-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Karilka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Super, że bulwy uratowane.:) Co z yorkami? Jak będe mogła pomóc z DT dla jakiegoś szczyla to nie ma problemu.:roll: Tylko wracam w piątek wieczorkiem z 'urlopu'. -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Toffi pakuj walizy:kciuki: -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Karilka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Maupa4 to niezły masz... mechanizm:evil_lol::eviltong:. -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Karilka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Biedrona mnie zauroczyła:loveu::loveu::loveu: -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Karilka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Cholera jasna... O ilu takich miejscach nie wiemy...:angryy: -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Karilka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Tęskni... ehh... Nie wie, że jej pan za nią nie tęskni ani troche. -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Karilka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Suczka yorka mnie martwi... Nie wiesz ile oni by za nią chcieli ? -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Karilka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
"wchodziły do domu tylko do zdjęć ze szczeniakami"... Buldożek w kojcu....:shake: To york też w kojcu?:-( -
Chodzi mi o te przedmioty, które pan kierownik chomikuje w szafie. Szkoda, żeby tam leżały tak ot, po prostu... Myslę, że trzeba by pogadać z p. kierownikiem i przekonać go, że te rzeczy, które uznał za nieprzydatne mogą pójść na sprzedaż - a kasa na dechy. Tak samo zabawki można by podarować Halbinie, GameBoy i innym DT. Co o tym sądzicie?
-
Trzeba pogadać z p. kierownikiem na ten temat. Jeśli zabawki się nie przydadzą - niech idą ze szczeniakami w ramach wyprawki... Gryzaczki chyba psom, które są same w boksach można dawać.... Zawsze jakaś rozrywka na pare minut, bo przecież taki jeden, sam jak palec nawet "otworzyć geby" do kogo nie ma:roll:. Co do smyczy i obroży... Myslę, że te nówki mogłybyśmy zakosić na bazarki. Przecież dużo pieniedzy sie z tego zbiera bo chodliwe na bazarku są, a dechy potrzebne....
-
jack russell terrier 70% i już. Umaszczenie to samo, sierść ta sama, głowa podobna i nie wielki. Może być przecież JRT z domieszką jamniora:eviltong:. Ogłaszać jak już że to pies podobny do JRT i koniec, kropka. Co do zabawek... hmm niewiele ich jest ale w większości piłeczki. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to czy moge je zostawić u siebie? Nie zmarnują się bo u mnie często jakiś tymczasowicz - szczeniak jest. Są dla schroniska takie gryzaczki suszone, myślę, że byłyby fajne dla szczeniąt i psów w szpitaliku, prawda?
-
Jak dawno mnie tu nie było.... Prześliczna strona internetowa. Czy jest jeszcze ta biała amstaffka? Kto będzie w ten weekend w schronisku? Muszę wreszcie dać te rzeczy podarowane od dogomaniaków... Jest pudełko dla schroniska (gryzaczki, witaminki i ściuchrańce) pudełko mniej więcej nowych rzeczy na bazarki, pudełko jakiś bibelotów ode mnie, no i zbiera sie jeszcze jedno pudełko na bazarki... Założyłam Toli wątek - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10375125#post10375125[/URL] Papudraczku jest taki mniejszy dog niemiecki w schronisku w Łęczycy. Napisz może do BlackSheWolf
-
iu martulciu! Melanż zakwitł! Jest cudowny! Wiedziałam, ze on coś w sobie ma... wierzyłam, ze ktos go pokocha...liczyłam na to, zakładając ten watek... Nie wiedziałam, że ten smutny pies z depresją zmieni się nie do poznania! To wszystko dzięki Tobie i Twojej mamie! Obie jesteście CUDOWNE! PS: Równiez Cię poleciłam;).
-
:-oJaka ona jest śliczna... cholerka... Często bywam w tym rejonie a nie widziałam jej ani razu.... Czy jakas pomoc fizyczna byłaby potrzebna? Niestety finansowo leżę. DT tez nie moge zaoferować bo mam 2 swoje psy, kociaka i 4 papugi na DT w 50m mieszkaniu...no i ludzkich domowników.:shake: Finansowo także gleba totalna....:-(
-
Prześliczniaste piesisko!:loveu: Z moim psem już żaden labcio w okolicy nie chce sie bawić ze względu na Dolara głupkowatość i jakieś ADHD gdy zobaczy psa pozytywnie nastawionego i chcącego sie bawić... Nie wiem co to będzie na tym zlocie jak tam będą same takie psy:shake:.:diabloti:
-
Napiszcie w temacie że to szczeniaczek AST - dog niemiecki;)
-
DOBERMAN... kompletna ruina psa... Ortis w drodze do domu:))))
Karilka replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Mosii jesteś super, że nie pozwoliłaś mu tam umrzeć... jest cudowny...:oops: -
Pies pod namiotem, na campingu (problem spania)
Karilka replied to MandM's topic in Podróże i wypoczynek
My jedziemy pod namiot z 2 psami i zapowiada sie fajna zabawa;). -
Roczny DobeK PO OPERACJI MA Dom WE FRANKFURCIE ,a Olga płacze :P
Karilka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Decyzja należy do Was. Jeśli nie potrzeba DT tym lepiej dla zoo Olenki;)