiedź, śniegu pełno:loveu: i szaleństw nie ma końca:multi:
-
[quote name='Justa']Zależy jak patrzeć. Chodzi o wyważenie - można równie dobrze przyciąć jak i kadrować szerzej. Ważne żeby było to wyważenie, to coś co pozwala spokojnie bez żadnego wnerwu patrzec na zdjęcie. A mnie niewygodnie jak na nie patrzę :eviltong: Z kadrem lepiej. Lepiej wyważony, zdecydowanie. Ale mimo wszystko myślę, że jak na Ciebie - nijako. Zbyt oklepanie i mało eksperymentalnie. Zaraz powiecie, że się czepiam. Ale dla mnie fotografia to znalezienie tej cienkiej granicy pomiędzy 'oklepaniem' a niewygodnym eksperymentem. Coś co zaskoczy swoją nieszablonowością, ale nie będzie uwierać. Dziękuję za uwagę :cool1:[/QUOTE] dziękuję:)
-
Saint, dzięki;) co do zdjęcia Kory - nie mogę się niczego dopatrzeć:lol: napisz o co chodzi (edit: już widzę;)) Saint, w tym drugim bardzo mnie rozprasza lewa strona
-
Tola szczęśliwa w nowym domku! Psotka kibicuje nam z nieba.
LeCoyotte replied to brazowa1's topic in Foto Blogi
[quote name='LeCoyotte']40zł? te tabletki są po ok 25zł..[/QUOTE] hmm?:cool3: -
[quote name='Justa']Kojot - pierwszy wróbel też się zgodze, że kadr nie ten. Przedewszystkim niewspółmiernie mało dołu w stosunku do góry i lewej. Słabo wyważony jak dla mnie. Ja bym pociachała inaczej ;)[/QUOTE] dzięki;) ja bym powiedział, że dołu jest wystarczająco dużo, ale za dużo jest góry i lewej strony i odrobinę prawej - czyli jednym słowem lepiej by było ciaśniej;) lepiej? [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8084_640.jpg[/IMG] wiem wiem, światło..:diabloti:
-
pewnie to zależy od psa;)
-
Saint o co chodzi z tym zdjęciem Kory? I dlaczego nie podoba Ci się mój kadr?:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8087_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='anea'] i tu moje pytanie bo laik w sznaucerach - latwo jest kupic miniaturke "na kolanka" [/QUOTE] sznaucer mini kanapowy?:-o jakoś nie wyobrażam sobie tego:shake:
-
[quote name='masienka']Kora, pierwsze swietne, ciut z lewej dociac i byloby super! widac u Ciebie bardzo duze postepy biorac pod uwage pierwsze foty, ktore wstawialas w fotograficznych watkach :p[/QUOTE] popieram:p mi też się podobają zdjęcia Kory, zrobiła duże postępy:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8081_640.jpg[/IMG]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-olbrzymi-czeka-na-dom-trzeba-sie-spieszyc-bo-zniknie-127762/[/url] -
[B]agappe, weszka[/B] dziękuję:) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/happydgm640.jpg[/IMG]
-
Co robisz z psem na spacerze? Tzn. on się zajmuje sobą a Ty sobą, czy razem coś robicie? Mozliwe, że jest po prostu znudzony i sobie z nudów szczeka;) Pobawcie się, porzucaj mu piłkę, patyk, ćwicz komendy, przywołanie itp a na pewno mu się odechce szczekać tak bez przerwy:)
-
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
LeCoyotte replied to lolka's topic in Już w nowym domu
no to trzymamy kciuki i 4 łapki za jutrzejsze wyniki badań::kciuki: -
jakie fajne maluchy:loveu: Który się Wam najbardziej podoba? Mi Blazing Star :loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/7%20tygodni/wybrane%20zdjecia/f_DSC_7771.jpg[/url]
-
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
LeCoyotte replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']sorki za mały watek nie w temacie :roll: ale może znacie kogoś kto chciałby młodego miziastego kocurka domowego, po ciężkim wypadku z połamanymi nózkami, już powracającego do zdrowia w ekspresowym tempie:multi:....straszna przytulanka własnie grzeje mi kolana i mruczy kochana krówka:loveu:[/quote] a psy lubi?:razz: -
Tola szczęśliwa w nowym domku! Psotka kibicuje nam z nieba.
LeCoyotte replied to brazowa1's topic in Foto Blogi
[quote name='Lotos'] od serduszka Tolcia dostała dziś Fortekor 5 - koszt 40zł [/QUOTE] 40zł? te tabletki są po ok 25zł.. -
on się nie plącze w tą linkę?
-
[COLOR="White"](do usuniecia)[/COLOR]
-
[quote name='olinafm']Mój pies podobnie się zachowuje. Np. na suszarkę do włosów szczeka z drugiego końca mieszkanie, ale tylko jeśli ta suszarka jest używana w zamkniętej łazience -przy otwartej lepiej nie ryzykować. W przypadku odkurzacza, tylko wtedy gdy odkurzacz odkurza w innym pokoju, ale wtedy ten jego szczek jest bardzo niepewny, taki trochę piskliwy-gdyby odkurzacz postanowił zaatakować Cujo mógłby powiedzieć że on nie szczekał tylko piszczał sobie i wcale nie chciał z nim zadzierać :shake:[/QUOTE] Moja sznuacerka też szczekała na suszarkę. Zacząłem ją uczyć spokojnej reakcji na nią i przestała prawie na nią reagować. Nową suszarkę (stara sie zepsuła) ignoruje całkowicie:) Na odkurzacz też szczekała, ale całkowite ignorowanie jej reakcji doporowadziło do tego, że w 90% przypadków go ignoruje. Co do skakania, to siadanie przy powitaniu tez u mnie zdaje oegzamin:) Nie ma na co czekać z uczeniem takich podstaw.. szczeniaki się najszybciej uczą, a potem może byc już bardzo trudno...
-
[quote name='dog_master']łam z miesiąc, wybrałam 2 modele Tamraców. Okazało się, że dystrybutor nie sprowadza ich do Polski, bo nie ma na nie chętnych... ;/ Olać, kiedyś se zza granicy ściągnę, tylko nie lubię tak bez patrzenia...[/QUOTE] a jakie wybrałaś?
-
Tola szczęśliwa w nowym domku! Psotka kibicuje nam z nieba.
LeCoyotte replied to brazowa1's topic in Foto Blogi
[url=http://www.allegro.pl/item516325127_tola_pudelko_sznaucerka_szuka_spokojnego_domu.html]Tola - pudelko-sznaucerka szuka spokojnego domu!!! (516325127) - Aukcje internetowe Allegro[/url] to też się przyda;) -
[quote name='Karolina_Nett']Nawet nie wiesz jak się mylisz :diabloti: Ja go sobie kupiłam, bo rzadko statywu używam i nie jest mi aż tak potrzebny żebym na niego tyle kasy wwalała :eviltong: I myślałam że będzie niestabilny, mały itp. Okazało się że z 40 cm mogę zrobić nawet 1,70m, poza tym jest stabilny, i jak ci potrzebny a nie chcesz wydawać tyle kasy to sobie go kup xd. To wszystko i jeszcze więcej za jedyne 40zł :evil_lol:[/QUOTE] co z tego, że ma 1,7 metra skoro przy byle wietrzyku pofrunie hen hen daleko gdzie wzrok nie sięga:evil_lol: [QUOTE]Pan od warsztatów foto powiedział,że nie zrobię 50% zdjęć bez statywu[/QUOTE] zależy co kto robi... jeżeli pan z warsztatów lata z aparatem po zmierzchu i foci sobie nocne krajobrazy to mu się przydać może nawet w 100% zdjęć;)