Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ty masz obiecanego Astmana :p...a Madzia dostanie Samolot ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tak jakos nie po równo mam wrażenie:hmmmm: ale może mi się wydaje:evil_lol:
  2. UuuuHuuuHuu to musiała się nieźle nabombic jak już popołudnie a jej jeszcze nie ma:evil_lol:
  3. [quote name='agbar'] wrocily ale zara se pojda..tak mnie naszlo co by moze do lasa ze psem pojsc...:hmmmm:[/quote] No może by wypadało :evil_lol:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:....a może wychodziłby na dłużej to i ja bym się załapała na balejaż ;):evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dobra zapytam ale nie wiem czy będzie zainteresowany nocnymi zmianami:roll: - chociaż kto go tam wie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :glaszcze: lej na opony ....kupię Ci samolot :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]buhahahahahaha:lol:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]poczekaj na nastepne wsięta :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dobra! Ale dostanę?:razz:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a mnie w szkole uczyli ze nie z prochu :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Bo ty jesteś nauczyciel zbuntowany. Min Giertych Wspaniały mówił że z prochu i tak ma być:lol:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:aaa już doczekalam .... to jest trikolorek ;)....fane ....ale ja na moich włochach nie wyrobiłabym się z kasą .....za często musialabym poprawiać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A ty myslisz że dlaczego mojego TZ nie ma ciagle w domu - robi na mój balejaż:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czekam :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] na co jeszcze czekasz wiecej nie mam i nie pokażę bo się krępuję :roll:
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam czasu na dogo!!! na gwałt musze opony kupić.... i latam po necie :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To tu juz koniec grudnia a ty zimówek jeszcze nie masz?:-o
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:wiedzialam ze Ci się spodoba :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tez taki kcem :placz::placz::placz:
  12. Tylko proszę patrzyć na kolor a nie na właściciela włosów bo ja bardzo wstydliwa i niefotogeniczna jezdem:oops::oops::oops: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8615/tnobrazrz6.jpg[/IMG] kurde nie wyszło tak jak chciałam bo sama se fote robiłam ale cóż niech juz zostanie.:cool1:
  13. Ale dostałaś fajowy prezent pod choinkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images28.fotosik.pl/132/c122e95acb9f3614.jpg[/url]
  14. [quote name='natija']wpadlam tylko zeby zyczyc szczesliwego Nowego Roku...do zobaczenia za pare dni[/quote] dziękujemy pieknie i na wzajem Szampańskiego Sywestra i do Siego! :loveu: [quote name='bonita'][URL]http://img265.imageshack.us/img265/7226/tnobraz194zc7.jpg[/URL] [B][I][COLOR=blue]Jaki sliczny ten Twój staroć jest:loveu::evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Witaj mła córko:multi: witajcie wnuczęta:multi:[/COLOR][/I][/B][/quote] Antyki zawsze piekne :evil_lol:. Witaj Bontko! [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to poka ino nam ... medorowej nie :grins: nie daj sie prosic :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dobra ale tylko wam pokaże. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p...jestem grzeszna ......poka kolorek :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]pokaże ! Poczekajta chwile musze go sfocić :evil_lol:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Ala :razz: w czym maczałaś palce :razz::razz: jestem dojsznięta do pracy :roll: remanent nie zając :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Masz rację co masz zrobić dzisiaj zrób jutro będziesz mieć dwa dni wolnego:evil_lol:
  16. No Dilaski wróciły juz myślałam że gdzieś przepadliście przez to świateczne zamieszanie :multi:
  17. apple

    Brutus i Salma ;)

    Rinusie siemanko! :loveu::multi:
  18. Oj Medorowa podpadasz! Już wiem ukrywasz się! Coś przeskrobała hm?:evil_lol:
  19. Tyśki znowu przepadły :cool1:
  20. Beato czyżbyś znowu się leniła w domku na wsi hm?:cool1:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B];)też będę potem ...teraz trzeba skoczyć odlać psu pęcherz :diabloti:....a tam tak zimno :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No własnie jak też muszę opróżnić Krosia a w tym celu musze uspić małą bo inaczej nie wyjde. A z Krosiem to miałam wczoraj przeboje - to ci opowiem jak wrócisz :cool1: Fakt ale tam zimno! Bryyyy:roll:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: palce powiadasz .............:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No tak dokładnie to nie wiem ty wiesz lepiej co maczałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...