Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Nie mam domku dla niej...chociaz caly czas o niej mysle:-(
  2. Zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia;). I liczymy na domek cioteczki!!!
  3. Utuczony skye do wypielegnowania:cool3:. Kto bierze? tylko nie pozabijać sie w kolejce!:loveu::loveu::loveu:
  4. No fakt. Ale tak spojrzałam i mysle "ok, cudowny mixik szkocika" ale jak to pies rasowy to mnie sie wydaje że to skye terrier! On jest krótkonozny no nie? Uszki takie, sierść taka... no to skye?
  5. Oj...gapa:oops:. Nie doczytałam:cool1:. A to nie jest skye tak przypadkiem???
  6. Związek kynologiczny.... No cóż - zaloze sie że ta osoba szuka psa do swoich zapewne suczek:roll:. No cóż - chce rasowca to niech go sobie kupi w hodowli. Ten Skoti szuka kogoś kto go pokocha jakim jest - nie jego wina że jest nie tatuowany:shake:!
  7. Jakkki on śliczny!!! PS: Osoba która założyła wątek Belli sie nie oddzywa - zostaje tylko telefon do schronu a ja spłukana:shake:
  8. [url]http://www.allegro.pl/item202323333_oddam.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item202096663_doberman_za_ile_wylicytujesz_to_go_kupujesz.html[/url]
  9. Nie widze zdjęć:shake:. Eh, gdzie ten domek do stróżowania?
  10. Ehhh Bosiu niegrzeczny:shake:
  11. No fajne mordeczki fafluniaste takie mua mua do całowania:loveu:
  12. Oj dzięki Terrierko.... Jak miło widzieć boksia na samej górze:loveu:
  13. Podnoszeeeee....
  14. W góre boksio!
  15. Oj sunieczko masz szczęście że na dogomaniaka trafiłaś;)
  16. Nie wiem czemu ale to już druga osoba co do mnie pisze:roll:: [I]witam serdecznie, we Wrocławskim schronisku jest dobermano imieniu Snupi (samiec) ma 4 lata. Bardzo miły i oddany ale tylko dla swojego właściciela. Nie uznaje innych domowników. Nie lubi dzieci. Pies powinien trafić do stanowczej osoby, która mieszka sama. zdjecia przesylam w zalaczniku pozdrawiam serdecznie katarzyna romanowska [IMG]http://poczta10.o2.pl/?cmd=getpart&link=bXgYwgkHhP7qAY2AQAkkSqwkJAqSAAkkWab72ZVLnalBwZkkGAYLjYsKnalDAA[/IMG][IMG]http://poczta10.o2.pl/?cmd=getpart&link=bXgYwgkHhP7qAY2AQAkkeCwkJAg8QAwkAAlFWbpDSZjGGcUDAAkkGZj8SMfGGc2k[/IMG] [/I]
  17. [B]Ojć:roll:...przepraszam.... ta moja ostatnia wypowiedz była pisana ironicznie... To jest net i zabrzmiało chamsko - fakt:placz::placz::placz:. I'm sorry verry much:-(. [/B]
  18. pODNOSZE PIESIAKA...
  19. Podnoszę Łodzianinów!
  20. Allegro, allegratka...i inne...Cioteczki - boksio sie uśmiecha do Was a Wy co?:mad:
  21. Och jaki śliczny kotek! U mnie jest doberman - zjadacz kotów... ta bardzo bym chciała kociaka:roll:
  22. Oj Cioteczko...my dziękujemy!!! Super ekstra akcja na wielki powrót Bea1!! Super!!!:multi::multi::multi:
  23. Super pies szuka fajnych ludzi!
  24. Heh przepikny biszkopcik! Mniam!:cool3: no nie... ja tu szelek (półszorka) używam żeby pies przy rowerze biegał a tutaj dogomaniacy - żeby nie ciagnął:oops:. Shit!
  25. Aisak a z Błażejkiem to niby co? Doberman, wiemy dużo i go na stronce nie ma:shake:
×
×
  • Create New...