-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='KaRa_']Dolarek grzeczny chłopiec:loveu: mojego głupka nie udało mu się uszkodzić:evil_lol:[/quote] A powinno:diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Rinuś'][I][B]Ja Dolara uwielbiam :loveu: ale przegiął :diabloti:[/B][/I] [/quote] No co... On tylko sie bawił...po dobermaniemu:evil_lol:. Prawda Olek?:diabloti: [quote name='olekg18']Było zaje....scie;) Umieram ze zmęczenia i niewyspania:)Ale było mega super:) Dolar i Czarek smiechowo przywaliły Brutusowi. [/quote] Ja Tobie też wyśle rachunek za zasadzenie cebulek włosowych:P. Wygląda to teraz jakby Dolar kiedyś siekierą w łeb dostał:mad: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='olekg18']Pewnie że tęsknie :) A najbardziej za Rose ,karą ,Esterą ,komarem,basią bonnie hehe i resztą alkomaniaków:)[/quote] A ja? A ja?:mad: Rinuś :shake::roll::oops: To ja mojego wywioze do lasu i na łańcuch:roll::diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Słitaśna a gdzie podpisy pod zdjeciami???:mad::mad::mad: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dolaś nie zachęca do zabawy, ale zachęca BruD uska do odpowiedniego ...ustawienia sie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo BruD usek to taki uroczy, biszkoptowy rottweiler:loveu: :diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='KaRa_']Dolaś powiadasz?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] TAK! :diabloti: Zdjęcia mówią wszystko!:cool3: [quote name='Asia&gordonisko'] [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/zlotdgm165.jpg[/url] [/quote] Paczta jaki nachalniak!:mad::diabloti::cool1: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
My już w domciu, czekamy na kolejną porcje fotek:evil_lol:. Zdjęcie pod tytułem: ,, Pranie dupska" jest super... Mówi bardzo wiele... No ale przeciez to Dolaś zawsze był ofiarą!:mad: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Prawdopodobnie Karilka przyjedzie w poniedziałek.... Jeszcze zobaczymy. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
U mnie w domu, podobno nikt nie lubi zwierząt.. Natomiast wszyscy je rozpieszczają. Rose znam taką osobe, która psy lubi ale bez bliższego kontaktu:evil_lol: -
Dogi przecież nie potrzebują dużej ilości ruchu... Dla mnie jedynym przeciwnikiem doga w bloku są schody... Kiedyś marzyłam bardzo o dogu niemieckim...
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Napisałam wyjątkowo melodramatyczny tekst do Grażynki na gadu. Mam nadzieję, że się zlituje... :cool1: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[CENTER]:sadCyber: [/CENTER] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger'] A jeśli chcesz przyjechać w niedzielę, to o 12 jeszcze mnie nie będzie, będzie jedynie Pani Grażyna, może poprosisz ją, żeby po Ciebie podjechała? :cool3:[/quote] Czyli Grażynka już jest w Niedziele o tej ok. 12? Super. [quote name='M&T']czy ktoś ze zlotu będzie w Sierakowie ok. godz. 13 lub wcześniej? Bo ja wtedy mniej więcej tam zawitam :) i żeby nie okazało się, że jestem sama xD[/quote] Ja będę, jak mi sie uda. ....Okamia...???:Rose: [CENTER]:diabloti: [/CENTER] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Karilka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jesteśmy z Tobą... Babciu malawaszki [*]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Karilka replied to clockwork's topic in Foto Blogi
Klocek wymiata...:loveu::loveu::loveu: -
KaRa: Rudy to nie kolor - to charakter!:diabloti:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
łe... ja widziałam pare Waszych zdjęć;). No i Grażynkę poznałam osobiście. Kara no tak... Widać podobieństwo... Tylko gdzie ten ogon?;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Asiu ja bym była w niedziele o 12 lub w poniedziałek o 12... Tylko te Wronki - Sieraków pałają nie ciekawą przyszłością....:shake: [URL]http://i35.tinypic.com/551nh4.jpg[/URL] To zdjęcie mnie rozwaliło:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A nad komarem to tylko kot sie zlitował...:P [SIZE=1]PS: Rawa nie wiem czego sie wstydzisz, przecież jesteś ładną dziewczyną;).[/SIZE] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='diabelkowa']przeciez z lodzi pociagi normalnie jada [URL]http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=pkp&seqnr=1&ident=ny.03172329.1217588249&OK#focus[/URL] tu z rana :evil_lol:[/quote] No tak ale do Wronek, a z Wronek do Sierakowa jest ...mordercza trasa:placz: Nikt mnie z psem mordercą nie zabierze:shake:... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wujek google kłamie - nr jest nie prawidłowy:shake:. A to fikus jeden! Cholera jasna... Nie dojde do tego Sierakowa:placz: Moje ulubione zdjęcie: [IMG]http://photos69.nasza-klasa.pl/dev112/0/297/599/0297599143.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
...Dubler...