Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. O jaaa! Wiem od jakiej baby on jest... Mamy taka pseudo u nas w łodzi i od niej własnie chodzą takie psu\y. Od niej mamy Iwana... Interes jej sie kreci a tyle psów w schronisku...WRRR
  2. Kurcze!Liczy sie dobro psa nie przepisy! Czemu na dogo tak lubimy sie kłócić:angryy:
  3. Jak dawno mnie tutaj nie było... Tyle psów przybyło - wiadomo że chodzi o wakacje....:angryy::angryy::angryy:. Olenko, jaki mam tekst wysyłać do tych firm produkujacych karme??? Mam coś sklecić?
  4. Arka powinn wiedziec... Jejku... co za weterynarz... KUR PIP
  5. O jejku ale super! Mapet nawet dobrze schroniska na skórze nie odczuł! Ja pier papier! Aż niemożliwe że to sie dzieje na prawde! JESTEŚCIE SUPER!
  6. Hehe...pojechałam po rajtach:P:P !!! No bo wiesz...sznaucer to sznaucera jak jest sznaucer z ponkiem to juz ludzie tak myślę po pierwsze: co to jest pon...a potem ''kundel''... i paszła:angryy:
  7. Bardzo ładne allegro! Tylko nie wiem czemu wpychasz tego PONA na siłe jak on PONEM za chiny ludowe nie jest:roll:...Nie to umaszczenie, inna budowa ciała, ogon, wyraz pyszczka, łapki, sierść...Tylko tyle że to kudłacz szaro - bury:evil_lol:
  8. Shila może co? Ale jaja tk apropos! Dziwne że nie widać było po suni ze jest w ciąży:cool1:. No ale jak 1 szczeniaczek to mogło być nie widać zwłaszcza że haszczaki maja porządne futra:roll:
  9. Sznaucerek!:cool3: Żaden PON!:mad: Patrzcie np.: [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=he&nr=8[/URL] A Mapet bo to taki ...Mapet... Znajduje się on na ulicy młynarskiej <bałuty>.
  10. jestem na gg 6090204 To jest w takim razie mixik średniaka i możecie mi głowe ucinać!
  11. Dobrze że ktos poświęca siebie i swoje fundusze aby pomóc - kocham takich ludzi!
  12. Pon jest większy i ma dłuższą sierść, nie ma zazwyczaj białych łapek i brody z grzywką. To sznaucerek miniaturowy pieprz i sól - daje głowę
  13. Hej! To jest sznaucer miniaturowy! Składkę na fryzjera i paszła! Domki w kolejce sie będą ustawiać! Gdzie on dokładnie jest???
  14. Jakie śliczne psieski! Mamusia foksia bardzo ładna a dzieciaczek dużo po niej odziedziczył tylko kolor pewnie po tatusiu.... Okropny świat...
  15. Ja moge wstawić! [email][email protected][/email]
  16. WOW! Jakie CUDA! Kesi wymezniała - taka wilcza sie stała:cool3:. WOW! A ta klucha to super jest! Miziatek, gryzoniek mua mua:evil_lol:
  17. Ojej...dobrze wiedzieć... Cholerni pseudohodowcy wrrrr....
  18. Cholerne pseudo!!! Nienawidze takich ludzi! Jeszcze do tego wiedzą że rodzice agresywni i rozmnażają i tak... KUR**
  19. Podniose.... Raczej ten pies sie do dziecka nie nadaje... jak boją się go dorosli ludzie:-(
  20. Oj super - już usuwam go:loveu:. Ojejku... 'Dostawa' rasowców:shake:....
  21. Co u ślicznej rudaski? Czy ma dom?
  22. Cezarku na górę!!!
  23. Oj podnoszę! Czemu tu nikogo nie ma:roll:...
×
×
  • Create New...