Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Wg mnie jest coraz gorzej
  2. Ja też nie umiałam , elik mi powiedziała jak:) Tak jak Ty to zrobiłaś to już kompletnie nie umiem:)
  3. https://www.dogomania.com/forum/topic/350990-suczka-marta-i-jej-6-cioro-dzieci-w-wielkiej-potrzebie/ Zapraszamy:)
  4. Kochana Elik zgodziła się założyć wątek. Elu dziękuję z całego serca.
  5. Niestety nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej:( Dzisiaj ubłagałam Jaagę żeby przyjęła sunię i 6 szczeniąt:( Rodzinka nagle dostała eksmisję z dt..... Teraz muszę coś załatwić , jak wrócę założę wątek.
  6. Cieszę się, że Bajka i pandy są pod tak dobrą opieką.Jak Jagna zadzwoniła i powiedziała ,że Bajka zrobiła cuchnące kupsko z krwią to byłam przerażona. Na szczęście to był tylko jednorazowy incydent.
  7. Mnie rozwalają te różowe poduszeczki na łapkach.
  8. Male mają ok. trzech tygodni.
  9. POST ROZLICZENIOWY: Wpłaty , które dotarły dla Bajki , Marty i bąbelków. Ewa R. 300 zł Figunia 50zł Niesiowata 20zł POKER 400 zł Marysia R. 50 zł Razem 820 zł Przelałam od razu 160 zł Jaadze za leki i badanie kału. 820 zł -160 zł= 660 zł Mam zdjęcia paragonów ale są zbiorcze i zwróciłam za wyszczególnione kwoty. Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Dziękuję z całego serca za pomoc:) Bajka: 10 zł/doba hotelowanie listopad 2x10 zł= 20 zł grudzień 31x10 zł= 310 zł Małe liczone od 20.12.19 12 dni, 2x5 zł=120 zł 330+120=450 zł ------------------------------------- Marta i szczenięta: Przyjazd 02.12.19, 13 zł/dobę hotelowanie Marty: 30x13 zł=390 zł hotelowanie Amber 14 dni x 5 zł= 70 zł Alice 15 dnix 5 zł= 75 zł Olafek 15 dni x 5 zł= 75 zł Aurora 15 dni x 5 zł = 75 zł + 5 zł Advocate = 80 zł Pimpuś 26 dni x5 zł= (liczone do 27.12) 130 zł Irysek 26 dni x 5 z ł= (liczone do 27.12) 130 zł Razem hotelowanie 950 zł + 40 zł paliwo do Katowic (dowóz Aurory) 17.12.19 30 zł Baycox (Marta + Pimpuś + Irysek) podane 17.18.12.19 30 zł Badanie kału Marta (dołączam paragon) 17.12.19 Suma za rodzinkę:1050 zł Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1050 zł. Do zapłaty jest 1500 zł Poprawione Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1050 zł. Do zapłaty jest 1500 zł Brakuje w sumie 450 zł Wpłaty z 30.12 .2019 b-b 80 zł Ewa.R 200 zł Poker 50 zł Wpłaty , które dotarły dla Bajki , Marty i bąbelków. Ewa R. 300 zł Figunia 50zł Niesiowata 20zł POKER 400 zł Marysia R. 50 zł Razem 820 zł Przelałam od razu 160 zł Jaadze za leki i badanie kału. 820 zł -160 zł= 660 zł Mam zdjęcia paragonów ale są zbiorcze i zwróciłam za wyszczególnione kwoty. Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Dziękuję z całego serca za pomoc:) Wpłaty z 30.12 .2019 b-b 80 zł Ewa.R 200 zł Poker 50 zł Razem 330 zł Brakuje 170 zł w sumie dla obu rodzinek dla Jaagi Z bazarku Mazowszanki Bajka otrzymała 350 zł Rozliczę to razem bo się pogubię. Kupiłam karmę : 198,48 zł dla obu suczek 198,48 +170=368,48 zł 368,48- 350 =18,48 zł Saldo obu rodzinek : - 18,48 zł Podkłady 87,60 zł Wpłaty 08.01.2020 Niesiowata 20 zł Agnieszka 105 15 zł Saldo obu rodzinek : -21,08 zł Wpłaty, wypłaty saldo na dzień 09.01.2020 Wpłaty ewu: Ewa R. 500 zł Figunia 50zł Niesiowata 40zł POKER 450 zł Marysia R. 50 zł b-b 80 zł Mazowszanka 350 zł Agnieszka 105 15 zł Razem 1535 zł Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Razem 390 zł W sumie wpłaty : 1925 zł Wydatki: 1500,00 zł hotelowanie 160,00 zł badanie kału 198,48 zł karma 87,60zł podkłady Razem: 1946,08 zł Saldo na dzień 09.01.2020 -21,08 zł Wpłaty ewu: Ewa R. 500 zł Figunia 50zł Niesiowata 40zł POKER 450 zł Marysia R. 50 zł b-b 80 zł Mazowszanka 350 zł Agnieszka 105 15 zł Razem 1535 zł Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Razem 390 zł W sumie wpłaty : 1925 zł Wydatki: 1500,00 zł 160,00 zł 198,48 zł 87,60zł Razem: 1946,08 zł Saldo na dzień 09.01.2020 -21,08 zł Uaktualnienie na dzień 10.01.2020 Wydatki: 1946,08 zł 150,16 zł 30zł Razem: 2126,24 zł Wpłaty: 1925 zł Saldo na dzień 10.01.2020 -201,24 zł Wpłaty 13.01.2020 Poker 100 zł - Marta Dusia- Duszka 50 zł - Marta Ewa R. 200 zł- na obie bidusie i inne psiaki w potrzebie Saldo obu suczek : -1.24 zł Wpłaty 20.02.2020 elik 80 zł Saldo 78,76 zł Saldo Marty -15 zł Wspólne saldo Marta i Bajka 20.02.2020 63,76 zł Wpłaty Ewa. R 400 zł elik 25 zł anonimowy darczyńca 100 zł Wypłata Hotelowanie styczeń 893 zł obie suczki Saldo 31.01.2020 -304,24 zł Wpłata: b-b 260 zł Saldo -44,24 zł Wpłaty: Nesiowata 15 zł Stan konta 11.02.2020 -29,24 zł Wpłaty: Ewa R 200 zł Saldo suczek: Stan konta 14.02.2020 170,76 zł Do rozliczenia jest jeszcze sterylka Bajki, wpłaciłam 280 zł, 100 zwrócił schron. Ma pomóc Sterylkowa Skarpeta.
  10. Link do wątku rodzinki: https://www.dogomania.com/forum/topic/350965-urodzi%C5%82y-si%C4%99-niechciane/?tab=comments#comment-17547212
  11. Wczoraj do Jaagi pojechała psia rodzinka. Mama dwie maleńkie córeczki. Błagam o pomoc w utrzymaniu rodzinki.
  12. Zadzwoniły do mnie dziewczyny ze schroniska prosząc o pomoc dla psiej rodzinki. Nieduża, wystraszona mama i dwie małe, wtulone w nią kulki potrzebowały schronienia. Niebieskie, chyba ledwo otwarte oczka cały czas rozglądały się za mamą , która starała się całą sobą zakrywać swoje skarby. Schronisko to nie miejsce dla takich maleństw. Zadzwoniłam do Jaagi, zgodziła się przyjąć biedactwa za co jestem Jej bardzo wdzięczna. Wczoraj dzielna mama i jej dwie córeczki pojechały do hoteliku. Proszę Was o pomoc w utrzymaniu psiej gromadki. Koszt pobytu to za pierwszy miesiąc 300 zł a potem dodatkowo po 4 zł dziennie za jednego bąbelka przez drugi miesiąc i po 7 zł przez kolejne. Bajka i jej córeczki proszą o pomoc... Ogłoszenie Bajki na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/bajka-sliczna-nieduza-bardzo-mila-lagodna-wysterylizowana-adopcja-CID103-IDDrNkL.html Wyróżnione od 31.01.2020
  13. Mam takie same obawy. Wetka powiedziała ,że by się nie martwiła ale ja się martwię...
  14. No ja też się boję ,że to brzydkie. Ta Pani jest z Legnicy a te zabiegi laserem gdzie się wykonuje?
×
×
  • Create New...