-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818366.jpg[/IMG] Jaki cudny haszczak!:-o [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818429.jpg[/IMG] Mamusia - cudo! Ma cięte uszy czy mi sie wydaje? [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818360.jpg[/IMG] Ten wygląda jak rodezjan:loveu: Większy jest od dobermana? [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818368.jpg[/IMG] A to to jest najprawdziwszy owczarek pirenejski....SZOK!
-
łapał za ogon i krył:diabloti: Też mam kastrata.... czasem mu odbija i wskakuje na suki...
-
i łańcuch! Łańcuch też jest obowiązkowy!!!
-
Ludzie zapisujta sie! Zwłaszcza ci z biszkoptowymi labkami!:cool3: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Olek kolejny biszkoptowy labrador pojedzie na zlot:multi: Jak dalej tak pójdzie to Dolara krowi łańcuch nie utrzyma...:shake: Będe musiała zaopatrzyć sie w taki dla ...dinozaurów:roll: [/COLOR][/SIZE] :diabloti::diabloti::diabloti:
-
No dobra... Tyle, ze mały pies nie przewróci człowieka chcąc choćby sie przywitać:diabloti:. Przy dużym jest większe prawdopodobieństwo. Mały pies nawet jak ugryzie to raczej to nic wielkiego.. Duży jak ugryzie to może być problem. Nie każdy duży pies jest zrównoważony. [SIZE=1] Wypowiadam sie jako włascicielka 2 sporych psów i małego szczekusia.[/SIZE]
-
... a w schronisku to psy są w budynkach, na kanapach? Nie rozumiem. Myślę, ze jeśli pies ma trafić do schroniska to chyba lepiej by mu było u Gosi... ..no ale to widocznie tylko moje zdanie:roll:.
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Tosiu rozumiem. Prywatne to prywatne.. Szkoda, ze nie można nawet pomóc.. -
Znam handlarza, który zbiera kundle i nadaje im rózne rasy i sprzedaje po 500zł... Ludzie na to idą...:shake::-(
-
Jeziorsko Kara obdzwoniłaś?
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Zawsze trzeba mieć nadzieję! -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
W takim razie czy mogę odwiedzić dobka? -
[quote name='Agnes']rowniez dobrze mozesz nie podawac nr telefonu bo psa ci zabiora i beda dzwonic po kase:cool1: to jest bledne kolo - albo chcemy chronic psa albo bedziemy myslec a co jesli...nie powinno sie podawac adresu bo po co? a telefon, imie jak najbardziej[/quote] Imienia nie podaje. Podaje adres i telefon. Adres na wypadek, gdyby pies zgubił sie gdzieś blisko i znalazła go jakaś babcia nie posiadająca telefonu;). No i np. ostatnio zgubiłam telefon komórkowy (:placz:)... Co by było gdyby pies sie zgubił ze zgubionym nr telefonu? Wypadki chodzą po ludziach:shake:
-
Też mam nie wymiarowego psa. Ma 53cm w klatce :shake:. M za małe L za duże... No i chodzi w obroży lub w skórzanych. [CENTER]Już nie długo będzie Wielka Szelkowa wyprzedaż na bazarku!!!:multi: Woza i w stylu Wozy! (skóra + ćwieki) Rozmiary do bodajże 65cm, Kolory od zielonego, przez czerwony do czarnego;) [/CENTER]
-
moon dawaj "przepis" na ten stojak! Ja też chce taki[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
-
Nie ubiera sie takich psów! Mogą mieć przez ubranka gorszą sierść! One maja być puszyste;)
-
Ja mam pojemnik metalowy hillsa w szczeniaki labradorków:loveu:, który służy jako... kosz na bielizne:diabloti:. No ...a karma w szafce, bo ma szczelne zamykanie typu "zip" No i plastikowy, kupiony za 10zł ze sklepu zoologicznego. Pojemnik służący do przechowywania karmy dla gryzoni... Zwykły, zielony na 18kg:lol:
-
Żebyś sobie dała rade - to najwazniejsze;)
-
Kasiu, racja. Dopytałam się i okazało się, ze małej już nie ma, pomimo, ze na 1 stronie wątku ogłoszona była jako potrzebującą... [CENTER][B][U]Dobre wieści:[/U][/B] [/CENTER] [LIST] [*]Chorzowska bida w Nowym domu!:multi: [*]Tomaszowski psiak w Nowym domu!:multi: [/LIST] W Łodzi jest Kadi (mamy go na stronie) 2 - 3 letni doberman, podobno bardzo piękny. W przyszłym tygodniu postaram się go odwiedzić i dowiedzieć więcej na jego temat... Tam jest podobno ponad 800 psów :shake::-(