Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Mona to daj znać czy on jeszcze jest!
  2. Ja pierdykam! Co za ból! Trzeba go wyleczyć! Bazarki, ogłoszenia.... Ehh bido damy rade!
  3. Błażejek też ma być na stronce i kropka:mad::mad::mad:. Nie wiem czemu go nie ma... Nie wiem też czemu w ''nowym domu'' nie ma Soni - tej co poszła do Ulaa.:roll:
  4. Ciesze się że Cioteczka Bea1 wróciła! Super! Nadzieja znów pojawia się w oczkach jamnisiów!:multi::multi::multi:
  5. Podnoszę - nie ładnie...marne zainteresowanie tutaj takie...ehh:shake:
  6. I dalmatyńczyk i ala wilczarz i piękne dusze psie
  7. No jamnisia na DT podobno tak???:cool3:
  8. [quote name='izabela.szczepaniak']Witam Nie miałam wstępu do kojców gdzie ona była dlatego napisałam że nie mam pojęcia czy to kwarantanna czy psy agresywne lub jeszcze inne. Zauważyłam ją jak podjerzdżałam do schronu stała na wybiegu miała jak to napisać żeby nie wprowadzać w błąd :roll: hmmmm... przybrała poze nastroszonego kota tz. jak się nie myle karpi grzbiet i głowa w dół wyglądała na zabiedzoną i wystraszoną. Dobrze by było żeby ktos podjechał i sprawdził do pewności, ja tą bidule widziałam tylko minutkę bo się schowała. A pozatym byłam w tym schronie pierwszy raz w życiu bo mieszkam w innym mieście dość daleko. Pozdrawiam Iza[/quote] Ehhh... co robić...co robić?
  9. Modliszko - ja[B]gd[/B]terier:cool1:. Super sunia szuka domku!!!
  10. Dostałam takie PW: [quote name='izabela.szczepaniak']Witam Nie wiem jak zacząć ....... byłam wczoraj w Tychach w schronie i jak się nie myle była tam sunia dobermana lub dobermano -podobna w nie zachwycającym stanie. Była umieszczona w kojcu po stronie jak się podjerzdża do schronu nie mam pojęcia czy to kojce z kwarantanną czy jakieś inne. Ja byłam w innej sprawie ale może jakby ktoś był z Tych i miał minutke czasu to mógłby podjechać i sprawdzić. pozdrawiam Iza[/quote] Co robimy?
  11. Oj Karola ja tu jestem od dziękowania!:mad: Cioteczko - wielkie dzięki:kiss_2:. Ogólnie dziękuję za zainteresowanie!:Rose::Rose::Rose:
  12. Osz my Gad... co za ludzie! Nastepna bida:shake:
  13. Cioteczki? Właśnie...wiecie może coś?:shake:
  14. Oj kurcze kurcze... Jak cóś to moge go pare dni przetrymać bo wiecej nie da rady - sie przywiążemy i zostaie choć warunkow nie mam na 3 psa....
  15. No to super - tu trzeba sie spytać kogoś wtajemniczonego o niego.
  16. Oj jaki on jest przefajniasty!
  17. Co z małym???? Pisać mi tutaj!:mad:
  18. No to dobrze. Ewatonieja dziękuję za odwiedzinki
  19. No niestety dopiero w weekend moge zaczać rozwieszanie - szkoła:-(.
  20. Greven to jest CUDO!!! Pisz że to Jack russell - bo to praktycznie jest tai piesek... Jak ma ogonek cięty to znaczy że był sprzedawany/kupiony jako JRT:loveu: A że nim sie nie do takiego ...końca samiusieńkiego nie okazal - bruk:-(.
  21. Och ja tu sie nie znam - ja nie boksiowata tylko Dobciowata ..jak widać:diabloti:. Kocham wszystkie psy i dlatego ten wątek istnieje:lol:
  22. Podnoszę! ludziska zabierać piękne psy!
  23. Tez mam plakattty!!!:multi::multi::multi: Szczerze mówiąc to więcej niż od rottki:cool3:. Jak ja to rozwiesze... Zoologików tyle nie mmma
  24. Mamy i zdjęcia i opis! I co tylko kto chce możemy wiedzieć o Błażejku...on jest troche chory:(
×
×
  • Create New...