-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='Justa'][B]Kojot[/B], a co ci w rogzie nie pasuje? kosztuje 20zł ale to zakup na lata..[/QUOTE] co? Cena:diabloti: 20mm jest za 28 + przesyłka... no chyba ze kupię 16mm.. a może ktoś ma na zbyciu?:cool3:
-
[quote name='ariss']dwa ostatnia bardzo fajnie wyszły:loveu::razz::loveu:[/QUOTE] [quote name='eria']ładne zimowe fotki ta mi przypadła do gustu najbardziej, taka delikatna i subtelna [URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8233_640.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='Doginka'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8303_640.jpg[/url] Śliczny wróblinek:loveu::loveu::loveu: A gdzie Ty trawę widziałeś?:crazyeye:[/QUOTE] cieszę się że się podoba:) Doginka, jakby Ci to powiedzieć.. trawę.. widziałem..... na trawniku!:diabloti: No i z tego trawnika pełnego trawy, Samba mogła coś zjeść co ją mogło uczulić;) (takie moje spekulacje bo jeszcze do końca nie wiadomo co ja uczuliło) [quote name='Justa']W jej otoczeniu nie musiało nic się zmieniać. Czasami z alergią jest tak jak z nadmuchiwaniem balonika, jedno dmuchnięcie więcej i organizm nie wytrzymuje - pojawiają się objawy w reakcji na alergen. Kumuluje się kumuluje a potem wybucha. Przecież tak jest z Galińską karmą - rok je jeden typ karmy, wszystko w prządku, brak jakichkolwiek objawów i pewnego dnia następuje kumulacja jakiegoś składnika, choć przecież to nie jest żadna nowość w jej otoczeniu. Pamiętajmy, że to choroba postępująca. Ale to tylko spekulacje, być może to wcale nie to co myślimy, a jakiś jednorazowy wybryk. W każdym razie trzymam kciuki za Sambowe zdrówko :loveu: Kup jej rogza pomarańcz albo fiolet - pięknie wyglądają na czarnym psie :loveu: Ależ pięknie w tym Twoim lesie :loveu::multi:[/QUOTE] ja jestem laik z psiej alergologii więc dzięki za wytłumaczenie:p Obroża będzie pomarańczowa:diabloti: tylko na razie szukam coś tańszego niż rogz.. chory pies:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/styczen%202009/PICT8378copy640.jpg[/IMG]
-
[quote name='Marta_Ares']my mamy takie muscata: [url]http://images36.fotosik.pl/49/177e13b7a8a61b15.jpg[/url] no właśnie nigdzie jej nie ma:/ u mnie w mieście znalazłem tylko takie pomarańczowe szelki, ale obroży niet. Kupiłaś ją w necie? Gdzieee?:cool3: [quote name='SZPiLKA23']Albo CHABA [url=http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.zoo-sklep.pl/galerie/c/chaba-obroza-odblaskowa_2899_k.jpg&imgrefurl=http://www.zoo-sklep.pl/index.php%3Fk151,obroze&usg=__xl5jj5fDuVZyT35IrzarWVyg-UI=&h=75&w=75&sz=2&hl=pl&start=11&um=1&tbnid=dcnXaYcuU-93YM:&tbnh=71&tbnw=71&prev=/images%3Fq%3Dobroza%2Bodblaskowa%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG]Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.zoo-sklep.pl/galerie/c/chaba-obroza-odblaskowa_2899_k.jpg[/url][/QUOTE] a zapięcie ma pewne? Bo właśnie mi sie rozleciała rzadko używana pomarańczowa obroża za 11zł... pękło zapięcie.. więc teraz wolę nie ryzykować;)
-
Znacie coś podobnego do takiego rogza [url]http://www.rogz.pl/katalog/beltz/products/dogz/utility/fanbelt/hb06.jpg[/url] ale innego producenta?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img67.imageshack.us/img67/241/dsc0051ud3.jpg[/url] no no jaki młody okaz zdrowia:razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Justa[/B] alergo-expercie dzięki:loveu: Powoli uszy wracają do normy:multi: Coś tam jeszcze z nich lekko się sączy.. Zobaczymy co będzie jak steryd przestanie działać.. mam andzieje że to jednorazowy taki wybryk:mad: Możliwe też, że coś odkurzyła na dworze z trawy:/ Innych powodów na prawdę nie widze.. nic w jej otoczeniu się nie zmieniło ostatnio:roll: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8218_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8233_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8238_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8303_640.jpg[/IMG]
-
[B]ariss, Doginka, eria[/B] dzięki:) tak to elemelek;) Samba przymusowo zaliczyła dziś weta... Wczoraj po południu spuchła jej bardzo powieka jednego oka, potem druga.. po jakimś czasie przeszło samo. Wieczorem znowu oczy i dodatkowo mocno spuchły jej uszy:o Czerwone, swędzące, tak na oko miały ponad 1cm grubości. Dostała wapno, ale nic to nie pomogło. Rano pojechała do weta, dostała Vecort (steryd) Betavox i Brovet (to nie wiem co to). Po jutrze mamy przyjść na kontrolę, a na razie jest bez zmian. Oczy ok. Uczulenie? Ale na co nie mam pojęcia. Nic nowego nie jadła. Wg weta to roztocza, ale to tak na oko;) Coś ten steryd nie daje mi spokoju.. nie ma innej metody na uczulenie? No i jeszcze obroża nam pękła;) Czas zainwestować w rogz:evil_lol: chyba jakiś półzacisk będzie najlepszy a na razie zima. szczerze mówiąc mogła by już sobie pójść;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8224_640.jpg[/IMG]
-
jaka posłuszna:cool3: [quote name='ariss']żebyś wiedział:diabloti: [url]http://images38.fotosik.pl/48/137c8f06e15ae0be.jpg[/url][/QUOTE] wiem to z doświadczenia:diabloti: moja tez tak staje jak niedźwiedź i potrafi ustać tak dłuższy czas:evil_lol:
-
skąd 15 psów? :o
-
[url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_01_12/09_01_12_16.jpg[/url] haha na dwóch nogach wyżej i więcej widać:lol:
-
Dla mnie ta cała historia z wet-siostrą jest nieco dziwna.... co jakiś czas czytam wątki z nią związane.. i mnie zastanawia, dlaczego część osób osądza jej działania (i ją atakuje) nie mając kompletnie zadnych podstaw do tego?To jest bezsensu:roll: Co to Wam daje? Możliwość wyżycia się? I dlaczego tak agresywnie? I dlaczego piszecie publicznie o jej problemach z TŻ itd? Ktoś dał wam do tego prawo? PS. nie jestem po niczyjej stronie
-
[quote name='eria'] mam zdjęcia, dzisiejsze, uchwyciłam piękne czerwone gile na drzewie i znowu se wypominałam brak 300mm obiektywu :placz: bo mając takowy miałabym te gile z bliska:loveu:[/QUOTE] i Ty mówisz, że wróbli bys nie ustrzeliła?:cool3: Ja dziś byłem na polowaniu na trznadle, ale takie one strachliwe.. A wróbelki zawsze się dają:evil_lol: [quote name='ariss']u nas też cztery czarne łapy i wielka brodata morda są z Tobą!!!!!:diabloti:[/QUOTE] no popatrz, u mnie też:cool1: trzymaj się eria
-
[quote name='zaba14']ja jak pokazałam Panu w elektroniczyn sklepie akumulatorki z PL to zapytał co sie w tej Polsce dzieje bo oni w Irlandii takich nie maja :lol: i juz sama zgłupiałam ;)[/QUOTE] a jakie to aku, których nie maja w IR? kolejna próba focenia elemelków:) [URL=http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8303_800.jpg?t=1231622120][IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/th_PICT8303_800.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"](miniaturka do kliknięcia)[/SIZE]
-
Fred z Olsztyna się chce przywitac i conieco podpytać
LeCoyotte replied to Fredi_Olsztyn's topic in Sznaucer
[quote name='Fredi_Olsztyn'] 2 - Fred to smutasek, który nie umie się bawić. Chyba nigdy się z nim nikt nie bawił. Kupiłem piłeczkę piszczącą to pisku się boi i nie chce za nią ganiać. Nic nie chce sobie nawet pomęczyć w szczęce. Na przykład nie łapie za smycz i za nic innego co mu rzucamy lub podtykamy pod nos. Na pewno jeszcze tęskni ale taki też był w poprzednim domu. Jak go rozweselić? Cieszy się jak szalony kiedy wracamy z pracy i kiedy wychodzimy na dwór. A tak to by tylko leżał.[/QUOTE] A lubi jeść? Jak tak, to możesz go nauczyć, że zabawa jest fajna, tzn. że za kazde zainteresowanie zabawką (nawet krótkie spojrzenie od niechcenia) dostanie smakołyk. Tak można rozruszać każdego psa:cool3: Chyba że jest niejadkiem... Jeżeli sie boi pisku, to na razie zostaw ta piszcząłkę i wex coś cichego czego sie nie boi, bo może sobie skojarzyć, że zabawa jest beee i fee i w ogóle strrrrraszna;) A może spróbuj się z nim pobawić gdy właśnie wracacie do domu i gdy wychodzicie na spacer, skoro wtedy się tak cieszy - może to pomoże -
[quote name='Patisa']Kamień z serca! Uffff.... czyli akumulatorki, tak? Nie no, aparat mojej kuzynki , wprawdzie mniej rozbudowany, na 1 baterii AA robi 600 zdjęć ( samsung), więc ja byłam załamana swoim . Jakie akumulatorki polecasz?[/QUOTE] Na pewno dobrego znanego producenta:cool3: i nie wierz, gdy ktos Ci będzie próbował upchnać tanie aku z niewyobrażalnie wielką pojemnościa - bo takich po prostu nie ma:p oszustwo i tyle. Dobra ładowarka też jest ważna , najlepiej procesorowa (automatyczna - sama kończy ładowanie gdy aku sie naładuje) bo zwykłą to można szybko popsuc aku. [quote name='dog_master'] To Kodak ma swoje aku AA? ;)[/QUOTE] Panasonic też. I to jest o tyle dziwne, że inne nie działają.. taki przypadek miałe z telefonem bezprzewodowym, działał tylko z oryginalnymi aku, a z innymi innych producentów nie ruszył, mimo że były sprawne i naładowane:roll: Fajną mają politykę, nie ma co..
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
LeCoyotte replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Sarah']przeczytałam cały wątek... i aż mnie ciarki przeszły :oops: :shake: Michaelowi czasem zdarza się szczekać bez powodu, ale strasznych sytuacji nie miałam... choć czasem u mojej babci, ktoś np. spuszcza wodę w toalecie (byłam w domu, ja, siostra, mama, wujek i babcia, wszyscy byli w jednym pokoju, w łazience nie było nikogo!), lub włącza sam telewizor...[/QUOTE] ee ja zamiast doszukiwac się duchów, to bym sprawdził czy przypadkiem telewizor nie jest zepsuty albo czy zawór w wc dobrze działa:diabloti: U mnie też co jakiś czas dzieją się takie rzeczy, że można sie w tym doszukiwać działalności duchów:lol: ale zanim stwierdzę tą drastyczną i ostateczną tezę, sprawdzam co mogło spowodować to co sie stało i zawsze znajduję racjonalne wytłumaczenie:diabloti: Pies też szczeka zawsze z jakiegoś powodu i wcale my tego powodu nie musimy widzieć, słyszeć czy czuć (wiadomo, że mają znacznie czulsze zmysły niż ludzie) -
[quote name='Patisa']Kupiłam sobie ten aparat jakiś czas temu. Zdjęcia potrafi pstryknąć naprawdę świetne, psy w locie łapie bez problemu, wszystko wyraźne, ostre, piękne, ale... ciągnie 2 baterie alkaliczne/ ładowarki na 15 zdjęć!!!:placz:[/QUOTE] 2 zwykłe baterie? Nie używasz akumulatorków? Mój stary kompakt canona na zwykłych bateriach robił ok. 20 zdjęć, na droższych ok. 100, a na aku. 300-400...
-
brywieczór pani [B][SIZE="4"]F[/SIZE][/B]otograf:cool3::diabloti: [url]http://images46.fotosik.pl/46/13cf844ba0a93daf.jpg[/url] góryyyy :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a to siemie lniane moze wymieszaj z karmą? chyba że tak robisz a Pepka tego nie tyka [quote name='ariss']dziewuchy dobre buty to podstawa!!!!Warto zainwestować...ja wydałam 2 lata temu 300zł i mi paluszki nie marzną:multi:a buty nie do zajechania,więc pewnie spokojnie jeszcze z 10lat w nich przechodze:razz::diabloti:[/QUOTE] jakie masz?:razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gasska ma mniej zarośnięte:cool1: [quote name='ariss'] Wygrałeś Dobranockową fote:p [/QUOTE] dobranoc :multi:
-
[quote name='ariss']BRAWO:klacz:po czym poznałeś?:razz::diabloti:[/QUOTE] uszy:diabloti:
-
jak tam pięknie:) [quote name='ariss'] Które jest które????:razz: [url]http://images46.fotosik.pl/45/5c690c8defb18b5e.jpg[/url] [COLOR="Red"]Gass po prawej:razz:[/COLOR] [url]http://images47.fotosik.pl/45/c8dd9172dfc3a1c1.jpg[/url] [COLOR="#ff0000"]a tu po lewej:razz: dobrze?:cool3:[/COLOR][/QUOTE]
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/styczen%202009/PICT8192x640.jpg[/IMG] [quote name='ariss']ostatnie podoba mi się najbardziej:loveu::loveu::loveu:kochany zaroślak:loveu:[/QUOTE] mi też - bo więcej nie ma:eviltong: i ptica na dobranoc;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8084_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka']Dobry staroć nie jest zły :)[/QUOTE] o tak! co racja to racja:evil_lol:
-
starocie [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/grudzien/PICT8055x640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/grudzien/PICT8066x640.jpg[/IMG] i coś... nowego:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/styczen%202009/PICT8151x640.jpg[/IMG]