Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='ariss']no to jeszcze jeden mikroskopijny księżyc:evil_lol:[/QUOTE] jakiś kopnięty ten ksieżyc:diabloti::evil_lol: ale naświetlony idealnie;)
  2. hadeerów lepiej nie robić w wietrzny dzień bo wszystko się rusza;) no i solidny statyw się przyda + weżyk spustowy/pilot. hdr z ręki ręcznie składany;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0640_640.jpg[/IMG]
  3. ja kiedyś miałem arachnofobię, ale dzięki fotografii powoli sie oswajam z tymi pająkami, ale tego żółtego bym omijał z daleka:evil_lol: i te 10cm to 10 razy za mało:lol: mniejsze pajączki jakoś trawię. A jaszczurki wydaja się być miłymi zwierzątkami:evil_lol: btw one gryzą?
  4. oo księżyc:cool3: nieźle nieźle:cool3:
  5. [quote name='Doginka']A to chyba największy szczyt świata:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7471_640.jpg[/url][/QUOTE] dla niej to wielka zdobycz:diabloti: bardzo lubi wskakiwać na każde wzniesienie [quote name='eria']miło sobie majówkę powspominać :loveu:[/QUOTE] prawda prawda:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0608_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7481_640.jpg[/IMG] w bardze sałatkowym:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7485_640.jpg[/IMG] powrót z majówki;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0640_640.jpg[/IMG] a to już wczorajasza świeeetna pogoda:roll: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0653_640.jpg[/IMG]
  6. [url]http://img136.imageshack.us/img136/98/dsc0782.jpg[/url] i love you mommy:loveu::evil_lol: fajne zdjęcie i dobrze że nie w kolorze:p
  7. [quote name='Tinka:)']drugi na półce :diabloti:[/QUOTE] tamten to dopiero jest zakurzony:diabloti:
  8. [quote name='Justa'][URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0581_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0581_640.jpg[/URL] No i tu widać że wytrymowana :loveu: To mieliście pracowitą majówkę, łażenia a łażenia :razz: Ja leżałam plackiem zmieniając tylko miejsce - poddasze, ogród, łąka.. :evil_lol:[/QUOTE] po tym łażeniu to ja też to samo robiłem:evil_lol: Ona już zarośnięta jest na 3,5cm:diabloti: [B]ariss[/B], pierwszy jej zdobyty szczyt był z zaskoczenia.. zatrzymaliśmy się na chwilę, patrzę-nie ma psa:o a ona stoi 1,5 metra nad ziemią na głazie i się cieszy:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0558_640.jpg[/IMG] [B]anetta[/B], nie wiem czemu 3 puchary;) wszystkie 3 bisy dostały po 3. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0560_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0569_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0532_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0605_640.jpg[/IMG]
  9. to są goździki?:hmmmm: [quote name='Justa']Za co Wy przepraszam kciuki trzymacie? :-o [/quote] [QUOTE] ale jutro lecę do weta zobaczyć czy był to fałszywy alarm.[/QUOTE] ;) [url]http://img18.imageshack.us/img18/5194/dsc0631.jpg[/url] fajną ma grzywkę:p
  10. [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/Rewa%202009/postawa/zmniejszone_DSC_9489.jpg[/url] dopiero 5 miesięcy, a już się tak pieknie prezentuje:p ciekawe co będzie za rok;)
  11. fajny jaszczur:p [quote name='malawaszka'] a Pepa chyba ma TE dni bo normalnie aż kwiczała jak widziała wiejskich chłopców :lol::mad:[/QUOTE] i chyba aż się uczesała z tej okazji, bo wygląda jak Niepepa:evil_lol:
  12. tak eria, proporcjonalnie do ilości czerni:eviltong::diabloti: [quote name='Doginka']Ale masz koziołka:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] kozę:diabloti: [B]szpilka[/B], lusterko samo zjęć nie zrobi;) a takie zdjęcia to kompaktem też się da. BTW, patrz mój podpis:cool3: --- na 10 spotkanych psów, 6 było mini sznupkami:cool1: jeden z nich [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0616_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0564_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0590_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0542_640.jpg[/IMG] Zdobywczyni kolejnego szczytu:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7471_640.jpg[/IMG]
  13. [url]http://img19.imageshack.us/img19/9973/dsc0648a.jpg[/url] jaka wyczesana:loveu: trzymam za nią kciuki:p
  14. [quote name='eria']Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Jury Krakowsko-Częstochowskiej z Foksikiem. [/QUOTE] też tam byłaś?:diabloti: jaszczur świetny!
  15. moja kozica górska w Jurze Krak.-Cz.:p każdy głaz był jej:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0581_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0586_640.jpg[/IMG]
  16. no wymiary BISa wymiatają:roflt: a tymbardziej w stosunku do tego na miejscu:lol: [quote name='ariss']to jest opole:razz:? czy te pierwsze to są średniaki? ja poproszę ich więcej nawet kiepskiej jakości:modla::modla::modla:[/QUOTE] ariss, nie mam więcej średniaków, to taka resztka juz po ocenie. Ring średniaków (i olbrzymów) był 100metrów od ringu miniaturek więc nie dało sie byc w dwóch miejscach na raz;) a do tego był 2 razy mniejszy:roll:
  17. Polna świetny pomysł! to są przypadkowi ludzie?
  18. duży i mały;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0444_2_640.jpg[/IMG] BIS [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0446_2_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0448_1_640.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0414_1_640.jpg[/IMG] moja faworytka:loveu: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0418x640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0420_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0424_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0437_1_640.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0404_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0407_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0408_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0412_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0413_640.jpg[/IMG]
  21. [quote name='malawaszka']kurcze zazdroszczę cierpliwości i opanowania - mnie to się albo nie chce czekać na takie ujęcia jak ten zimorodek, alebo jak już coś fajnego leci to panikuję i nic z tego nie wychodzi :evil_lol:[/QUOTE] to jeszcze uczy refleksu - siedzisz i siedzisz te pół godziny, nic sie nie dzieje a tu nagle zimorodek frru i ni ma:lol: one są na tyle łaskawe, że przed lotem trąbią jak na trąbce więc dają szansę się przygotować:lol: a do tego potrafią długo siedzieć na jednej gałęzi nad wodą jeszcze mam troche fotek w wystawy [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0388_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0389_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0390_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0393_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/CACIB%20Opole%202009/PICT0403_640.jpg[/IMG]
  22. [url]http://i39.tinypic.com/30ts7qc.jpg[/url] charcik:loveu: :lol:
  23. [quote name='malawaszka']czy Gala dostanie kotka? :evil_lol:[/QUOTE] BARF? :diabloti:
  24. zimorodków u mnie dostatek:diabloti: ale strasznie trudno dostępne, także zdjęcie tylko z daleka:( eria, to idź tam jeszcze raz i czekaj dopóki go znowu nie zobaczysz:cool3: jeżeli tam mieszka to na bank lata nad wodą często;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0208x640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0222x640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0231x640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/IMG_7127640.jpg[/IMG] kopalnia czegośtam;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0248x640.jpg[/IMG]
  25. Gala weteranka:o to sie porobiło:evil_lol: pierwsza lokata jak w banku;) A w raju pięknie:p
×
×
  • Create New...