Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Lonia jest młodziutka, mala 6-7kg. Jest już po sterylce. Na początku się boi ale po chwili jest wtulona w człowieka. Kochana, śliczna malizna.
  2. Dziękuję bardzo za pomoc.
  3. Teraz się poprawił ale zdjęcia nie oddają jego chudości. Tyle wycierpiał, znal tylko łańcuch a jest taki przyjazny, otwarty, sympatyczny. Kochany, dobry Dunaj.
  4. Jest diagnozowany. Przyczyn może być wiele. On nie może zamknąć pyszczka i jedzenie wylewa się na zewnątrz. To powoduje zagłodzenie. W lecznicy Dunaj je z uniesiona do góry głową. Pracownicy wkładają mu jedzenie do pyska i on łyka. Sam już się tak ustawia. To bardzo inteligentny pies. Mam filmik jak on teraz je. Myślałyśmy, że ktoś go pobił i trzeba operować szczękę ale to efekt choroby.
  5. W pełni rozumiem Ptysia że smakował mu kurczak z grilla:)
  6. Przepraszam Ptysiu że za moją, nieobecność ale Rafi pochłonął mój czas a teraz strasznie mi ciężko.
  7. Poker dziękuję za pomoc. Wiem, że muszę zachować rozsądek ale może mając wsparcie z dogomanii uda się też coś zebrać na FB i LePsie Życie da radę mu pomóc. Jest zbiórka ale potrzeby finansowe są ogromne.
  8. Pilnie potrzebna wizyta pa w Oleśnicy. Czy ktoś może pomóc?
  9. W schronisku jest mała sunieczka, dziewczyny mówia ze ma 6-7kg. Młodziutka urocza. Na początku siusia ze strachu ale po chwili jest wtulona w człowieka. Mam zdjęcia głupio mi ciągle nękać elik i Kyioshi.
  10. Ciągle czekam na zdjęcia Tima. Siedzi biedak, coraz smutniejszy.
  11. Mam nadzieję że dobrze podliczyłam. Z telefonu naprawdę ciężko to robić.
  12. Elu dziękuję. Limonka 80 też wyraziła zgodę.
  13. Elu on jest teraz w lecznicy dra Korty i ma mieć jakieś bardzo drogie badania. Muszę się dokładnie dowiedzieć o jakie badania chodzi.
  14. Jeśli coś zostanie i jeśli deklarowicze się zgodzą chciałabym bardzo pomóc biednemu psiakowi o imieniu Dunaj. Dunaj cierpi na jakąś chorobę autoimmunologiczna ktora spowodowała deformacje uniemożliwiające samodzielne jedzenie. Dunaj całe życie spędził na łańcuchu. To niesamowicie proludzki i uroczy psiak. Dziewczyny na niego zbierają ale potrzebne są ogromne pieniądze. Dunaj teraz jest w lecznicy w Wieliczce ale co dalej....
  15. Rafi otrzymał jeszcze wplaty Na moje konto Anecik 100 zl Na konto Stowarzyszenia Martello bazarek 130 zl Dziękuję
  16. Wybaczcie ze rozliczenie będzie z opóźnieniem. Pani doktor wyjechała i prosiła o zrozumienie, fakturę wystawi 2 września. Ja mam zdjęcie faktury za krew, kiyoshi ja wstawi.
  17. Dziękuję za wsparcie. Nie umiem się pogodzić z tym, że się nie udało. Tak bardzo wierzyłam, że jest nadzieja. Rafi kompletnie mnie rozwalił, ciągle o nim myśle.
  18. W poniedziałek poproszę o fakturę, zrobię rozliczenie. Jest taki biedak który bardzo potrzebuje pomocy, to Dunaj.
  19. Mam pięć psów a nagle zrobiło się pusto. Ciągle o nim myśle, przezywam.
×
×
  • Create New...