Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Błagam o deklaracje i bazarki. Nie utrzymam sama Marty i Bajki. Mam na własnym utrzymaniu jeszcze trzy psy w hoteliku.
  2. Jest z nią naprawdę źle.
  3. Podam numer kierowcy i on zadzwoni. Wstępnie mówił o 9.
  4. Dokładnie tak:)
  5. Tak , wiem ale napisałam powyżej błagalny post bo Doriana podupada i wolałam się upewnić.
  6. Jest źle. Sunia rozpaczliwie potrzebuje pomocy.
  7. Błagam o pomoc w utrzymaniu rodzinki.
  8. Dziękuję.
  9. Behawiorystki nie atakował , przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Atakował jej psy i to też po jakimś czasie. Panią Kasię kochał , był o Nią zazdrosny.
  10. Nie ma sytuacji - łóżko , trudno ocenić.
  11. Poproszę, przekażę jego obecnej Opiekunce. Ja już o nim nie decyduję ale staram się pomóc.
  12. On nie gryzie od razu, to z pozoru bardzo sympatyczny psiak. Kiedy był pod Krakowem u Pani Haliny był naprawdę grzeczny. Dopiero po czasie złapał Mamę tej Pani za rękę bo mu odbierała piłeczkę. Widziałam tą rękę , to było lekkie draśnięcie. Po tym incydencie starsza Pani brała go na ręce, bawiła się z nim i nigdy więcej Jej nie ugryzł. Pani Halina miała iść do szpitala na poważną operację i uznała że jednak nie może zostawić Mamy z Tofikiem po tym jak Ją ugryzł. Mama to wiekowa Osoba. Wtedy znalazł się dom w Rudzie ale tam nawarczał na Męża Pani i trzeba go natychmiast było zabierać. Pojechał do anecik do hoteliku, tam był w porządku, pokazał zęby w czasie pakowania go do transportera przed wjazdem do guccio ale w takiej sytuacji niejeden pies potrafi ugryźć. U guccio bardzo poważnie zaatakował ale też dopiero po jakimś czasie. Pogryzienie było poważne a najgorsze jest to,że guccio nie mogła nawet wejść do pokoju bo rzucał się jak oszalały. Synowi guccio nic nie zrobił , był w stosunku do Niego w porządku. Stamtąd trafił na kilka dni do Lublina a z Lublina do Psiego Dworu. Tam po czasie zaczął atakować psy Opiekunki , notabene behawiorystki.W stosunku do Pani Kasi był w porządku. Od Pani Kasi musiał wyjechać i trafił do hoteliku gdzie zaczął też jakimś po czasie atakować poważnie Opiekunkę. Od lipca przebywa w Artemidzie .
  13. Panie szkolące agresywne psy , po ataku na guccio wtedy nie miały dla niego miejsca. Rozmawiałyśmy , że u nich byłoby najlepiej ale niestety dziewczyny nie mogły go przyjąć . Mógł być u nich awaryjnie przez kilka dni. Wszystko ustalałyśmy razem . Bardzo żałowałam , że nie mógł tam zostać. Nie było żadnych planów co do Tofika bo był u guccio i miał tam zostać. Dlaczego miałbym szukać czegoś dla psa który miał dt z opcją ds????? Na cito wydzwaniałam i błagałam o pomoc bo trzeba go było z Lublina zabierać. Byłyśmy non stop w kontakcie, wspólnie ustalałyśmy co dalej. Skierowano mnie do Pani Kasi z Psiego Dworu. Co było robić , zaufałyśmy , pojechał bo nie było innej alternatywy. Poza tym Panią Kasię polecili mi w Chacie Leona bo do nich zrozpaczona zadzwoniłam. Uznałyśmy razem , że to dobra rekomendacja.Jestem zaskoczona tym,że Tofik miał wtedy jechać do Dzikiej Kępy i że ja podjęłam inną decyzję pomijając Ciebie.. Po co w takim razie szukałam dla niego miejsca i umierałam z nerwów. Dziką Kępę załatwiłaś po tym jak musiał opuścić hotelik , w którym atakował Właścicielkę.Też żałuję , że tam nie pojechał ale powiedziałam Kasi ,że ja nie jestem w stanie dłużej się zajmować Tofikiem i Ona ma decydować. Bała się odległości, co będzie jak trzeba go będzie odebrać , tyle kilometrów... Podjęła inną decyzję, jej prawo.
  14. To Messi jeszcze w schronisku.
  15. To Messi , który wczoraj pojechał do Państwa , którzy byli w Artemidzie u Tofika 27 grudnia. Pani zadzwoniła wieczorem i powiedziała Kasi ,że jednak Mąż nie poradzi sobie ze strachem . Kasia namówiła Panią na przyjazd do schroniska no i nazajutrz Państwo przyjechali do schronu i wybrali Messiego.
  16. Ja miałam na myśli prowadzenie wątku i skarbnikowanie . Nie wiem czemu Artemida nie wyraziła zgody na odwiedziny , mówiłam o tym innej Właścicielce hoteliku i powiedziała ,że to rozumie, ja nie bardzo.
  17. Dziękuję Uxmal.
  18. Posłałam , sorki ,że w trzech mailach.
  19. Dziękuję
  20. Doriana źle znosi pobyt w schronisku:(
  21. To super:) W takim razie działam:)
  22. Elu kochana dziękuję:)
×
×
  • Create New...