Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Martwi mnie ten pies bez łapki... Co z nim, jak sobie radzi, jak ją stracił... Czemu jest bezdomny:roll:
  2. Szybko sobie w każdym razie znalazła dobermana bez nas...:evil_lol:
  3. Mam nadzieje że przygarnęla a nie kupiła szczeniaka z bazaru....
  4. [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2007/images/nowepsy/2007-06-30/1776.jpg[/IMG] Wiadomości z Palucha....
  5. Niesamowite! :multi::multi::multi::multi::multi:
  6. Zapytaj sie rodziców, daj im pogadać z opiekunkami suni przez telefon np. i wtedy możesz oferować dom (po zgodzie)
  7. Dodaj że nie wiesz czy Twoi rodzice zgadzają sie na psa:cool1:
  8. Śliczna jest i tyle! Ja lece.
  9. Tylko że ja mam 2 psy i prawdopodobnie wyjeżdżam w siepniu...
  10. Zastanawiam sie nad DT dla niej ale najpierw musze sprawdzić czy miejscowy pijaczek wydał szczeniaka po swojej suni czy nie - bardzo mi go szkoda.
  11. No nie! chyba to byłaby pierwsza nasz tak szyba adopcja dobka no nie?
  12. Ja ona reaguje na inne psy? Może sie boi?
  13. O jaa!Jaki on piękny! Niesamowity piesek! Skaczesz chłopcze na góre - pokaz sie!
  14. Oj a pomoc jakaś potrzebna? Ja bym chętnie pojechała - szczerze - nawet nie byłam w tym schronisku, sama sie boje spojrzeć w oczy tym psom...
  15. Trzeba było wystawić na dogo te laski były szczylkami - kolejki by sie ustawiały!
  16. Ojejku! W łodzi pies bez przedniej łapy??? Osz ja pierdykam:placz::placz::placz: czemu ja mieszkam na drugim końcu miasta:-(.... WRRR
  17. Popłakalam sie... JAK TAK MOŻNA??? Takich okropnych drani to powinno sie do końca życia zamknąć w jakiejś izolatce!!!
  18. Dzięki takiemu psu jak on - w dzieciństwie - pokochałam psy na zabój. Taki sam prawie był i z tego co mówicie -podobny z charakteru ( łącznie z tymi ucieczkami). Niesamowity pies... i smutne życie.
  19. Będziecie sprzeczać sie ile psów zostało adoptowanych w ciągu pół roku... Kilka czy kilkanaście - i tak jest tragicznie!!!
  20. Ona będzie chyba średnia taka no nie?
  21. Jaka śliczna suka! WOW!!!
  22. Kupię Psa rasy Doberman w rejonie Trójmiasta i okolic. Najlepiej Samca. Oferuję za pieska 300zł ewentualnie 350 zł [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/582234_kupie_psa_rasy_doberman.html[/url]
  23. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/600239_doberman_suka_z_rodowodem.html[/url] Doberman suka 5 lat z rodowodem.Oddam odpowiedzialnej osobie znajacej rasę. Nie nadaje się do domu z dziećmi. tel.025 675 36 50 [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/af/d7/08/600239_1_d41d_d.jpeg[/IMG]
  24. ŁO BOZIU! Jaka ona jest ładna! CUUUUDOWNA! Malawaszkama domek dla suni sznaucerka. Napisz do niej... Albo weszka. Nie pamiętam:P
×
×
  • Create New...