"Mam do oddania z powodu wyjazdu 5 miesiecznego dobermana(piesek),nauczony czystości,wychowany z dziećmi,bardzo miły i przyjacielski.Sprawa bardzo pilna.Pies jest szczepiony i odrobaczony.Do odbioru w Warszawie.tel.0-502-145-996 022-847-63-65.Możliwość dowozu do Łodzi."
Dostałam ta wiadomość na gg...nie wiem kto to i z jakiego forum... kurde pomocy! Trzeba tam zadzwonić a ja nie mam nic na karcie shit.....:placz: