-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
Super foty!;) spotkanie z tyloma drapolami jest pewnie niesamowitym przeżyciem:) [quote name='eria']nasz europejski jest wg mnie zdecydowanie piękniejszy od amerykańskiego, taki bardziej...naturalny i dziki ;)[/QUOTE] Dokładnie!:p U mnie znowu bielik latał nad osiedlem, w piątek i sobotę. Taki ptak w takim miejscu to rzadkość. I dodatkowo widziałem dziś z bliska jastrzębia , całkiem dzikiego;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[QUOTE=makot'a;17214630] Teraz mam więcej cierpliwości i wiem, że to MUSI chwilę trwać, częściej zdarza mi się kończyć rysunki, ale i tak dość szybko się nudzę. [/QUOTE] A ja się rzadko kiedy nudzę, nawet jak dłubię już piętnastą godzinę, dalej mi się chce:lol: Mój sposób na 'nudę' to malowanie 2-3 na raz na zmianę. Lubię dopracowane prace, a czasem coś skrobnę na szybko;) Moje ostatnie [URL="http://pastelworks.art.pl/wp/2011/07/american-stafforshire-terrier-pastele/"][IMG]http://pastelworks.art.pl/art/amstaff_final_640.jpg[/IMG][/URL] suche pastele, 100x70cm -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser']Po pierwsze umieć w moim przypadku to dużo powiedziane,[/QUOTE] Nie pisz tak, bo pomyślę, że to nie Twoja ręka rysowała Twoje portrety:eviltong: Co prawda mistrzami to nie jesteśmy, ale co nieco potrafimy:lol: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='LeCoyotte']Kto chciałby namalować mojego psa? Olej lub akryl... na 15 sierpnia... ktoś chętny?:razz:[/QUOTE] Powtórzę się;) Szukam kogoś, kto dobrze maluje psy... Tak, sam maluję, ale swojego psa chciałbym mieć sportretowanego przez kogoś innego:) -
[quote name='kaasik91']Wszyscy mają motylki, mam i ja :D [url]http://farm7.static.flickr.com/6034/5891207347_595ebb164f_z.jpg[/url][/QUOTE] Bardzo ładne i zrobione w odpowiedniej porze dnia, przez co kolorystyka super. Jedynie kwiatek tak niezdecydowanie ucięty, albo cały do łodygi, albo ciasny kadr motyla z minimalną ilością kwiatka;) [quote name='Onomato-Peja']Poprosiłabym o krytykę. [/QUOTE] Krajobrazy ładne. W II fajna perspektywa, wejście mocno zachęca do wejścia;) Moim zdaniem robisz zbyt gwałtowne przejścia między górą a dołem (niebo-morze/brzeg). Widać to szczególnie na zdjęciu nr II w prawym dolnym rogu.
-
[quote name='ladySwallow']Chodzi o to, żeby nauczyć się je sprzątać, aby świat był czystszy/milszy/mniej śmierdzący itd.[/QUOTE] O właśnie. Z tym, że zakazy być może nauczą ludzi sprzątania, ale pewnie większa część będzie sprzątać w celu ominięcia kary za niesprzątanie, a nie żeby było ładniej na trawniku. Tak samo jak kary za śmiecenie i nielegalne wysypiska. Trudno w ciągu kilku lat zmienić mentalność...
-
Popieram, nikkor 70-300vr to dobry wybór (chociaż go nie mam, opieram się na opiniach posiadaczy;)) Chociaż to też taki półśrodek, wstęp do 70-200/2.8:lol:
-
Bienvenue en France, Madame:lol: bonne chance pour exposition;) [SIZE="1"][COLOR="#bbbbbb"](powodzenia na wystawie...)[/COLOR][/SIZE]
- 21590 replies
-
[quote name='NightQueen'] mam D80 i muszę mieć obiektyw z silnikiem, oczekuje szybkiego AF (bo mi tego w moim tamronie brakuje) zastanawiam sie nad[SIZE=1] [SIZE=2]Sigma 70-300 [/SIZE][/SIZE][URL]http://allegro.pl/sigma-70-300-dg-macro-nikon-uv-statyw-gratis-i1684890563.html[/URL] myślałam też o tamronie, aczkolwiek nie jestem przekonana, właśnie z powodu wolnego AF, ma ktoś może ten? [URL]http://allegro.pl/tamron-af-70-300-f-4-5-6-macro-1-2-nikon-wawa-ld-i1703021500.html[/URL] [/QUOTE] Obiektyw z silnikiem nie oznacza, że jest szybki;) Do D80 można bez silnika. Taka Sigma 70-300 z silnikiem będzie tak samo wolna, jak ta bez. To zwykły silniczek, nie ultradźwiękowy (który jest szybki,oprócz wyjątków). Ja bym wybrał Nikkora takiego jak ma BBeta (chyba ten z VR). Zależy ile masz do wydania;)
-
[quote name='eria'][url]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/261852_1635772194713_1848978852_1024999_6308688_n.jpg[/url] Będę się upierać przy swoim. Nie cierpię pozbawiania kwiatów koloru![/QUOTE] Eriu, a czy takie pozbawianie makowego koloru wchodzi w grę?:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/c94bf653.jpg[/IMG] [quote name='deer_1987']A nikt inny oprocz Cavy np Bolsbokser nie podpowie nam czegos?[/QUOTE] deer, klasyczne, atlasowe zdjęcie motyla;) Dobrze naświetlone i, co dziwne, poruszone, bo robiłaś w pełnym słońcu o ile się nie mylę.
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
Kto chciałby namalować mojego psa? Olej lub akryl... na 15 sierpnia... ktoś chętny?:razz: -
Noo super przemiana teriera w sznupa;) fajnie Ci to wyszło
- 21590 replies
-
Zdałaś?:razz: Na pewno zdałaś! prawda?? :p
-
[quote name='Bolsbokser'] a ostrość jest ustawiona na kwiatkach,[B]które są wg mnie prześwietlone[/B], albo ja tak to widzę na swoim (beznadziejnym) monitorze.[/QUOTE] Nie są;) [quote name='NightQueen'] i nie ma to jak dumny doberman :loveu:[/QUOTE] o właśnie, miałem to na końcu języka:lol:
-
[quote name='Bolsbokser']Kolejne z serii "Doberman" od Amber [url]https://lh5.googleusercontent.com/-WFOMMDiMGhI/TgjM87xZ_5I/AAAAAAAAD4c/HF5qTC4QsEk/s720/DSC_94283.jpg[/url][/QUOTE] Pies ładnie współgra z czerwonym murem;) Fajne zdjęcie, może trochę kontrastu brakuje
-
[quote name='Illusion'] Mam do Was takie pytanie, czy to normalne, że sprzedający kategorycznie zabrania podpięcia obiektywu do puszki klienta w celu sprawdzenia go, tłumacząc, że obiektyw jest nowy? [/quote] Pewnie obiektyw miał jakąś wadę;) Takich ludzi to omijać szerokim łukiem.
-
aa to tak wygląda raj.. :) Chyba żaden europejski kraj nie umywa się do dzikiej Polski;)
-
[quote name='Doginka'] Ale mam pocieszkę:multi: LOTOS: ocena doskonała, V1, Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior w rasie, III BIS Junior:multi: [B][COLOR=darkred]Ukończył Młodzieżowy Championat Polski[/COLOR][/B]:multi: GORDON: ocena doskonała, V1, CWC, Zw, CACIB, BOB, II BOG:multi: Moje kundle oba stały pierwszy raz na pudle[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_17_5.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_17_6.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_112.gif[/IMG][/QUOTE] No to kundle zaszalały:lol: gratulacje!:)
- 21590 replies
-
[quote name='Bolsbokser'] Podpytywałam na forum, ale słyszałąm dwie odpowiedzi: - kup nikkora 80-200 (to stary model, nieprodukowany już i jego AF może być nawet gorszy od Sigmy,a właśnie na nim mi najbardziej zależy. Soczewki same w sobie, na pewno są lepsze w nikkorze.[/QUOTE] Miałem Nikkora 80-200/2.8 (pompka wersja II) i mam Sigmę 70-200/2.8. Sigma jest rzeczywiście dużo szybsza, szybciej przeostrzy z np. 3metrów, na 20metrów (i możemy wtedy szybciej zrobić kolejne zdjęcie), ale żeby miało to jakieś znaczenie przy ciągłym śledzeniu np. biegnącego psa... może tylko minimalna różnica jest, znacznej różnicy nie zauważyłem. Nikkor pod względem jakości obrazu i wykonania bije na głowę Sigmę. Chyba zamienię z powrotem na Nikkora, ale na nową wersję, bo pompka niewygodna dla mnie, no i nie ma mocowania do statywu. Aa i wszystkie Nikkory pompki mają po kilkanaście lat, moja była w idealnym stanie, jak nowa, nie wiem, czy Sigma wytrzymała by tyle bez jakichkolwiek uszkodzeń :diabloti: Jeszcze jedna rzecz: szybkość ustawiania ostrości bardzo zależy od modelu lustrzanki, np D300 szybciej i celniej ustawi ostrość niż D80...
-
Ja też trzymam kciuki za sesyjkę:p
-
[quote name='Justa']A kto by nie chciał :diabloti: [/QUOTE] Wyślesz zdjęcie - dostaniesz:p maila znasz, więc..
-
[quote name='NightQueen']wierze w Ciebie :diabloti::cool3:[/QUOTE] a może zafarbować na blond? albo ogonek na czerwono:diabloti: [quote name='Doginka']A w makach to i rumianek się załapał na sesje foto:lol::loveu:[/QUOTE] ile maków... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/f4d6c37f.jpg[/IMG] ...tyle rumianków [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/7cf414eb.jpg[/IMG] [quote name='Fides79']a ile trwa praca nad takim portrecikiem, dajmy na to z dwoma kotami?[/QUOTE] hmm to zależy.. od szczegółowości i rozmiarów.. jeden kilka-kilkanaście godzin (x2),
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] no ona to ma najnormalniejsze ucholce - ciekawe czy nie pomyliłeś jej z Dropsem na fotach :D [/QUOTE] Aaa wiesz co, pewnie masz rację:evil_lol: tyyyle tych sznupków u Ciebie, że się pogubiłem kto jest kto;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
I chęci ;) -
[quote name='eria'] Kojot - zmniejszam pojedynczo,obrabiam co trzeba i rameczkuję [/quote] hurtowo szybciej;) [quote] [B]Zadów po ziemi nie ciągną [/B]i takie fajne zrównoważone są.[/QUOTE] To dobrze;) a te co ciągną... jakaś dziwny trend...