-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Śpij spokojnie mój okruszku kochany. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam wszystkim za pomoc, za wsparcie, za dobre slowa, za starania, za serdeczne rady, za to że Rafi był dla Was ważny, że byłyście z nami. Limonka 80 jeszcze raz dziękuję za to co robiłaś dla Rafiego. Za dzisiejszy dzień, za wiarę i dodawanie otuchy, za serdeczne wsparcie, za to że mogłam w każdej chwili prosic o pomoc a najbardziej za to że tak go pokochałaś. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Pokochalysmy go całym sercem i mam nadzieję że o tym wiedział. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Nie ma już Rafiego. Przepraszam że teraz nie będę wiecej pisać ale nie mam siły. Limonka dziękuję za wszystko. Za to że byłas z nami do końca. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Wszystko mam przygotowane. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dziękuję -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Ja już podjęłam decyzję. Jeśli nie usłyszę konkretnej diagnozy to nie będę przedłużać jego życia. Dzisiaj w Zabrzu wetki też powiedziały ze przegrały i chyba nic się nie da więcej zrobić. Dostał antybiotyk, teraz śpi. Od rana znowu biegunka. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Stowarzyszenie : Marta R. 100 zl Bożena K. 30 zl Katarzyna S. 100 zl Razem 230 zl Dziekuje -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj rano byłam w Zabrzu, o 12.30 wychodzimy żeby być w klinice na Konsultacji. Pojedziemy ale ja już straciłam nadzieję. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Miał transfuzje z powodu anemii. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Bo nie chce jeść samodzielnie. Test na parwo był od razu zrobiony. Na wątku jest wklejony opis z lecznicy. Stany zapalne jelit, trzustki i dodatkowo prostata i guz przy odbytnicy. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
O nowotworze przy odbycie nie ma na razie mowy ale jutro to skonsultuje i może uda się zrobić prześwietlenie. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Wiem że ciężko coś wywnioskować ale ja też nie wiem co robić. Kupa jest zdecydowanie lepsza ale Rafi nie je bez przymusu, jego samopoczucie jest bez zmian. Jest słaby, apatyczny, nieobecny. Jedynie jak go głaszcze po głowie mam wrażenie że sprawia mu to przyjemnosc. Karmie go na siłę, płyny wlewam przez sondę. Dzisiaj rano pobrano krew do badania, czekam na wyniki. Jutro ma umówiona konsultacje w innej lecznicy. Ja wiem ze się gubicie w informacjach ode mnie ale to wynika z różnicy w jego zachowaniach. Na dworze się ożywia, chodzi, wącha, potem kładzie. W domu leży jak trup, bez reakcj a dzisisj np leży z uniesiona, głową i patrzy. Karmie go na siłę raz jest ok a następnym razem potwornie bulgocze w brzuszku i się przelewa. Ja naprawdę chcę tylko jego dobra i z jednej strony czuje się jak oprawca, który go męczy a z drugiej boję się że może jest nadzieja, że może się uda a ja go uśpię i już nic nie będzie mozliwe. Pani weterynarz dzisiaj się oburzyła jak powiedzialam że chyba nic z tego nie będzie. Co mam zrobić, co myśleć. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Weci próbują ratować. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jutro zrobię badania krwi. Limonka umowila konsultacje u dr Cymbrylowicz. Kupa jest dużo lepsza ale on nie. Widziałam dużo psiego nieszczęścia i niestey nic nie jest oczywiste. Magda jechala kiedyś w nocy żeby wet podał morbital, tak się nie stało i suczka się cudem pozbierała. Człowiek nie wie co robić. Nie chcę żeby cierpial ale musze mieć pewność że nie ma dla niego ratunku. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co robić. On wg mnie cierpi. Dzisiaj dwa razy wszystko zwymiotował. Może powodem było to że po jedzeniu sporo pił. Zobaczę po następnym karmieniu. W brzuszku mu się przelewa. Karmienie na siłę.... Leży tylko na boku:( Kiedy go głaszcze patrzy na mnie tymi wielkimi oczami i wtedy pojawia się nadzieja ale kiedy spojrzę na to wyniszczone ciałko to mam poczucie winy, to wszystko mi mówi że trzeba mu pomóc odejść. Na dworze ożywia się ale za chwilę kładzie na trawę. Może ja nie jestem wlaciwym opiekunem bo powinnam wiedzieć co robić a ja mam gonitwę myśli i nie wiem jak postąpić. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jutro mam pogrzeb Kuzyna. Staram się nie pękać ale to bardzo trudne. Był dla mnie jak starszy brat. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Krew zbadamy w piątek. Jutro sama porobię zastrzyki. Robię bąbel z soli fizjologicznej i w to podaje leki żeby go nie bolało. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
W lecznicy bardzo interesował się pieskiem który przyszedł na wizytę. Nie chciał leżeć, cały czas usiłował wyjść na zewnątrz. Jak po niego przyjechałam też stał koło drzwi. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Przez sondę podaje elektrolity i leki. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Sonda nadal jest. Schudł odkąd jest u mnie, pomimo starań. Nie chciał jeść stąd ta sonda ale teraz udaje się go nakarmić więc mam nadzieję że przybierze na wadze. Je tylko puszki Gastro Intestinal low fat z odrobina indyka i rosołku. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Rafi waży 6,5 kg. Schudł 20 dkg. Dzisiaj jest żywszy. Ładnie zjadł. Patrzy na mnie i mam wrażenie że sprawia mu to przyjemnosc. Ja mu mówie ze ma walczyć bo jest ważny i kochany. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Potem dopisze bo wychodzę po Rafiego jest 14.30 -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Udało mi się wejść do banku. Jest wpłata od Agnieszki Znajomej elik 60zl Dziękuję -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsza kupka