-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ej Madźka wstawa juz niedziela jest! :lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A ja się wbijam porannie w 999 post :multi::multi::multi: witanko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hej Alu wbijaj się wbijaj tylko broń boże w ten rozmiar :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja se machne 1000 :multi::multi: cześć Krosiaczkowa :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Machaj! Cześć Klocusiowa! [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:czyli nasze 3 najlepsiejsze:loveu::loveu::loveu: 999...1000...1001:multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]s[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]zpryciule zgarnęły co najlepsze i poszły :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='clockwork'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-441.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pobudka [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No wstałam wstałam nie krzyczta tak:lol:- już nawet pewnie wczesniej niż wy ale dzisiaj niedziele i mój TZ w domku no i wiecie wypada mężowi raz w tygodniu sniadanie zrobić co by nie było że wyrodna żona jestem :evil_lol: i tak mi zeszło. Ale już jestem Madziu i jestem cała wasza:cool3::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=Black][FONT=Verdana] [quote name='tygra']witamy z rana na 101 stronce :)[/quote][/FONT][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ahhh 101 strona bo padne z dumy :evil_lol:. Witam witam :multi:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Helga&Ares']:multi::multi::multi::B-fly::B-fly::smilecol::BIG::laola: 100 strona brawo[/quote] [quote name='clockwork'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-440.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-181.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-465.gif[/IMG][/quote] [quote name='Alicja'][CENTER][SIZE=7][B][COLOR=#660033][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Ballons.gif[/IMG] [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=7][B][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/balloonfly.gif[/IMG] [/B][/SIZE][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Danseuse01.gif[/IMG][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Danseuse03.gif[/IMG][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Danseuse01.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Bisous/Bisous30.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Bisous/Bisous30.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Bisous/Bisous30.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Bisous/Bisous30.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]JOŁ CZASOWI !!! :multi::multi: chciałam się tutaj pokazać na[SIZE=7] 100 [/SIZE]stronie :loveu: jaka bajera...w końcu u kogoś się zmieściłam i nie wskoczyłam na [SIZE=4]x[/SIZE][SIZE=5]01 :evil_lol: :laola::laola::laola: [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oj kochane moje :loveu: na was zawsze moge liczyć :lol: Ale nie moge odżałować że tak imprezka odbyła sie beze mnie a natepna to za ile stron? Przygotuje się :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='majoka']dziewczyny co Wy slepe, jabłuszkowa imprę szykuje 100 strona!!!!!!!!!!!!!! :BIG::laola::laola::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::laola::laola::BIG::BIG::laola::laola:: BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::laola:laola::laola: :BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::laola::laola: P.S.Mój mąz mówi na jabłuszkową-gożdzikowa:diabloti:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]C[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ześć czujna! Oj gdyuby nie ty to by przegapiły gaduły :evil_lol: A dlaczego goździkowa???:cool1: Jakie tu powiązanie bo nie łapię :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Allo! :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Żonkilko o której ty na tym necie byłaś?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Teraz pewnie odsypasz te drinki i pifka wieczorową porą:cool3: oj nie chcę ja być w twojej skórze jak wstaniesz. PO JEDENASTE - NIE MIESZAJ![/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide po mliko i czosnek[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-131.gif[/IMG] :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/FaireSesCourses.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a potem liczonko :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][/B][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-379.gif[/IMG][B][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]paaaaaaaaaaaaaaaaa[/B][/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-659.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No i Urrra! :multi:Posłuchała! Mleko z czosnkiem najlepsze. jak tam dzisiaj samopoczucie Madź?Lepi czy lepi nie mówić?:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Z[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ły dzień mam oj zły:cool1: więc przyszłam do cię bo mi tu dobrze :lol:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='majoka']po co TZ-ta lepiej kasę:evil_lol: [/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Jak to Effie to trzeba by było oddać a Tz sponsoruje jak widać :evil_lol: Czołem Eff:multi: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i se tu przyszłam na chwilke zakłócic porządek obrad na chwilke jeszcze bo Pawcio chce też na kompka [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-362.gif[/IMG][/quote] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Nie puszczaj:shake: bedziemy tesknić - nie puszczaj:lol:[/FONT][/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Miód malinka:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [URL]http://img72.imageshack.us/img72/752/dsc04788ul7.jpg[/URL] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja dobre dziewcze z prowincji jestem i zawsze dziele się łóżkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]T[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ak jakoś dziwnie zabrzmiało:evil_lol::oops:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam malutkie foteczki :loveu::loveu: malutkiego boxia :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]nie takiego malutkiego - no no bo sie obrazi to facet jest:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam śpiaca i wkurzona ale gotowa na dialog :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :kaffee_2: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]już serwuje:lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]plecaka dopycham :evil_lol: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Dopychaj dopychaj![/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a kaw jest :razz::razz:.....pakowaj sie do Gdańska jedziemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Century Gothic][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] j[/COLOR][/FONT][COLOR=Green][FONT=Century Gothic]a już s[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=Green]pakowana jestem:razz: [/COLOR][/B] [B] o foty też były :multi::multi::multi: [URL]http://img146.imageshack.us/img146/3543/dsc01940bc9.jpg[/URL] ta sie mnie podobuje :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]to dobrze - zadowolona cioteczka - dobra cioteczka:loveu::lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]sama nie pij :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]to tylko winko czerwone ale tak czy inaczej poczekam - samej nie smakuje:lol: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]na 4 oki bylam czujna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]t[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]o jeszcze ze dwa potrzebne [/COLOR][/FONT][/B] :lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale żeby nie było... to alko mamy też... pełny barek, bo Pawcio dostaje od klientów w RAMACH PODZIĘKOWAŃ :roll: a my takich trunków nie pijemy :razz::razz: a tera opowiem wam historie znajomków których syn zamarzył sobie o psie... molestuje ich od jakiegoś roku, a oni NIE.... bo to odpowiedzialnośc i takie tam.... ostatnio byliśmy u nich z klockiem a on zaś swoje.... :modla::modla: więc oni do niego.... ok. "od jutra wstajesz przez 2 tyg. o 6.00 i bierzesz psa na spacer". jak bedziesz wychodził- pawciowie są świadkami- kupimy ci psa.... właśnie minęło 2 tygodnie, klikam do znajomych [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*]a jak Kamil z wychodzeniem z psem :cool3: jeszcze chce czy sie wyleczył?? [*]cos ty ani razu nie był zapomniał i pies juz nie zyje:p pekł mu woreczek zółciowy;) [*]:evil_lol:nie mam wiecej pytań[/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super podejście do sprawy.... uświadomienie dziecku że pies to odpowiedzialność :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]szybko się chopakowi odniechciało :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cichaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....nawet nie wiesz że miałas ochotę coś wypic :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]N[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]o dobra przyznam się mam ochote na tego samogona co mam w barku ale samej tak to jakoś nie wypada - poczekam na TZ -ta :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='clockwork'][URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;"][IMG]http://www.domzdrowia.pl/img/33/34933.jpg[/IMG][/URL] [B]CITROSEPT PŁYN[/B] [B]Postać:[/B] PŁYN [B]Opis:[/B] [B]Citrosept[/B] jest suplementem diety, którego głównym aktywnym składnikiem jest ekstrakt z pestek, miąższu i białych części grejpfruta. Jest on koncentratem flawonoidów (zwłaszcza flawonów, flawanonów i flawanoli - stanowiących łącznie 19,37% preparatu) występujących naturalnie w owocach oraz witaminę C (1g / 100ml preparatu). Jako rozcieńczalnik (nośnik) zastosowano wodny roztwór gliceryny uzyskanej z oleju palmowego. Bioflawonoidy zawarte w Citrosept: [SIZE=2] wykazują silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze [/SIZE] [SIZE=2] wspomagają leczenie infekcji oraz przeziębień [/SIZE] [SIZE=2] łagodzą objawy choroby [/SIZE] [SIZE=2] wzmacniają odporność organizmu Bioflawonoidy, nazywane niekiedy witaminą P, są związkami polifenolowymi szeroko rozpowszechnionymi w świecie roślin. Flawonoidy mają właściwości przeciwutleniające, wychwytują wolne rodniki tlenowe. Działają one synergistycznie (nawzajem wzmagają swoją aktywność) z witaminą C i chronią ją przed utlenianiem. Witamina C stanowiąca drugi składnik Citrosept wspomaga działanie bioflawonoidów. Stosowanie preparatu Citrosept: Nierozcieńczony ekstrakt nie może mieć kontaktu z błonami śluzowymi i otwartymi ranami (dotyczy to także ran na skórze wywołanych np. przez grzybicę). Jeżeli dostanie się do oczu, należy je natychmiast przemyć wodą i w razie potrzeby skonsultować się z lekarzem. Citrosept należy spożywać zawsze w rozcieńczeniu, przechowywać zabezpieczony przed dziećmi. [/SIZE][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]dziękuje:roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:no nic ...głodnemu chleb na myśli :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ha ha ha tera bedą miały ubaw:lol: Wcale nie głodnam - jadłam dobre rzeczy:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie boj ....to ino było stwierdzenie że dziś sobota i ja nie myślę :roflt:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ufffff ulżyło mi:lol:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hahahhhaha... jabolku ty mój... CITRO KAPKY to czeski odpowiednik naszego CITRO SEPTU- wyciąg z pestek grejtfiuta... nic z alko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No co :oops:[/COLOR][/FONT][/B]:oops::oops:
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Fotek kilka zapodaję :lol: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6666/tndsc01916rt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3298/tndsc01901iu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7467/tndsc01926cv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3543/dsc01940bc9.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Joł Joł sis! :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]