Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Nie wierzę, zatkało mnie kompletnie.
  2. O matko , zmartwiłam się. Mam nadzieję,że Eli i Jej Mężowi nic nie dolega i robią to profilaktycznie.
  3. Zapomniałam zabrać paragony do pracy .U nas nareszcie słońce.
  4. Ojej to może warto się skontaktować i powiedzieć o tym, że jest lękliwa i trzeba ja dobrze zabezpieczyc. To naprawdę ważne. Napisz proszę do tej Pani żeby wiedziała jak postępować. Ludzie często nie mają pojęcia jak może zachować się pies, który się boi. Przecież mądra Osoba to zrozumie i z pewnością doceni takie rady.
  5. To może ktoś kto jest na FB odezwie się do Pani i poprosi o kontakt z Tobą. Przecież to nie problem. Nie daj Boże sunia ucieknie bo Pani nie będzie wiedziała jak ja zabezpieczyć.
  6. Warto sprawdzić co to za Pani i pogadać z Nią o tym ,że sunia się boi i może uciec. Czy masz możliwość porozmawiać z Panią?
  7. Mnie też strasznie złapała za serce.
  8. Ja mam paragony z te leki. Postaram się wysłać z pracy, z komputera.
  9. Jak bym czytała o moich psiakach. U nas leje od kilku dni. Szaro i buro.
  10. Figunia wplacila dla psiakow 50 zl Agnieszka 106 15 zł Dziękuję :)
  11. Elu dziekuje:)
  12. Dziękuję:)Poslalam dzisiaj chlopakow Jagnie.
  13. Dopytam na jakie konto wpłacać.
  14. Dziękuję:) Jest dobrej formie. Nauczył się trzymać właściwie głowę podczs karmienia. Waży 18 kg , Opiekunka zajmuje się też rehabilitacją. Ważne są ćwiczenia języka. Dziękuję :)
  15. Dunaj może mieć platny dom tymczasowy. 300 zł miesięcznie plus wet. Zbieramy deklaracje dla biedaka.
  16. Przepraszam za parę dni ciszy ale mam piekło w pracy , multum schroniskowych spraw i nie wiem gdzie ręce włożyć. Kupiłam Ptysiowi Unidox na 3 tygodnie i probiotyk, wysłałam poleconym.
  17. Moja Tonia była strachulcem, nie takim jak Kacperek ale wiele rzeczy ja przerażało. To był taki pies - kot. Bardzo ważne było miejsce i stabilizacja. Bardzo długo nie chodziła na spacery poza ogród, świat zewnętrzny ja przerażał. Nigdy nie odpielabym jej na spacerze ze smyczy. Kacperek też potrzebuje takiego domu "azylu".
  18. Idealny dom dla Kacperka to dom z ogrodem, najlepiej z drugim psem i spokojna nieliczna rodzina. To ideał ale najważniejsi są mądrzy, spokojni ludzie, którzy go zrozumieją.
  19. Elu kochana ale ja się bardzo cieszę że tam pojechałam. Fajni ludzie, jakiś inny psiak znajdzie dom. Ludzie często nie myślą o tym, że pies może uciec, że jak ucieknie to nie zawsze są się da go złapać, że przy psiaku typu "Kacperek" jest potrzebna dyscyplina. Nie mają pojęcia jak postępować ze strachulcem. Trzeba sprawdzać bo często to co się wydaje super takie nie jest i odwrotnie. Szukamy dalej.
  20. Ja chyba nie powinnam robic wizyt bo kolejny raz nie mozna zapewnic Kacperkowi tego co dla niego wazne czyli spokoju. Pani jest fantastyczna ,dom bardzo miły , pelen milosci do zwierzat ale pelen ludzi i sami Pantwo powiedzieli ,ze nie będą w stanie zapewnic Kacperkowi bezpieczeństwa. Pani mieszka na dole z mężem i synem. Gore domu zajmuje corka z mężem i czwórką dzieci (dwoje dorosłych , dziewczynka 10 lat i 3miesieczny maluch).Dodatkowo Pani zajmuje sie dziecmi sasiadki. W domu mieszkaja sunia border colie i kotek. Fajne, szczesliwe zwierzaki. Niestety przy tylu osobach drzwi non stop są otwarte, przychodzi pełno znajomych do dzieci córki ,furtki tez dzieciaki nie domykają i Kacperek może uciec. Dalam Pani czas do przemyślenia z rodzina ale nawet tego nie chciala. To madra i rzeczowa osoba i sama powiedziala ze nie upilnuje wszystkich domownikow. To dobry dom dla penego siebie otwartego psa. W poniedziałek. Państwo pojada do schroniska .
×
×
  • Create New...