Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='ariss']dawaj foty....bo czekam i czekam:eviltong:[/QUOTE] a Ty ciągle czekasz na kolejne, a jak juz są to się nie podobają:mad::eviltong: [quote name='malawaszka']w realu ich nie sprzedają :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Justa']w domu przymierzysz, jak już przyjdą z wirtualnej przestrzeni :eviltong:[/QUOTE] no jasne:evil_lol: jakby wysyłali za darmo to czemu nie [quote name='betty_labrador']kooikerhondje jest fajny :p[/QUOTE] dzięki;) (a nie lepiej po polskiemu płochacz?:diabloti:) Niedawno kupiłem sobie maszynkę do strzyżenia. Wczoraj użyłem pierwszy raz - suuper działała, w końcu zero zacinania jak to było w starej, fajnie się nią pracuje;) strzygę sobie strzygę aż tu nagle maszynka sie po prostu rozleciała:roll::angryy: Pękło coś przy śrubie (jedynej trzymającej obudowę w całości) no i teraz mam maszynke w dwóch częściach. Nie działa ani trochę. Niby jest na gwarancji, ale ciekawe czy uznają, bo wiadomo jak to jest z tymi gwarancjami - zawsze wina użytkownika, a producent jest święty;) I coś nie widzi mi się jeszcze za przesyłkę dopłacać 20zł razy dwa. ____ [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/8be2d349.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/cf76ae51.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/707bca25.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/3875edd0.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Justa']nono Kojotku, idź do neta zmierzyć :evil_lol:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: dzięki, jednak wolałbym przymierzyć w realu:evil_lol:
  3. [quote name='Unbelievable']czy to ja mam znowu źle ustawiony monitor, czy kwiatek jest ewidentnie przepalony?:razz: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/50e7734e.jpg[/url] :loveu:[/QUOTE] aleś wypatrzyła:diabloti: przepalony całkowicie;) brakło mi miejsca na karcie i strzelałem w jpegu - w rawie byłby nieprzepalony [quote name='ariss'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/d8142d2c.jpg[/url] super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! unuń tylko to coś pod kwiatem i jest:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] nawet nie zauważyłem tego czegoś:evil_lol: to w sumie takie zwykłe pstryki;) ale jak się podoba to super:p znów trochę wróciłem do rysunku (egipski mau) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/89c59f8e.jpg[/IMG] kot w 3 minuty:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/85af91e7.jpg[/IMG] pies w 5min;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/13bc1a7f.jpg[/IMG] pies w 200min:p (płochacz holenderski) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/5197a516.jpg[/IMG] następny kot się rysuje:cool1: --- Jeśli ktokolwiek wie gdzie na śląsku sprzedają buty Chiruca (szczególnie model Rigida) to byłbym wdzięczny za info:cool1:
  4. haha Sambowe zdjęcia będą jak tylko zabiorę na spacer aparat:diabloti: a tymczasem świtezianka:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/dae71d8b.jpg[/IMG] zjadła jakiegoś owada;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/b3747164.jpg[/IMG] szablak krwisty [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/50e7734e.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/d8142d2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/5938068d.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Justa']W zasadzie, to tak odzwyczaiłam się od komputera, że mimo tego, że od paru dni już jestem w domu, jakoś zapomniałam go włączyć. Czy to nie piękne? :p[/QUOTE] haha tak być powinno:evil_lol: czasem lepiej trzymać się z dala od netu;) Ja mimo że wróciłem w poprzednią środę to o dgm przypomniało mi się 4 dni później
  6. [quote name='ariss']super foty!!!choc ostatnie mi nie pasuje:eviltong:to pierwsze ZAJEFAJNE!!!!!!!!!![/QUOTE] [quote name='Justa'][URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2489_1_640.jpg"]klik[/URL] cuuudo.. :mdleje: równiutkie, jak pod linijkę :cool1: tylko brak mi góry, oj brak :placz:[/QUOTE] :) a góra nieciekawa tam była, ale mam coś innego z tego samego pola, ale szerokim kątem robione [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/a99b3896.jpg[/IMG] a to już polskie siano [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/8f68e9e2.jpg[/IMG] zwinięte z pola jak widać:roll: [quote name='malawaszka'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2651_640.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaaaaaa padłam Kojocie norrmalnie padłam!!!!!!! mój TZ Cię ukatrupi jak po którymś takim zdjęciu zapragnę mieć do całego zwierzyńca jeszcze świnkę z takimi usteczkami :loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/QUOTE] ja nikogo nie namawiam, ja tu tylko zdjęcia robię:cool1: A taki prosiak nie zna litości - jak zgłodnieje w nocy, to nie ma zmiłuj:shake: :diabloti: nie da spać dopóki czegoś nie dostanie:diabloti: mała czerwona. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/9ec715c6.jpg[/IMG]
  7. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7.jpg[/url] pozytywna fotka;) [quote name='M@d']Nie było większego patyczka w okolicy?? :diabloti:[/QUOTE] ja myślałem ,że jeden już jej nie wystarcza i dwa ciągnie:diabloti:
  8. [quote name='Unbelievable'] mam jakieśtam krzywe horyzonty, nieostre kwiatki i walki na smierć i życie, ale ostatnio jakoś nikt się nie pali do oglądania :cool3: [/QUOTE] a jak je mamy oglądać skoro ich nie ma?:diabloti: [quote name='Unbelievable'] kupiłam w końcu statyw i pilocik:multi: o ile ten pierwszy działa fajnie, to pilocik coś strajkuje:cool1: bo nie działa mi ustawianie ostrości- znaczy jak wcisnę spuścik to zdjęcie się rozbi ale bez nastawiania, próbowałam już wciskać do połowy ale wtedy zero reakcji:roll: to pewnie jest do ustawienia, więc czeka mnie szukanko...[/QUOTE] Jaki sprzęcik kupiłaś? Ja używam pilota do dekodera tv, za darmo i działa:evil_lol: A fota się nie zrobi dopóki ostrości nie ma albo włączę MF. Może masz tryb ciągły ustawiony?
  9. i po miesiącu do swojej galerii powraca Samba:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/afb5828f.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/2d85334d.jpg[/IMG] Dzisiaj ją wytrymowałem i jak zwykle robiła problem ze skubaniem boków i udek:roll: Jutro dalsza część odchudzania zewnętrznej powłoki ;)
  10. [quote name='tangerine74']Lesna fototapeta do sypialni mogłaby byc lepsza tylko, gdyby był na niej jeszcze maleńki spieniony potoczek:p Prosiaczek fajowy. Bardzo podoba mi sie idea portretów odnoskowych :loveu: Najpierw krówki były, teraz prosiaczki. To jakis cykl fotografii "wieś polska" ?[/QUOTE] oo dobry pomysł, poszukam takiej:cool3:;) Takie fotki odnoskowe robione z bliska szerokim kątem trudno się robi, bo trzeba się prawie nadziać na nos modela:lol: a one nie zawsze chcą współpracować. Ale póki co zdjęcia się zbierają i na koniec roku może coś się uda z nich sklecić:p [quote name='Doginka']Świnka przesłodka:loveu::loveu::loveu: Uwielbiam Twoje foty robione z tej perspektywy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='betty_labrador'] Piękna świnia :loveu: i zdjecia of course:loveu:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']aaahahahahaha jakie ta świnka ma usteczka ponętne :roflt: zarąbiste fotki!!!!!! :loveu:[/QUOTE] no proszę jak się spodobały jej usteczka:lol: Tosi dalsza część;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2665_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2630_640.jpg[/IMG] malawaszka coś dla Ciebie:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2651_640.jpg[/IMG] --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2460_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2489_1_640.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Unbelievable']Powróciłam z wakacyjnych wojaży i już więcej nigdzie nie jadę.[/QUOTE] i na pewno masz duuużo zdjęć:diabloti: jedno mimo że ładne, nie wystarczy...;)
  12. resztki leśnej ścieżki [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2379_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2384_640.jpg[/IMG] i ogórek;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1951_640.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Doginka']Jak to nie wiesz?:cool3: Przecież napisałeś, że "to słoń udający konika morskiego":evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak zwykle piękne foty:loveu:[/QUOTE] dla pewności czy to słoń, poczekajmy może na erię, ta będzie wiedzieć:diabloti: [quote name='tangerine74']Fotki winnicowo-polne genialne :loveu: Za to lesna sciezka - CUD :crazyeye: Marzę o takiej fototapecie w sypialni.[/QUOTE] :p marzysz o takiej? Chyba o lepszej jednak co?:razz: [quote name='BBeta'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2628_640.jpg[/url] Twój prosiak? :loveu:[/QUOTE] nie;) ale bardzo fotogeniczny:razz: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2656_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2636_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2613_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2619_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2667_640.jpg[/IMG]
  14. [quote name='masienka'] a tak reklamuje sie moj nowy tymczasowicz Rudy[/QUOTE] jak on się TAK reklamuje na Twoich fotach, to chyba krótko posiedzi na tymczasie;) ta druga super;) netheter, fotka wilczaka szczeniaka też mi się podoba
  15. prosiak [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2628_640.jpg[/IMG] kórego Samba nie toleruje - ma na nią alergię. Nie, nie pokarmową:diabloti: tylko wizualną.
  16. [quote name='malawaszka']e tam narobić - siedzą w osobnym pokoju a ja tylko dosypuję tony zarcia, sprzątam kuwety i siedzę i oglądam jak szaleją :loveu: sama przyjemność i relaks :loveu:[/QUOTE] aa no chyba że się na osobny pokój, bo coś mi się nie widzi jak taka zgraja rozlezie się po całym domu:evil_lol: [url]http://img21.imageshack.us/img21/9766/dsc0324r.jpg[/url] :klacz: jest z czego pękać:razz:
  17. [quote name='Unbelievable']Jaszczurka to Podarcis muralis czyli jaszczurka murowa :loveu: w Polsce hodowane w terrariach :cool3: [/QUOTE] Tam gdzie byłem, one same się hodują na ścianach;) Niestety nie mam więcej ich zdjęć, ciągle jakoś czasu nie było:roll: [quote name='betty_labrador'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2682_640.jpg[/url] a to z ciekawosci spytam- czy to jest motyl udający osę?[/QUOTE] nie, to słoń udający konika morskiego:eviltong::diabloti: nie wiem co tooo;) z boku wygląda tak [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2691_640.jpg[/IMG] [quote name='Agappe']hah to zdjęcie wygląda jak fotomontarz ;) cudnie jak zwykle :loveu: miło się patrzy na takie zdjęcia :)[/QUOTE] rzeczywiście wygląda jak wklejone i powielone;) jakieś tam motylki itp [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2731_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2734_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2758_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2769_1_640.jpg[/IMG]
  18. i chyba znowu uciekła okazja co?:lol: bo u mnie już pola opustoszały prawie całkiem także mogę sie zadowolić tylko tymi francuskimi;)
  19. hahaah jakie te kociaki smieszne są:lol: chyba nieźle się musisz przy nich narobić;) ale i tak zazdroszczę tej przyjemniejszej strony posiadania takiego stadka małych świrów:evil_lol: i dla Lunki wszystkiego naj;) ja też w tym roku przegapiłem sambowe urodziny:roll:
  20. świetna ta nowa stronka:cool3: a zdjęcia są jej piękniejszą stroną:p
  21. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2573_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2534_640.jpg[/IMG] deszczowo tez było;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/PICT1577_2_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/PICT1585_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2682_640.jpg[/IMG]
  22. no i wróciłem:placz: [quote name='eria'] a co do jaszczurek - czywiście ufociłeś ?????:diabloti::mad:[/QUOTE] niet:shake: nawet nie spotkałem, ale podobno takie tam są;) Mam tylko malutkie - tych to jest pełno, nawet w środku miasta- chodzą sobie po ścianach:cool1: i fotki dla tych, co czekają na kolejne;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2704_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2378_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2474_2_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2486_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2569_1_640.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Unbelievable']ja jak pierwszy raz zobaczyłam na swoim nikonie przycisk z adnotacją w instrukcji [B]''backtracking'' [/B]złapałam się za głowę i odłożyłam cholerstwa(aparat i instrukcję) :evil_lol: [/QUOTE] bracketing?;p [QUOTE]a teraz normalnie używam, bo wiem jak i po co ;) wszytsko da się znaleźć, wyczytać,[/QUOTE] no własnie, wystarczy się spytac albo przeczytać instrukcję, a tak wiele osób się boi dotknąć cokolwiek w aparacie żeby nie popsuć:lol: przyciskiem się nic nie popsuje.
  24. na tych ostatnich Foxi prawie jak Gassira:diabloti: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P8014138.jpg[/url] co to jest za ważka? Próbowałem to ostatnio ufocić, ale strasznie płochliwe:shake: [quote name='eria'] ja to się przede wszystkim na podróż cieszę -od dziecka kochałam jeździć pociągiem :loveu: [/QUOTE] ja bym pojechał sobie do Władywostoku-tydzień jazdy:evil_lol:
×
×
  • Create New...