Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. To jest wrak psa. Nie wiem czy to możliwe ale lekarka mówiła że to bardzo trudny i niebezpieczny zabieg. Rafi niknie w oczach. Dalam mu trochę mięska i nutribonda. Zrobił kolejna straszna kupkę a teraz śpi.
  2. Ma ponownie apetyt ale poza tym dramat.
  3. Jego kupa wygląda jak mleko w którym ktoś rozpuścił kurkumę. Kupa ma kolor kurkumy
  4. O nie jest chudy, jego nie ma:( Potwornie śmierdzi. Zastanawiam się czy mogę go delikatnie wykapac.
  5. Elu dziękuję za dobre slowa. Rafi zjadl samo mięsko, nawet sporo. Niestety na dworze zrobił kupkę która mnie zalamala..... Wściekle żółty płyn konsystencji mleka. Dalam znać Pani doktor, czekam na odpowiedź.
  6. Rafi już u mnie. Boże miłosierny nigdy nie widziałam psa tak chudego. Leży jak trup. Daje mu strzykawka nutribonda. Nie wiem czy jestem normalna ale nie mogłam inaczej. Dwie ostatnie noce nie zmrużylam oka z nerwowow, ciągle o nim myślałam i o tych szczeniakach. Piszę z telefonu. Wpłaty wpisze wieczorem. Dziękuję za zrozumienie.
  7. Cookie dzisiaj znowu miała atak padaczki.
  8. Nie wiem jak sobie poradzę ale pojęłam decyzję że wezmę go do siebie. Chyba oszalalam ale nie widzę innego rozwiązania. Mam nadzieję ze szybko pojedzie do Kikou. Dam go do pokoju w którym mieszka uratowana synogarlica. Oby tylko ptak nie rozbijał się ze strachu o klatkę. Rafi potrzebuje spokoju a ja nie mam gdzie go odizolować. Mam 5 psów....
  9. W tej chwili dzwoniła do mnie lekarka która prowadzi Rafiego. Jest nieciekawie bo to jest na 99% przepuklina kroczowa. Rafi wg Pani doktor nie nadaje się w tej chwili do przewożenia na dalekie trasy. W poniedziałek ma mieć USG, czekamy na wyniki krwi. Jest bardzo słaby. Czekam na info z Pogotowia w Zabrzu, dr Marlena która tam ma dyżury wypyta o ceny. Obawiam się że to bardzo drogie miejsce. Naprawdę nie wiem co robić. Jakiś tymczas na Śląsku żeby go wozić do lecznicy byłby na wagę złota. Bielsko to za daleko. Poza tym chciałbym żeby weci którym ufam powiedzieli co z tą przepuklina. Ponoć to może być związane z prostata i pęcherzem. Rafi teraz jest w lecznicy. Dodatkowo do schroniska przyjechaly kolejne dwa szczeniaki. Dla nich nie znalazłyśmy dt. Umieramy o nie.... Mam już odpowiedź koszt pobytu Rafiego do poniedziałku w Zabrzu od dzisiaj to 450 zł..plus leki. Jego kojec w schronisku jest w cieniu ale i tak jest gorąco. W pomieszczeniach schroniskowych jest jeszcze gorzej.
  10. Dziękuję. Pogotowie w Zabrzu znam. Tam pracuje wetka z Wetkardio. Teraz Magda jest z nim w Wetkardio. Poproszę żeby spytała o to pogotowie.
  11. Martyna może nawczesniej we środę . Rano będzie mial tez badania krwi.
  12. Rafi może opuścić schronisko w każdej chwili. Wyniki nie mają znaczenia.
  13. Sorki pisze z telefonu i nie umiem usunąć cytatu, nie wiem czemu jest. Jutro o 9 wizyta i badania. Są wpłaty potem wpisze.
  14. Ja nie wiem co robic. Jestem zalamana. Transport jest możliwy dopiero we środę . Nie znam nikogo kto by go zawiozl wcześniej. Nie chce jeść . Bedzimy próbować może jutro go przyjmą w Wetkardio. Ja dzisiaj byłam w Czechach. po surowicę .Cudem znalazlam transport
  15. No dzisiaj niestety prawie nie tknął jedzenia. Ten guzek to jest najprawdopodobniej przepuklina krokowa. Pani wetrynarz niestey ma termin dopiero w poniedziałek o 10.30.Chce go zbadać, zrobić kontrolne badania. Martwi mnie kolejny dzień ale nie chce narażać kikou na konieczność natychmiastowej wizyty u weterynarza. Strasznie się martwię tym że dzisiaj nie chciał jeść. Odrobinę podziubal.
  16. Dzisiaj dostanie pierś z indyka, wczoraj miał pierś z kurczaka może dlatego gorzej jadł.
  17. W porządku. Ma słabszy apetyt ale je. Magda wymacała mu mały guzek przy odbycie. Posłała zdjęcia do Pani doktor. Guzek jest miękki, wg wetki to przepuklinka.
  18. O Tobisiu i innych bidusiach czytam ale pisać nie zawsze moge. Dzisiaj o dziwo. komputer się nie blokuje, tylko klawiatura ekranowa dziala . Z telefonu nie umiem wyszukiwac wątków .
  19. Ja się nauczyłam wklejać zdjęcia a teraz ponownie mi nie wychodzi. Tez nie wiem czemu.
×
×
  • Create New...