Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Śleputek po zabiegu. Oczko usunięte. Szukam rozpaczliwie transportu.
  2. Elu szukam transportu. We czwartek ma zabieg usunięcia gałki ocznej.
  3. Dziękuję z całego serca. To dla niego jedyna szansa.
  4. Boże czemu kiedy jest już dobrze, kiedy jest człowiek, miłość, dobra opieka i bezpieczeństwo przychodzi śmierć. To mnie najbardziej załamuje. Nesiowata dziękuję za to całe dobro, którego Ptys zaznał na końcu swojej drogi. Zegnaj mały, rudy okruszku. Biegaj po łąkach za tęczowym mostem. Pamiętaj, że byłes ważny i kochany.
  5. Dziękuję ale chodzi o pieska
  6. Tak , sprawdzają.
  7. Serce rośnie jak to czytam. Tyle tu dobra. Dziękuję
  8. Przepraszam że tu o to pytam ale dziewczyny poszukują dobrego onkologa, najlepiej w Krakowie lub okolicy ale to nie jest warunkiem.
  9. Dziękuję Wam:)
  10. Pytalam, oni też się dobijali i dostali skan z książeczki z aktualnymi szczepieniami. Imienia nie znają.
  11. Ja też się cały czas martwię. Taka kruszyna.
  12. Jaaga z całym szacunkiem ale nieodbieranie przez schroniska niechcianych zwierząt to nie jest wg mnie właściwa polityka. Jak ktoś psa nie chce to znajdzie sposób... Może lepiej psa odebrać niż znajdować przywiązane w lesie, zjadane żywcem przez robaki ofiary. Ja mialam okazję słyszeć nieraz groźby. "Elegancka" panienka potrafiła powiedzieć, że jak do wieczora nie odbierzemy psa to jej tatuś sobie "poradzi". Wcześniej była urocza, jeździła do pieska, brała na spacery. Po adopcji jednak zmienila zdanie. I co miał tam zostać u tej modliszki. A w kwestii ugryzienia to w to nie wierzę. Jeśli nawet sunia w obronie własnej złapała ostrzegawczo to trudno mówić o agresji.Nie wiem po co to tu na forum roztrząsać. Jakby tak patrzeć to ja mam same agresywne psy bo każdy z jakiegoś powodu dziabnal, np przy obcinaniu pazurow albo wyczesywaniu.Skupmy się na suniach i tym, że już w poniedziałek będą u anecik.
  13. Tyska dziękuję
  14. Jaaga ja nie wiem kto za co płaci. Gmina zgłasza i hycel musi się wywiązać. Widocznie gmina uznała że pies ma być odebrany. Sunia jest zadbana a ja nie wiem czy ma ważne szczepienia. Ja się martwię o sunie a nie o dziecko tych ludzi. Napisałam że trudno mi uwierzyć że ugryzła a dziecko ja nadal tłamsilo. Oddali ją, ona cierpi i to jest istotne a dzieckiem to niech się rodzice przejmują. Nie wierze ze byli u jakiegoś lekarza. Może dzieci ja męczyły i zlapala chociaż i w to nie wierze.
  15. Małgorzatka jest przestraszona, bardzo garnie się do człowieka.
  16. Małgorzatka nie została oddana, błąkała się i została przywieziona do schroniska. Dropiatke oddali bo podobno ugryzła mlodsze dziecko. Ciężko stwierdzić czy to prawda... Jakiś poważny powod oddania właścicielskiego psa musi być podany. Kierowca który ja odbierał widział dzieci i żadne nie miało widocznego śladu ugryzienia, co więcej starsze dziecko non stop przytulało sunie, osaczalo ja i sunia to cierpliwie znosiła. Rodzice też nie reagowali. Pies ponoć ugryzł a nikt nie zabranial dziecku go tłamsić... dziwne.
  17. Pytasz o dropiatke czy Małgorzatke?
  18. Bardzo przeżywa pobyt w schronisku.
  19. On jest przerażona sytuacja ale to nie jest dzikusek. Jest mała, zdjęcia ją powiększają. Jest wysterylizowana.
  20. Dziadeczki są w schronisku, dostają krople do oczu. Niestey temu rudemu trzeba będzie jednak chyba usunąć gałkę oczną. Dunaj wczoraj był w Tychach na konsultacji u dr Olender. Wkleję co zaleciła. On jest awaryjnie u pracownicy ale to naprawdę nie może dłużej trwać i szuksmy na cito miejsca.
×
×
  • Create New...