-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :shake::shake::shake:piffo nie szkodzi ..........:grins: wiem to po sobie :p....dopiero jak się po piffie napijesz whiski to masakra :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]A feee wódka na myszach! Ble......... nie dziwota że coś ci po tym jest Nie zdecydowanie m ówię nie zachodnim wynalazkom alkoholowym:lookarou:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:i urosną CI fafelki :roll::razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] I zacznie się ślinić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Pono tam kupa złota! Przywiezłas co? :cool3::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy to przypadłość boxiów?? bo ja też tak mam :roll: może mam coś z boxerki [IMG]http://yelims5.free.fr/Sport/Boxer.gif[/IMG] jak rzuce w piździec robotą to bede spać i spać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo17.gif[/IMG]..[URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23477/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/lazy.gif[/IMG][/URL][/quote] Pono boksie takie są. Bardzo energiczne ale jak im się bateryjka wyładuje to kaput kimają i kimają. Moze fatycznie ty boksiowa jesteś. A co rzucasz prace? :crazyeye:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ić ...sen to ....zdrowie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu wszystko w nadmiarze szkodzi......... Oprócz piwa :lol: (chociaż patrząc na Medorową :hmmmm::siara:):evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tera bym sie drzemła :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie grzesz dziewczyno dopiero ty wstala :razz:
-
[quote name='Helga&Ares']:grin::roflt:[/quote]:lol::grin:
-
[quote name='Medorowa']:turn-l::turn-l: [URL]http://img292.imageshack.us/img292/9108/cimg9986qq3.jpg[/URL][/quote] Co się śmiejesz to usta - usta jest!:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kapelusz z rękawami , walonki i onuce :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] E tam kapelusz - kominiarke od razu przynajmniej poliki nie marzną :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial]:evil_lol:[/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:historie z grzywką to pewno każdy przeżywał :evil_lol: ale ktosik niewyspany :razz::razz: [URL]http://img169.imageshack.us/img169/523/tnobraz100ez0.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Całe życie spi i niewyspany jest :roll: [quote name='Helga&Ares'][URL]http://img296.imageshack.us/img296/9369/tnobraz098nn8.jpg[/URL] wygląda na bardzo zamyślonego [COLOR=Olive][FONT=Georgia][SIZE=1][SIZE=2][B]:loveu:[/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote] To jest spojrzenie pod tytułem : "idź juz z tym aparatem kobieto wściekłaś się czy co?" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja całkiem niedawno :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] intrygujace :cool3: a dokładniej. Podziel się z nami jak na terapi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Medorowa'] Ale śliczna pogoda:loveu:Świeci słoneczko:loveu: Mieliśmy iść na spacer:loveu:Ale że madziunia się troszkę źle czuje, to godzinę przesiedzieliśmy na ławce:mdleje::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Oj Madzia to ty nie wiesz że na kaca najlepsze jest .................... powietrze z pompki od materaca :evil_lol: Pospaceruj ty z tym Medziem trochę :loveu::lol:
-
cześć skwarku solarkowy jestem popołudniową porą :loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mniam ........w sosie tatarskim :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] E tam omlecik z papryczką serkiem i bekonem mniam :roll: W sumie to też zgłodniałam ide do Klocusiów na te fryty :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red]dobra mam frytki :razz::razz:....robimy sciepkę :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ja mam dwa rodzaje kechupu i pyffko :chlup:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie wiem, wolę zapytać...jakby nie patrzeć to blog prowadzony przez moją mamunie i nie chcę żeby coś źle odebrała ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]Spoko mamunia jest wyzwolona i postępowa na pewno zrozumie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla']:multi::multi::multi: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bosko, ktoś w końcu mi wierzy :)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] A co jest coś o czym nie wiem skoro inni ci nie wierzą:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja teraz go troszkę nabrałam ale nie dużo ;) a na tej potańcówce miałam najlepsze* włosy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][SIZE=1](*czyt. największe) [SIZE=2][B]o i jest śpiący królewicz :loveu::loveu:[/B][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote]Buhahahahaha! No to wyrózniałaś sie na pewno nie watpię :evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to podchwytliwe pytanie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Nie dlaczego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jak tego nie czynią... to jakieś buraki chyba.. jak można nie zmieniać sezonowo:shake: :roll::diabloti: ide polegnąć obok czarnucha :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] No ić ić bo się zestresowałaś tymi oponami :evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla']:grin: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może faktycznie troszkę przekombinowałam z tymi fikołkami...ale reszta to szczera prawda :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Niech bedzie że ci wierze :lol: -
Wstawię wam śpiocha jeszcze [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/3523/tnobraz097zk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9369/tnobraz098nn8.jpg[/IMG] I po spaniu [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/523/tnobraz100ez0.jpg[/IMG]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]teraz nie bo mam łatwopalne ubrania ;) kombinezon schnie bo zalałam go barszczykiem żeby poczuł smak świąt i musiałam wyprac :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dobra nie ściemniaj powiedz że się wyrwałaś przed orkiestrę i teraz porami trzęsiesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:grin: musiałaś pięknie wyglądać :) Mi mama kiedyś na jakąś szkolną zabawę włosy gofrownicą potraktowała...moje włosy same w sobie są jak siano i strasznie się puszą...a wtedy po rozczesaniu loczków miałam dosłownie afro...śmiało poszłam na kinder party do szkoły :evil_lol: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] no wiesz ja zawsze miałam odrobinę samokrytycyzmu. Ty se możesz ręke z Medorową podać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to się nie ochładzaj bo później może nagram jak robie fikołki i skaczę przez ognistą obręcz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dawaj teraz :multi: