-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Szampańskiego Sylwestra Ewciu :loveu::evil_lol: Całuski :loveu::loveu::loveu:
-
Wpadam życzyć szampańskiej imprezy sylwestrowej :loveu::multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cześć Kochana Bonitko! jak zwykle cię nie ma :cool1: a ja tu sama siędze w tej galerii i nie ma mnie kto ugościć :evil_lol: - A SYLWESTER DZISIAJ! Tak może chociaz lampkę szampana he? :cool3: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć Żonkilko jeszcze śpisz co być piękną i wypoczętą na Sylwka i olśnić wszystkich samców w okolicy ?:evil_lol::loveu: -
Cześć Klocusie sylwestrowe :multi: Widziałam sprzatanko w terarium przed sylwestrem - jakaś bibka u Orange?:cool3: A tak poza ty to wy chyba kameleona macie :evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/92/b5d8f4ea00234a69.jpg[/url] :loveu: P.S. I minęła mnie bibka u cię - jak zwykle mam pecha :cool1:
-
Cześć Alusia:multi: Wpadłam tak sylwestrowo:multi: Trochę mnie nie było ale juz jestem :lol:. Wszędzie do nadrobienia tylko jedna strona gadaniny a u cię jak zwykle 5! No ale juz jestem na bierząco:razz: P.S. Powiedz mi czy w tym łózku jest jeszcze miejsce dla twojego chłopa :cool3: [url]http://images34.fotosik.pl/92/6cb28015237dff71.jpg[/url]
- 78403 replies
-
Aga całuski dla małego rekonwalescenta (łobuza). Bryyyyy współczuję Dilusiowi ja nienawidzę zastrzyków :shake:No ale jak trza to trza :roll:
-
tak poza tym to Hejka sylwestrowa :multi: Nie wiem czy zdążymy się jeszcze spotkać na Dogo więc od razu ci pożyczę szampańskiego Sylwestra (tylko nie przeholuj z soczkiem ;) co byś w nowy rok z bólem głowy nie wchodziła):evil_lol::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Medorowa'] Jezdem ino mam komputer okupowany:roll:;) [/quote] To ty nie wiesz jak sie pozbyć okupanta?:cool1::diabloti:
-
Dobra dziouszki wpadłam tylko na momencik i lece szykować sylwka na jutro wpadnę wieczorkiem i wszystkim odpisze - papa :loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]NIESTETY to wszystko RACJA ..........miałam TO SAMO w rodzinie .....też mam miala sklepik :razz::razz:... Witaj :multi::multi::multi:.....jak tam kawa :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jestem juz po wpadam na chwilke i lece - mam tyllle roboty przed sylwestrem że ho ho :placz: [quote name='Ola164']Dopiero dziś zobaczyłam że Kronos ma naturalny ogon :loveu:[/quote] :mdleje: [quote name='Rinuś'][I][B]ale jesteś okropna :diabloti:[/B][/I][/quote] Ja nigdy :razz: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiem wiem... u nas to odpada z różnych powodów... długa bajka .... i racja... uczciwością to sobie wiele nie zdziałamy... więc .... koeniec tematu bo to temat rzeka.... i nie chce sie użalać nad sobą- nie to miałam na celu...;) życie jest jakie jest, a nie z takiego goowna udało nam sie wyjść... :loveu: co nas nie zabije to nas wzmocni doberek ... tak se wpadłam OO! :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak trzymać! Pozytywne myślenie to połowa sukcesu :lol: Fajnie żeś wpadła :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej piękna :multi::multi::loveu: przybyłam Cię ponawiedzać :) :loveu::loveu::loveu: wiem że to lubisz :evil_lol: :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Jak nie wiem co :evil_lol:. Wpadaj wpadaj byle czesto:evil_lol:
-
Oj Diluś Łobuziaku :mad: 25 na doopke by się przydało :roll: Całuski dla was trzymam kciki co by wszystko było ok i dajcie znac co tam się dzieje
-
Ellooooołł kochani :loveu::multi:
-
No i siedzisz se w tych górach :cool1: fajnie masz - tyż kcem :placz::placz::placz::placz::placz:
-
Łoooooooo a co ja widze :crazyeye: nowy avatarek:loveu::lol: Fajny :loveu:
-
Cześć Rinusie :loveu::multi: Powodzenia u weta:roll:
-
cześć wam kochani :multi:
-
[quote name='majoka']Też widziałam, jak zwykle nabiał:) [URL]http://images28.fotosik.pl/132/c122e95acb9f3614.jpg[/URL][/quote] Buhahahahaha. Bo u Ozziulka to on jest bardzo widoczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='majoka']dziękuje za łaskę, al:diabloti:e to dobrze że ze mną nie zaczynasz, bo mam pierwszy dzień małpy po 50 dniach (!) i jestem to bardzo, ale to bardzo nerwoowa[/quote] Bo jam jet łaskawa :evil_lol: To się nie denerwuj bo złosc piekności szkodzi :evil_lol:
-
Ej skwarku jestes tam - Hejka :multi:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
apple replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
cześć :multi: Jakoś tak nie równo rozłożone siły:roll: [URL]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_IMG033-1.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już bardziej nie idzie obniżyć kosztów... tańszych lokali tu nie ma... ZUS i inne instytucje to pijawki ssające naszą krwawice... myśle myśle i sama nie wiem co lepiej... człowiek staje na głowie a i tak wszystko o dupe roztrzaś :placz::placz: ale sie wyżaliłam... ale nic... dam rade... nie w takich tarapatach sie było ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wiem - rozumiem cię świetnie. Moja mama też po 12 latach musiała zkończyć biznes bo ją opłaty zeżarły. Nie opłaca się w tym kraju być uczciwym człowiekiem bo według mnie uczciwą pracą w Polsce to się tylko garba dorobisz :cool1:. Dlatego juz mnie coś plecy bolą :roll: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie masz czego... jak dlla mnie to najgorszy film z Karejem :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Święta racja - beznadzieja [quote name='majoka']Do klockowej, pewnie już słyszałas o takim rozwiązaniu, czasem jest nierealne do wykonania, ale u nas w regionie plaga: Przykład: Maż ma firmę przewozową Jan, rezygnuje z działalności, bezrobotna żona rozkręca własną - identyczną o nazwie Jan1, dostaje z UP 11 tys, bezzwrotnej pożyczki i ZUS-y chyba jakos po 350 przez 2 lata. Niektóre mistata dodatkowo oderują jeszcze jakieś ulgi. Myslałam, że to tylko jeden taki przypadek, ale to naprawdę ogrom u nas. Jak widzę klienta, który przychodzi z zamiarem otwarcia konta firmowego, to już mnie skręca heheh.Polacy to sprytny naród. Nie wiem czy to cos sie na coś zda, bo te 11 tys. to czasem dosłownie nic. Chyba lepiej z ZUS-ami. A tak w ogóle dostane pałką od jabłuszkowej,że jej zaśmiecam galerię:diabloti:[/quote] E tam jak dobrze i na temat gadasz to niby czemu :razz::evil_lol: [quote name='_Mikuunia_'][COLOR=YellowGreen][B]dzieki za kolejne odwiedziny :razz: ja zaraz ruszam w swiat z moim psiakiem ( na spacerek znaczy sie ):cool3:[/B][/COLOR][/quote] Nie ma za co chetnie wpadniemy tylko daj nowe foteczki :lol:
-
Przyszłam z poranna kaffką:kaffee_2: a cię nie ma to przyde później :loveu:
- 78403 replies
-
Cześć Klocusie wpadam na szybkie Cześć :multi: