-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Niestety nie udaje mi się wstawić zdjęć Messiego ze schroniska i z domu.
-
Przyznam , że dawno nie było mi tak przykro. Jeśli są wątpliwości to proszę żeby ktoś z dogomanii zadzwonił do Artemidy jako osoba zainteresowana adopcją i umówił się na spotkanie z Tofikem. Ja nie mam innego pomysłu.. Artemida mieści się w Jaworznie. A to pies ze strony Artemidy no i Tofik.
-
Messi został adoptowany ze schroniska w Miedarach.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
ewu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Piękny , rozczulający widok:) -
Państwo przyjechali dzisiaj do schroniska i adoptowali Messiego, niedużego teriera. Cieszę się z tej adopcji bo to naprawdę wspaniały dom i rozumiem obawy tego Pana. Tofik nadal bezdomny ale może gdzieś jest jego człowiek.
-
Pani tak jak przewidywałyście zrezygnowała. Pani się absolutnie nie przestraszyła ale Mąż bardzo się boi i w takiej sytuacji adopcja jest niemożliwa.
-
Jutro zadzwonię do schroniska.
-
Kasi nie stać ale co ma kobieta zrobić:( Stara się żeby mu pomóc. Zadzwonię do niej i kolejny raz powiem jak ważne są informacje. Robiłam to wielokrotnie ale jak widać z marnym skutkiem.
-
Muszę załatwić transport. Niestety Martyna , która bardzo pomagała w tej kwestii wycofała się i na razie nie będzie mogła dalej brać udziału w rozwożeniu piesków.Jutro pogadam z dziewczynami ze schroniska czy mogą pomóc. Do Wrocławia bo dalej to byłby już chyba poważny problem.
-
Trzeci raz zaczynam pisać i zawiesza mi się komputer:( Anula ja bym bardzo chciała żeby Kofi trafiła do Ciebie , spokojnie zrobiłoby się sterylkę i znalazło najlepszy dom. Jeśli podtrzymujesz propozycję to ja działam żeby mała jak najszybciej była u Ciebie.
-
Guccio ja nie jestem w stanie ratować psów ze schroniska , szukać domów , sprawdzać , odbierać po kilkanaście a często po kilkadziesiąt telefonów dziennie, odpisywać na smsy, transportować psiaków, być na wątkach i zajmować się Tofikiem. W tej chwili mam na głowie cztery suczki , które trafiły do schroniska ze szczeniętami. Jedna miała szceść, druga trzy i dwie po dwa bąble. Domów szuka jeszcze cztery maluszki , o matkach nie wspomnę. Każdy z tych bąbli ma wybrany z ogromu telefonów i sprawdzony dom.. Jedną sunię we wtorek przed Wigilją wiozłam pociągiem do Wrocławia. Nawet w Wigilię o 19 i od 7 rano w Święta nie miałam chwili spokoju. Robię co mogę i proszę o zrozumienie ,że nie jestem maszyną. Mam swoje lata, niestety i pomimo to każdego dnia walczę o te biedne psiny. Bgra i Edi Abija pomagały dopóki miały na to czas . Jestem im bardzo wdzięczna. Musiałam Kasi przekazać sprawy Tofika i naprawdę staram się dowiadywać co u niego. Przekazuję wszystkie informacje. To nie jest moja wina , że Artemida nie jest wylewna w informowaniu o Tofiku. Ja nie mogę się wtrącać bo nie jestem za niego odpowiedzialna. Pytam co u Tofika i to co wiem tu zamieszczam.
-
Poproszę o jakieś nowe. Chociaż jak ostatnio prosiłam to dostałam te z lata i to świąteczne.
-
Pani była się spotkać z Toffikiem. Weronika przedstawiła jej z czym pies ma problem.Pani bardzo się spodobał ale za rada Weroniki przemyśli temat bo jeżeli zdecyduje się na adopcje czeka ja ciężka, konsekwentna i odpowiedzialna praca z psem przez długi czas jeżeli nie na zawsze. Są umówione na kolejne spotkanie po Nowym Roku , wcześniej się z nami skontaktuje i da znać czy będzie o niego walczyć. To sms od Kasi.
-
Czekam na wieści w sprawie wizyty.
-
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze kupiłam surowicę, ( musi być na wszelki wypadek, tfu tfu ,tfu). Canglob P jest u Jaagi. 452 zł za 6 fiolek z transportem. Jaaga dziękuję za pomoc w tej sprawie:) -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Wpłaty , które dotarły dla Bajki , Marty i bąbelków. Ewa R. 300 zł Figunia 50zł Niesiowata 20zł POKER 400 zł Razem 770zł Przelałam od razu 160 zł Jaadze za leki i badanie kału. 770zł -160 zł= 610 zł Mam zdjęcia paragonów ale są zbiorcze i zwróciłam za wyszczególnione kwoty. Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Dziękuję z całego serca za pomoc:) Bajka: 10 zł/doba hotelowanie listopad 2x10 zł= 20 zł grudzień 31x10 zł= 310 zł Małe liczone od 20.12.19 12 dni, 2x5 zł=120 zł 330+120=450 zł ------------------------------------- Marta i szczenięta: Przyjazd 02.12.19, 13 zł/dobę hotelowanie Marty: 30x13 zł=390 zł hotelowanie Amber 14 dni x 5 zł= 70 zł Alice 15 dnix 5 zł= 75 zł Olafek 15 dni x 5 zł= 75 zł Aurora 15 dni x 5 zł = 75 zł + 5 zł Advocate = 80 zł Pimpuś 26 dni x5 zł= (liczone do 27.12) 130 zł Irysek 26 dni x 5 z ł= (liczone do 27.12) 130 zł Razem hotelowanie 950 zł + 40 zł paliwo do Katowic (dowóz Aurory) 17.12.19 30 zł Baycox (Marta + Pimpuś + Irysek) podane 17.18.12.19 30 zł Badanie kału Marta (dołączam paragon) 17.12.19 Suma za rodzinkę:1050 zł Rozliczenie: Psiaki mają w sumie na obu kontach czyli moim i Stowarzyszenia 1000 zł. Do zapłaty jest 1550 zł Brakuje 550zł