-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Macho kratke na pyska i tyle. Gdyby to był mój pies, na noc zamykałabym go w klatce:roll:
-
Niektórych psów klikerem nie nauczysz niczego i sprawdza sie teoria dominacji. Uważam, że szkolenie powinno sie dobierać indywidualnie pod psa. Nie uważam za możliwe, odebranie agresywnemu dobermanowi kości, używając jedynie metod bezstresowych, klikerowych;).
-
Ja na flexi dla yorka summertime prowadziłam dobermana i smycz żyje do dziś :diabloti:
-
Czekoladowy Doberman Maxiu pojechał do Nowego Domku!!!
Karilka replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
No rzeczywiście pięknie sie komponuje z podłogą...:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/102/8ff360a3c8e42de2med.jpg[/IMG] [SIZE=1]Może by tak [U]został [/U]by komponować się dłużej?:diabloti:[/SIZE] -
Macho Nowinka przecież z tego co pamiętam to tylko burczący pies:lol:.
-
Czekoladowy Doberman Maxiu pojechał do Nowego Domku!!!
Karilka replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, przydałyby sie czytelniejsze zdjęcia.:cool3: Ludzie to wzrokowcy i przy ogłoszeniach opłaca sie wrzucić ładniejsze. Zbójini patrzyłaś po uszach za tattoo;)? -
Czekoladowy Doberman Maxiu pojechał do Nowego Domku!!!
Karilka replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
"łagodny jak na dobermana":evil_lol:. Doberman musi być zrównoważony, inaczej nie jest dobermanem ;). [SIZE=1]Jeśli chodzi o psy to ja się obawiam ONków bardziej niż jakichkolwiek innych psiurów[/SIZE].:oops::roll: -
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
Karilka replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
On coś tak z mordy rottka przypomina bardziej niż bulla:cool3: -
Macho podobno domki są równo zgrane z ilością osób... Gops to Ty biedna dziewczynko nie wiesz jeszcze co znaczy doberman:evil_lol:. Dolar nie jest żadnym wzorcowym, ułozonym psem ale za to jest mniej więcej zrównoważony. To podstawa.
-
Łańcuch, kolce, klatka i karma z Lidla. VII Zlot Dogomaniaków
-
Jeśli chcecie, to mogę wziąć ze sobą klatkę, bo w sumie wyszło, ze mój pies będzie największy:roll:.
-
gops kaganiec zazwyczaj tylko powoduje większe wyczulenie i nerwy. ...Będziemy używać obroży elektrycznych i kolczatek. Ewentualnie na łańcuchach poupinamy, o wodzie i chlebie. Jak na dogomaniaków przystało. :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[CENTER] :Cool!: [/CENTER] [quote][I]Karina czyli Karlika czy jak ? nie chce zeby stala sie tragedia 5 psow w jednym domku , boje sie ze jakis sie nie zgodzi z tyloma kolegami w domku :roll: jesli wasze psy sa lagodne to powinno byc okey bo moja potrafi warknac jak cos sie nie spodoba (tzn jak jakis inny pies strzeli krzywe spojzenie lub pierwszy warknie)a nie chce jej ze sciany zbierac :evil_lol: (jest mala wiec nic nie zdziala :evil_lol:) a pies kolezanki akurat ma ten ciezki okres dorastania i udaje kozaka ale opanujemy to do zlotu :razz:[/I][/quote]Tak, Karina czyli Karilka;). Mój pies nie ma raczej tendencji do agresji w stosunku do psów mniejszych od siebie. Po prostu ucieka. Inna sprawa, jak obcy pies narzuca zabawę przez długi czas.:evil_lol: gops, jeśli masz małe/średnie psy to mogą warczeć, krzywo patrzeć i żywić wszelką nienawiść do woli. Przetestowane:evil_lol:. [SIZE=1]Tyż mam małego nerwusa w domu.[/SIZE] Rose, ponownie śle PW:lol:
-
Cudownie. A se pojechałam na zlocik:evil_lol:...
-
Myślę, ze dzieciakowi nic też by sie nei stało jakby był karmiony kurczakiem, wołowinką z ryzem i gotowanymi warzywami, prawda?;) Oczywiście dodatkowo witaminki w formie przysmaku. Wychodzi taniej niż sucha karma, tyle, ze trzeba przyrządzać, gotować...itp
-
Basia ale mi wymyśliłaś alternatywe:evil_lol:. Rose, propozycja nie do odrzucenia: wpisujesz mnie na liste, przelewam całość pod koniec kwietnia/ pocz. maja, i zobaczymy jak sie to wszystko rozwinie pod względem domków. Może ktoś sie wypisze, moze ktoś będzie chciał jeszcze jechać - zobaczymy. Jeśli oczywiście nie da rady nic zdziałać dzwoniac i pytając w ośrodku (nie mam pojęcia jaki stosunek do tego całego zlotu ma włascicielka ośrodka). Rose, co Ty na to?;)
-
Gdyby nie było możliwe, nie byłoby tego sportu.
-
Przede wszystkim pies NIE MOŻE ciągnąć w obroży! Po pierwsze niszczysz psu w ten sposób tchawicę po drugie - kręgosłup. Niestety nie zgodzę sie z Władczynią w kwestii tego betonu. Otóż bieganie, [U]truchtem[/U] po betonie jest nawet wskazane dla dużych psów, jednak musi do być TRUCHT i pies nie może ciągnąć. Jeśli podoba Ci sie sport tego typu, koniecznie musisz mieć linę z amortyzatorem i szelki typu sled dla psa. Zapraszam do: [url]http://manmatpl.republika.pl/sprzet/[/url] No i poczytaj może coś o sportach tego typu, choćby na forum stake-out ;). Miłej zabawy!
-
Wiolentynek, piękna sunieczka z Twojego Gienka!:loveu::loveu::loveu: [CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
-
ZIEMNIAKA??? :-o Royal dla szczeniąt - opłaca się zainwestować za młodu w dzieciaka. Kurczak, wołowina, ryż, warzywa gotowane, ser biały. Można wbić jajo. Bulion bez przypraw... mleko jest nie zdrowe dla szczeniąt, a tym bardziej ziemniaki!:shake:
-
Ja po czymś takim, robie swojemu psu chwilke przypomnienia wszystkich komend, które ma wykonać NATYCHMIAST. Musi sie zamienić w automat, zapomnieć i być posłusznym. Na szczęście mam zrównoważonego psa.
-
Doberman! Niech ktoś mi powie, że to brzydkie psy...:lol: [IMG]http://www.dobermann-review.com/males/Eria%20Pro%20Maestro%20Di%20Capella/Eria_Pro_Maestro_Di_Capella_01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dobermann-adoracja.pl/dolar_glowa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dobermann-review.com/males/Carlos%20z%20Padoku/prog2/SORREL_z_Padoku_Bundessiger_2005.jpg[/IMG]
-
Hmm... Czyli już w tym momencie mam się pożegnać ze Zlotem?:roll: Kuurcze... a tak chcieliśmy jechać...
-
Blackshewolf to zaciagne Cie na ring dobków, wyrwe ten profesjonalny sprzęt i wyczerpie całą pamięć:oops:
-
Czyli ubiór wystawowy = fiolet, czerwień i zieleń:cool3: Przy dobkach też nie widziałabym się w stroju typowo wyjściowym i jakiś szpileczkach:diabloti:.