Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Które szczeniaki mają dom?
  2. Nikki wiem.. Jestem na dogo nie od dziś. Ale dzisiaj mieli gości to nie chciałam tak wyciągać komórki z kieszeni i cykać fotek na chama...:roll:
  3. Nie ma zdjęć - nie ma gości na watku. Nikt nie jest zainteresowany losem dzieciaków?
  4. ruda76 a ja Ci kolejne PW podesłałam w sprawie innych szczeniaków. :roll: Kilka to nie dam rady wziąć. Szkoda:shake:. Dziękuję jak nie wiem co ruda76.
  5. [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=Red][B][SIZE=5][U][I] UWAGA![/I][/U][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=Red][B][SIZE=5][U][I]Jest DT w Bytomiu - [/I][/U][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=Red][B][SIZE=5] Potrzeba już tylko[COLOR=Magenta] 50zł[/COLOR] na transport![/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=DarkSlateGray][FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=Indigo][I]"Ratując jednego psa nie zmienisz świata ale świat zmieni się dla jednego psa"[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy] Wieś. Owczarek przypięty zardzewiałym łańcuchem do zwitku desek. Po dłuższej chwili zastanowienia, doszłam do wniosku, ze to chyba była kiedyś buda. Była.... Teraz to jest po prostu 5 - 6 desek opartych o mur. Mur za którym żyją kury i krowy w cieple, pod dachem. Otoczone odpowiednia opieką. Pies na oko około 7 letni. Skołtuniony, brudny, śmierdzący... Prawie zdziczały. Zamiast obroży - posiada wrzynający się łańcuch na szyi. Prawdopodobnie całe życie to nosi. Stoi w słońcu bez odrobiny wody... Nie jest dotykany a co dopiero spuszczany z łańcucha... Mieszka w końcu podwórka. Tam nikt nie podchodzi... Może tylko Chłód - zimą i Skwar - latem. Tak. To jedyni, często odwiedzający goście. No i czasami pan, w gumofilcach, który rzuci może coś do żarcia... lub krzyknie "Buda!"... Gdy weszłam na podwórko, owczarek stał akurat na 30cm skrawku rdzawej uwięzi i patrzył na mnie wzrokiem pustym, zmieszanym z nutką - może agresji... Może ciekawości a może tak po prostu: patrzył.[/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Indigo]Na środku podwórka stoi buda. Tutaj jest przypięta 2 - 3 letnia Wiki. Domowa suka, wyrzucona z samochodu. Czarna sznaucerka... Wiki stoi w cieniu. Ma budę i cień bo ją lubią dzieci. Umie kilka komend, podawać łape, jest posłuszna, grzeczna...[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateGray]Ale Wiki ma nie tylko budę, łańcuch i cień. Ma też ....5 ślicznych dzieci... Miała podobno 10 - nie wiem, co sie stało z resztą. Wolę nie pytać.... Wiem, że te czeka to samo, jeśli w ciągu TYGODNIA nie znajdą domów... Zostaną albo "uśpione" albo w najlepszym wypadku wywiezione do lasu... Mają aktualnie 3,5miesiąca. Jest jeden "sznaucerek" - identyczny jak matka. Cały czarny, szorstkowłosy. Reszta to raczej takie łaciate, bure kundelki. Jeden jest "wilczasty".[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Book Antiqua][SIZE=2][B]Bedą średnio - duże. Teraz są mniej więcej takie (z głowa) do kolana. Śliczności. Dzielna mamusia. Z kanapy - na łańcuch: [IMG]http://images33.fotosik.pl/254/e608f9e324757c2fmed.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][B] Mała fotka w dużym zbliżeniu tego owczarka. Zobaczcie jaki tam jest syf i na tą oponę na dachu. Służy temu, żeby ta "buda" się nie rozpadła. Jutro zrobie lepsze zdjęcia:[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=2][B] [IMG]http://images28.fotosik.pl/214/23f9ce12214f577c.jpg[/IMG] Dzieciaki i mama. [IMG]http://images26.fotosik.pl/214/b0a0ebdb778f81dfmed.jpg[/IMG] Zwróćcie uwagę na tą budę, która określiłam jako w SUPER stanie: [IMG]http://images28.fotosik.pl/214/96cef530c8e60a54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/214/b5c746e893b80cb8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/253/ad4b2139c9b501a0med.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=Red][B][SIZE=5]Proszę! Uratujmy je przed śmiercią! [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  6. No to suńke trzeba dać do schroniska, jako znalezioną w Tomaszowie. wandul 66 czy Ty chcesz wziąć wszystkie szczeniaki? Ja mogę (ale nie muszę) wziąć tą czekoladowa suńkę ale jeśli Ty chcesz zabrać wszystkie to nie ma problemu - z przyjemnością "odstąpie":diabloti:
  7. Mamy niestety wziąć za nic w świecie nie mogę. Mam małe mieszkanie w bloku, sznaucerka nie wykastrowanego i dobermana, który dorosłe psy w domu nie koniecznie lubi. Możliwości odizolowania nie mam.
  8. Czyżby nikt nie dysponował choćby łazienką, odrobiną miłosci i ciupka jedzonka dla malucha?:shake:
  9. rose "tylko winny sie tłumaczy":cool3: Jak dla mnie dzieckiem powinno sie być duszą jak najdłużej i uznałabym to za komplement, rose;).
  10. jakiś banner wołający o pomoc by sie przydał:shake:
  11. KaRa dobrze, że nie w doktora :eviltong::eviltong::eviltong:
  12. Mnóstwo szczeniąt teraz jest... Jak co roku:shake:
  13. [quote name='xxxx52']te pozostale tez zasloguja na ratunek:placz::placz:[/quote] Niestety jeden szczeniak to dla mnie duże wyzwanie. Psychiczne, fizyczne i finansowe a cała gromadka...:shake: :diabloti:
  14. Dobrze wiedzieć... Co do czekoladki, to mam nadzieję, ze szybko znajdzie domek...
  15. Dokładniej będę wiedziała w piątek. czyli o 11 dopiero jest p. kierownik?
  16. Z domu to mnie już wyrzucali ponad 20 razy:cool1:. Jade z ruda76 do schroniska na ok. 10 Dokładniej będe wiedziała w piątek. Tylko będzie potrzebne wsparcie na żarełko dziecięce i weterynarza - aktualnie pies ma leczony staw a drugi ma zapalenie tyłka i na weterynarza dla 3 psa nie będzie mnie już stać. Szczepienia to spory wydatek.
  17. ...Sie robi nastrój kolonijny...
  18. Wyniosą mnie z domu ale wezmę tą czekoladke do siebie na Dt. Tyle, że potrzeba kogoś, kto by ją jakoś dostarczył chociaż do Tomaszowa w sobote, najlepiej od rana... Agnieszka, Ciebie nie będzie w schronisku w sobote, prawda? Pytam bo ruda76 ma zamiar wpaść...
  19. Cytat: Napisał [B]Karilka[/B] [I] Cytat: Napisał [B]Madziek[/B] [I]Witaj wylicytowałaś na bazarku obrożę za 5 zł, ale oprócz tego waldi481 wylicytował smycz i obrożę, która zadje się ma być dla Waszego schroniska. Ponadto ja u nas w schronisku wyszperałam trochę obroży i zabawek, więc jeśli wszystko Wam się przyda to wyślę to razem. Zobaczę ile będzie kosztowała przesyłka i ewentualnie podzielimy się kosztami. Powiedz mi jeszcze proszę czy macie tam u Was dużo szczeniąt i czy potrzebujecie np. karmy suchej dla nich (Royala nieco przeterminowanego)? Pozdrawiam Madziek[/I] Super pomysł. Co do szczeniąt to mamy ich od cholery. Koło 12 i ciągle przybywa... Przyda się wszystko i będziemy bardzo wdzięczni za ewentualne podarunki;-):lol: Dziękuję:loveu: Pozdrawiam serdecznie Karina[/I] Z tego co zdążyłam się zorientować to wysłanie tej paczki UPSem albo DHLem będzie kosztowało ok. 40 zł. Napisałam jeszcze na transportowym. Jak nikt nie będzie jechał na tej trasie to wtedy wyślemy kurierem, co Ty na to? Madziek PS czy karma ma jechać bezpośrednio do schroniska czy do Ciebie? Podaj proszę adres
  20. Cholerka... Wzięłabym chętnie ale nie mam czasu na zajmowanie sie kolejnym stworem. Wystarczy, że szczury wymeldowane są na balkon bo w domu sie nudziły... Żółw wymaga też dobrego terrarium a ja aktualnie nie mam:shake:. Znajdzie domek;). Śliczna jest!
  21. Jaka fajniutka:loveu:. Ona będzie średnia chyba, prawda?
  22. Będzie mógł chodzić? Toż to jamniczek... Śliczności...:placz: Maluszek kochany... Kto mu to zrobił... a raczej CO.:angryy:
  23. rose ładne rzeczy... [COLOR=White](dobrze że gossia nie jedzie) [COLOR=Black]Namiotowicze.. zmieeeeeszczą się. Autka mogą się za to nie zmieścić... Musicie jechać ciapagami:shake:. ...Rose nie marudź...[/COLOR][/COLOR][COLOR=White][COLOR=Black]:diabloti:[/COLOR][/COLOR]
×
×
  • Create New...